Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0868 05:51:42
EUR 35.0566 05:51:42
USD 32.2346 05:51:42
ALTIN ONS $2432.4950 05:51:42

Grafiği gönderen: nokta

⭐⭐nokta ()
Gram Altın

Dolarda son zirve...

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

nokta ()

Bakın arkadaşlar grafiğin altında "dolarda son zirve" demişim o vakit. Zirve mağduru olmayın sonra! Buradan alınmaz ama diğer grafikteki trend kırılırsa oradan hep beraber alırız...

0BeğenmedimŞikayet

zamanlama_manidar ()

5'ten sonrası için öngörünüz nedir efendim? :)

Tebriğimizi de yolladık ama, görmediniz herhalde...

0BeğenmedimŞikayet

ali34 ()

Tebrikler çok iyi

0BeğenmedimŞikayet

zamanlama_manidar ()

Tebrik ederim sizi.

12BeğenmedimŞikayet

nokta ()

Arkadaşlar ben bu yükselişten orta vadede tam olarak yararlanamasam da bir grafiği daha çöp yapmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu yorumu hem yükselişin sonlarındayız demek hem de o vakit benim aklımla alay etmelere ithaf etmek için alıntıladım.

.. ::Nokta::..

0BeğenmedimŞikayet

iyiisler ()

size dün bir soru sormuştum ama yanıt alamadım. Tekrar sorayım. Çok eskiden alınmış dolar ve euro var en az 5 yıllık. bu durumda satsam alttan alma fırsatım olur mu yoksa dursun bu kadar beklemiş mi deyim cevaplarsanız sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

nokta ()

İşin aslına bakarsanız dolar grafiği...

0BeğenmedimŞikayet

AltınTeri ()

gram için öneriniz var mı şu an almak mantıklı mı

1BeğenmedimŞikayet

nokta ()

Arzu edenler için alt yorumda 1. dolar grafik çalışmam...

3BeğenmedimŞikayet

nokta ()

Dolar nereleri görür sorusunu yönelten arkadaşlar için 5 ay önce hazırlayıp paylaştığım, o zamanlar "uçuk" diye adlandırılan ama aslında doğrusunun "uçak" olduğunu belirttiğim "dolarda son zirve" adlı grafik çalışmamı yeniden paylaşıyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

SERDENGECTİ ()

Kardeş 2. 74 lere gidecek deseydin alkışlayan çok olurdu. Ben sana katılıyorum. Bu rakamları 2 3 ay sonra çok ararız bence de

0BeğenmedimŞikayet

umayy070590 ()

Bu sene görülmesin o rakamlar ya ülkenin hali ne olur. Yorumlar çok başarılı ama umarım bu sefer siz yanılırsiniz

-1BeğenmedimŞikayet

murro32 ()

olmaz aga kabul etmiyorum az dedin. ben 3. 3994 leri bekliyorum dolarda

2BeğenmedimŞikayet

nokta ()

Taaa iki ay önce koymuşum bunu buraya. El insaf yav. Açın da bakın.

0BeğenmedimŞikayet

Sergerde ()

Inşallah dediğin rakamlar gelir de su dolardan kurtulurum artık. 2960 dan elimde kaldı.

1BeğenmedimŞikayet

DİKKAT ()

emeğe saygı

artımı kabul buyur
eline sağlık

0BeğenmedimŞikayet

sinsi16 ()

Hocam birşey dicem de kızma dolar 3. 37 çok uçuk değil mi

1BeğenmedimŞikayet

nokta ()

Bir aydan beri bir arpa boyu yol katedemesekte orta vade bu grafik hala güncel mevcut konjektüre göre. Aslında şahsi fikrim dolarda yükselişin başladığı yönünde. Doların tekrar 2. 85 üstüne atmasıyla bunu teyit etmiş olacağım.

0BeğenmedimŞikayet

kanaatkar63 ()

usd deki zirve tahmini bir takvim var mı ustad

1BeğenmedimŞikayet

nokta ()

Bence bu durumu hükümette görüyor olmalı ki faizlerde radikal indirime gidilmesi için bu zamanın en uygun zaman olduğu yönünde açıklamalar geliyor.

2BeğenmedimŞikayet

nokta ()

F16 lar kalkış için izin istiyorlar :) Şaka bir yana bu grafik aklınızın bir köşesinde bulunsun orta vadeci arkadaşlar.

1BeğenmedimŞikayet

altay ()

3, 30 larmı diyorsun ?

görenler sallıyor diyebilir. ama dolar 2, 60 2, 70 lerdeyken sen ısrarla 3, 04 olacak diyordun ve olduda...

1BeğenmedimŞikayet

DİKKAT ()

kolay gelsin nokta kardeşim niyetim seni rencide etmek değil yanlış anlama sakın
ama ben bu sene için 3, 498x ile 3, 4991 arası çıkarttım zirveyi 1d yi
parofilimde altlara doğru bakarsan usdtry çalışmam var. belkide benim gözümden kaçan bir şeymi var . ?

0BeğenmedimŞikayet

kışlalı58 ()

bu öndeki uçak rus ucagına benziyor mübarek...

0BeğenmedimŞikayet

ramazan34 ()

Üstad nedir öngörün bide yazı ile sabitlesen.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum