Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0816 16:34:25
EUR 37.0540 16:34:25
USD 34.2356 16:34:25
ALTIN ONS $2740.1950 16:34:25

Konu: Gümüş ve rasyo

33.5 değeri 4 kere değip aşağı dönüş yaptığı yer.
Rasyo için şuan geçen döndüğü bant

Yani şuan rasyo destek gümüş direnç bölgesinde.

33.5 üstünde kaldıkça 34.1x civarina gitmeye çalisabilir. Kirarsa hizli 36.xx yakabilir.

Rasyo 79 civarina inerse 81 i kirmaya calisabilir kiramazsa ve 79 asagisina inerse gumus 39 yakabilir.

Şuan için yükseliş olumlu görünsede direnç bölgesinde dikkatli olunmakta fayda olabilir.

33.5 itibari ile kademeli olarak ve gidişata göre parça satış yapma zamani yaklasmis olabilir.

33.5 1 parca
34.1 2 parca
36, x 4 parca
39.x full cikis şuanki görüntü.

34.1 geçemezse 33.5 asagisina inerse daha fazla satis yapmak daha mantikli olabilir.

Yazdiklarim sadece fikir amaclidir kesinlikle yatirim tavsiyesi değildir.

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

kalbi_Allah ()

Teşekkürler

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

@kalbi_Allah ytd

Belki biraz biraz

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

@Yılmaz34 direncler

Daha gidebilir takip etmek lazim

0BeğenmedimŞikayet

husniyealtun ()

Evet los kardeş dün geldi oğlum rahatsız onunla ilgilenirken gördüm ama alıma girene kadar 70lere geldi ben de beklemeyi tercih ettim gene salar belki diye. Ama olmadı. Geçen hafta böyle az az salıp bir gün öncenin dibi ertesi günün tepesi veya takini oluyordu. Şimdi de yükseliyor sanki böyle. @REŞAT12 bey de demişti hareketten emin olmadan girmem 2 sene geçse beklerim diye. Ben de bekliyorum. Acelem yok vadem en az 6 ay en fazla 2 sene. Sizden de harekete geçerseniz paylaşım beklerim.

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

@husniyealtun

33.5 ilk destek dün alınabilirdi bugun gelirse ben almam.

32.7 32.8 ikinci
32.3 üçüncü
31.8 son destek kirilirsa yine almam nereye düşecek önce ona bakarim. Ytd

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

asfar ()

Elinizde var mı gümüş

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

31.8 üstü hafta kapanisi 36 ya götürebilir. Bu önemli zaten 33.5 4 kere düştüğü bant ustunde hafta kapanisi yaptiği icin 36 bekliyorum ben. Yani bu kapanislari onemsiyorum.

Kritik noktalardaki kapanislar disindaki kapanislarin onemi yok. Şuan krtik yer 31.8 uzeri hafta kapanislari.

31.8 asagisinda hafta kapanisi olursa tekrardan 30.06 ya kadar dusmesi lazim sonra karar verirler oyun kurucular.

Yani suan anlik takip istiyor. Size bol kazanclar. Bence belli bir sure 31.8 asagisina inmemesi lazim.

31.8 in onemi 7 8 ay onceki 23.9 ustu hafta kapanisiyla ayni oneme sahip o yuzden suan bende dip 31.8 asagisina inerse farkli bir dusuncem olursa gelir yazarim :) ytd

globalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

globalkriz ()

33 lü seviyeleri koruması gerekiyor ki 34 yada 36 beklensin yoksa dip destek 31,80 bakalım sabah alıcılı mı satıcılı mı başlayacak. Haftalık kapanış güçlü oldu ama sen pek dikkate almıyorsun kapanışları

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

32.7 31.8 asagisi suan icin bende yok.

31.8 asagi kirilirsa ya fake kirilir ya da 30.06 ya kadar uzar o sira grafige bakmak lazim.

Suan beklentim once hedefe gitmesi. Yani buradan 33.5 asagisina inmeden bi 36 civarina cikip dususe gecmesi sonra hedef dip mi yoksa yeni tepemi ona bakmak lazim.

Önce düşüşe geçerse 31.8 den ya da 32.7 den yukari hareketlenirse 34.1 gecemeyebilir gibime geliyor şuan ama ona da anlik bakmak lazim. Ytd

globalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

globalkriz ()

Hayırlısı bakalım 33 ve 33,50 aralığının altı geri çekilmeleri başlatırsa alt destekler nereler olur

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@globalkriz bunu okudun mu

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bunu okudun mu?

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Siz zaten humanisti dinleyip 25 dolar bekliyor olmaniz lazim. Ben 40 da gelecek desem 10 dolara da inecek desem onemi yok.

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Hocam merhaba. Gümüş ons grafiğindeki 35.50 yazan mor çizgi ile, 34.10 yazan siyah cizgi ve en sondak 36.08 yazan cizgiler hangi trendler özel degılse?

0BeğenmedimŞikayet

Terlikci ()

S. a abi On görünüz alış verirmi . sattık supriz yaptı arkasndan bakiyrz. :))

1BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Güzel bir analiz, keşke 32.200 lerde gelip yukarı yön analizi yapsaydınız.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum