Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 03:31:21
EUR 34.9839 03:31:21
USD 32.2051 03:31:21
ALTIN ONS $2414.8350 03:31:21

Grafiği gönderen: Fx_trader

Kısa bir Ons ve Gram altın analizi. Umarım faydalı olur.

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

tarıkcansız ()

mükemmel olmuş devamı bekleriz çok aydınlatıcı olmuş

2BeğenmedimŞikayet

temel_teknik ()

@Fx_trader arkadaşım, elinize emeğinize sağlık, teşekkürler
ONS ve GRAM Analiz videonuz ile her şeyi basit ve net olarak açıklamışsınız.
paylaşımlarınızdan ben de yararlanıyorum.
profilimi ziyaret eden arkadaşlarım;
soru yöneltmeden önce alt yorumdaki Analizi inceleyiniz.

ONS ve GRAM analizi için,
bknz @Fx_trader arkadaşımın Analizi alt yorumda dır.

2BeğenmedimŞikayet

Fx_trader ()

Dün alt videoda ons ve gram altın konusunda fikirlerimizi belirtmiştik. Yanılmadık. Parçalı alım yerlerinden en az 5 parçaya bölüp alım yapılabilir.

Bol kazançlar hepinize...

0BeğenmedimŞikayet

Denizyıldızı ()

Çok bilgilendirici bir video oldu benim için emeğinize sağlık kendi arasında sohbet edenlerden baymisti site nerdeyse çıkıyordum takipte olucam Teşekkürler suan zararsız çıkabiliyorum gram dan çıkıp tekrar alım yapmak konusunda kararsizim 125 ten girdiğim gramlari

1BeğenmedimŞikayet

ZARARIMSONBULSUN ()

ellerine sağlik usta

1BeğenmedimŞikayet

Rad_26 ()

teşekkürler elinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

suatsabri ()

tesekkür ederim emegine saglik.

1BeğenmedimŞikayet

nrş ()

Aydınlatıcı bir çalışma teşekkürler...

1BeğenmedimŞikayet

marken ()

size katıldığımı belirtmek isterim. gram altın alımı için acele etmemek lazım

0BeğenmedimŞikayet

EsSssss ()

Tesekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Emergency ()

Sağolun hocam çok iyi olmuş grafikten anlayabildim sonunda:)

0BeğenmedimŞikayet

Murato ()

Arkada çocuk ağlıyor ona bakarmısın:))) paylaşım için teşekkürler saygılar

0BeğenmedimŞikayet

v_for_vendetta ()

Merhaba ,

Siz mi hazırladınız.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum