Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0862 09:38:19
EUR 35.0820 09:38:19
USD 32.2750 09:38:19
ALTIN ONS $2385.2850 09:38:19

Grafiği gönderen: karahilal

⭐⭐⭐karahilal ()
Gram Altın
ÖYLESİNE BİR ÇALIŞMA

Ne tahmin, ne öngörü...
Çok mu etkileniyorsunuz sitede düştükçe düşecek, çıktıkça çıkacak algılarından?

Buyrun...Temel ve basit iki bilgi. Dileyen üzerine koyarak devam eder. Dileyen bu aşamayı kendisine yeterli görür.

Belki bir fayda sağlar...

Hepinize bol kazanç.

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

7BeğenmedimŞikayet

karahilal ()

GÜNEY AFRİKA RANDI X BREZİLYA REALİ PARİTESİ
(GÜNLÜK)

Bu grafiğin alt yorumunda Bollinger Bandı ve RSI göstergesi ortaklığı ile alım satım stratejisi anlatımı vardı. Sitenin genel görüntüsüne bakınca çok verimli olmamış gibi. Yatırım fikri veya tavsiyesi içermesin diye böyle alakasız iki para birimi seçtim. Olay EMA (hareketli Ortalama) ile alım- satım yapma hakkında.

Umarım faydalı olur, bir fikir verir. Grafiğe dikkatli bakarsanız böyle hazır grafiklere nereden ulaşabileceğinize dair ipucu var. Gerisi sizin paranızı sevme oranınız ve kazanma iştahınız ile ilgili. İçinde hiç destek direnç indikatör yok. 4 tane çizgi sadece.

Herkese bol kazanç

1BeğenmedimŞikayet

dewdrop ()

Çok iyi anlaşılır bi çalışma olmuş ama rsi grafikde ne oluyor hangi çizgiler rsi birde biz de bu bollinger bandını elde edebilirmiyiz sitelerden

1BeğenmedimŞikayet

erkin ()

Balık tutmayı öğretmek bu demek herhalde.
Çok sağ olun, emeğinize sağlık..

1BeğenmedimŞikayet

temel_teknik ()

Bağlantılı her iki çalışmanız içinde, çok emek vermişsiniz,
bilmeyen birçok arkadaşımın yerinde olsaydım;
sizi takip listemin en başına koyar ve paylaşımlarınızı hiç kaçırmadan izlerdim.
benim için zaten takip listemdeki arkadaşlarımdansınız.

küçük bir notum var,
Pozatif Uyumsuzlukları, dip noktalardan izlemek, erken karar vermek açısından daha yararlı olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

Roket460 ()

27 "artılık" bir çalışma... Yorum "gereksiz"... "Emeksiz yemek olmaz" a şahane bir örnek..

5BeğenmedimŞikayet

karahilal ()

Önce altyorumdaki açıklamaları okumakta fayda var. Sonra bu grafiği inceleyiniz.
Günlük al- sata uymayan bir düşüncedir.

Herkese bol kazanç.

0BeğenmedimŞikayet

qri ()

Teşekkürler hilal hanim. Aynı yoruma 10 puan (arti) hakkım olsaydı sanırım bu ilk sizin yorumunuza ve emeginize olurdu.

0BeğenmedimŞikayet

cesurIstanbul ()

aciklamalar gayet faydali olmus

0BeğenmedimŞikayet

mert_hakan ()

Bugün Alttaki Grafik Çok Dikkatlice incelenmeli.
Teşekkürler@karahilal,

0BeğenmedimŞikayet

Keskin ()

çok teşekkürler bilgi için.
sizin ve temel abinin sayesinde birşeyler öğreniyorum sanırım.
şimdi sevgili 508 ortalamalı rubleme bakıyorumda
1D de bolingerin en altındaymış meğer umarım buradan döner artık

0BeğenmedimŞikayet

cemfx ()

Teşekkürler eğitici bir çalışma olmuş.

0BeğenmedimŞikayet

fisun ()

Emeğinize sağlık...

0BeğenmedimŞikayet

ŞANS_PARA ()

Sitede iki elin parmaklarını geçmeyecek sayıda olan, değerli, yatırım konusunda donanımlı , bilgili ve bilgisini aktaran birisiniz.

Karşılıksız paylaştığınız tüm bilgi ve emeğiniz için teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

mert_hakan ()

Elinize Sağlık Hocam
Devamını bekler iyi çalışmalar dilerim ..

0BeğenmedimŞikayet

ŞANS_PARA ()

Emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

HarunElreşit ()

@karahilal hocam bu müthiş çalışmaya kayıtsız kalamadım. Emeğinize ve ellerinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

SabırsızSabri ()

elinize sağlık

beğenerek okudum, çok güzel olmuş

teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

sadecemusic ()

Cok değerli bir çalışma olmuş. Emeğinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

dadasmir ()

elinize kolunuza sağlık.. inşallah @admin bu tür çalışmaları daha önce bahsettiğim "temel bilgiler" bölümüne koyar...

0BeğenmedimŞikayet

guliz ()

Elinize saglik zaman harcamissiniz. degerli insansin. iyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

temel_teknik ()

''ÖYLESİNE BİR ÇALIŞMA'' nızı ders kitabı okur gibi dikkatlice inceledim,
ben çok yararlandım, emeğinize sağlık, teşekkürler : )

1BeğenmedimŞikayet

Police61 ()

Hocam çok faydalı bir paylaşım olmus. bu tarz paylaşımlar a ihtiyaç var Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

sarkbey ()

Çok etkilenen insan olmasa sitenin çoğu terste kalmazdı bende dahil.

1BeğenmedimŞikayet

zeheb61 ()

teşekkür ederiz arkadaşım... teknik analiz çalışıyorum. baya baya arada bir bunlar bana bonus oluyor. temel beye ve size ve birşeyler öğrenmeme katkıda bulunan herkese teşekkürler... bilgileriniz arttıkça artsın inşallah

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum