Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1064 16:16:51
EUR 37.7966 16:16:51
USD 34.1385 16:16:51
ALTIN ONS $2646.9750 16:16:51

Konu: Çaylak61 piyasa zayıflık gösterdigi an short aç

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

En doğrusunu yapıyorsun dostum bu piyasa asla affetmez ve şakası yok

Klas_Yatırımcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Aynen öyle dostum ben bu sisteme asla güvenipte full işlem falan açmam 1 dkda bakiyeyin yüzde 50si gidebilir bu sistemde marjindeysen saniyede likit olabilirsin bunun bilincinde olmalı herkes bu piyasanın şakası olmaz

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

:)bu alemde hiç bir coin sağlam değil sonuç rakamlardan ibaret ve malesefki kaybolması saniye bile sürmüyor şans eseri buralara geldik ileride ne olur bilinmez yeni bir kısıtlama bir çıkar rakamlara bakar dururuz

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Yok benimde anlatmak istediğim başarı bütçeden geçiyor müdür yoksa çok zor kaldıraçta 10 bin olanla 100 $ olan adam şartları ve başarı şansı çok zayıf

Mavi_Gezegen19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

İşte o yüzden kasa yönetimi önemli diyorum bu arada bende bu işe ana param 3000 dolar la falan başladım ama şansım yaver gitti kaspa elimden tuttu yürü dedi kaspa büyüdükçe bende büyüdüm ama kaspa artık bebek degil o yüzden birazını özgür bıraktım

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Öyle değil patron kasa sağlamsa eklersinde çıkarsında ters işlemde açarsın yine kurtarırsın ama kasa cılız sa sadece kaderine razı olup bakarsın kasanın rolü çok büyük

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

100 dolar la full giren adam 10 bin dolarlada full girer mesela benim 100 bin dolar nakitim var ama niye yüzde 5inden fazla işlem açmıyorum ben bilmez miyim daha fazla kazanmak istemeyi ama o işler öyle degildir ayagını yorganına göre uzatmazsan ayak açıkta kalır şifayı kaparsın hemşire igneyi kaba ete kapatır dostum

0BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

Benzetmeler cok iyi yaa kızıl. haf. ıye :)))

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

İşte mesele orda adama vericekler 10 bin $ bak nasıl başarılı oluyor garibim 100 do larla ne yapıcak yada kişilerin şartları aynı olucak bakiyeler çok önemli 10binle avaxa 100 gir sana verir 15 lig seviyesi elinde 100 $ olan adam 90$ işlem açsa 24.10 da lig gelde başarılı ol:) ha şartlar eşit olur işte o vakit mandalinanın kabuğu soyulur içi yenir yoksa kabuk soymaya devam

0BeğenmedimŞikayet

Mavi_Gezegen19 ()

Anlatmak isdediğim bu değil müdürüm herkesin parası kendine çoktur değerlidir.

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

100 dolar ı olan adam para az diye risk oranını tavana çıkarıp full işlem açarsa bu büyük ihtimalle o kasanın sıfırlayacagı anlamına gelir parana göre hareket etmek zorundasın

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Kasanın yüzdelik kısmını iyi ayar lamazsan istedigin kadar paran olsun işin içinden çıkamazsın gidipte kasanın yüzde 50 60yla poz açarsan gümülemen yüksek ihtimal şurası bir gerçekki azdan az çoktan çok gider

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Başarı bu şekilde ölçülmezki müdür kişide var 10bn $ kişide var 100bin $ kişidede var 100$ yani hepsini aynı kulvarda tutmak yanlış olur 10bini olan 100 lük işlem açsa kolay kolay eritmez takviye yapar lakin 100$ ı olan biri işlem açsa en fazla 3 saniye :)) onun için bakiye çok önemli

Mavi_Gezegen19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mavi_Gezegen19 ()

Tebrikler dostum, Ha şöyle yaa long short açan ha böyle pnl atsın göstermek istemiyorsa cüzdanın haftalık aylık grafiğini atsın başarı kriteri bumudur budur.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum