Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1175 19:24:03
EUR 38.0481 19:24:03
USD 34.0232 19:24:03
ALTIN ONS $2588.4500 19:24:03

Grafiği gönderen: Aynur1

⭐⭐Aynur1 ()
Gümüş
xagusd 4 saatlik

30.20 ye dikkad ..hem fibonacci altin orani hemde düşen tren çizgisi dirençi

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

onbaşıı ()

Platin ons için de müsait olduğunuzda bakıp yorumlar mısınız zahmet olmazsa ytd

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

bu yüzden 26..27...28 ...29 da alinan gümüşü tutup 33..34 lerde satmak var ...

33...34 de haftalik aylik kalıcı mumlar oluştugunda sonrasini sonra bakılır ... girafikte 49..66 dolar bile var ... uuuzun vade

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Tamam hocam teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

aylik girafikler 6 aydan 3 yila kadar ... belki 6 aya gelir belki 3 yilda

PLATINIUM_2025 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

33 -34 ons gümüş kısa vade mi
Uzun vade mi
Orta vade mi beklenti hocam

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

haftalik direnç 32.73

aylik direnç 33.91

geçen 32.73 geldi temas etti nerediyse ... bu ikisi son bende ... bu iki direnç aşilip kalıcı olması kolay olmiyacak ...

kalbi_Allah için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kalbi_Allah ()

Bu 34 ons yıl sonu beklentinizmi

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

aylik e ya 3 aylik ons altin ve ons gümüş girafiğini açin ... sadace muma .

altin canak kulp neredeyse tamamlaniyor ..
gümüş 13 yillik akumule den düşen treni daha yeni kırdı ..3 aylikta 2 tane mum var ... bence 34 ..38..41 gelirse şaşirmam .. ama ben 34 de vadalişirim

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Bence gümüs cok geride kalmadi, Mayis'ta cok ileri gitti. Bunu Temmuz denemesinden de anliyoruz. 76-92 denge 84 rasyoda, su an oraya cok uzak degil. Altina 2600$ desek 30.95$ yapiyor gümüs, bence gayet güzel. Gümüsün sürdürülebilirlik maliyeti 22$ bile degil, üretim maliyeti onun cok cok altinda. Gümüsün bir daha 32.50$ denemesi bu sene benim icin süpriz olur.

0BeğenmedimŞikayet

Safderûn_ ()

@M_yıldız gülüşleri hala tutuyorum
28 80 90 arası ful çıkmayı düşünüyorum mantıklı mıdır sence?

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alfa12 ()

Hayırlı akşamlar Aynur hanım Fed 25bp faiz indirimi ile gümüş ve platini daha üst seviyelere taşır mı?

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Desteklere geldiğinde burda millete öyle alt rakamlar yazılıyor ki kimse korkudan alım yapmıyor ne zaman gümüş harekete geçip dirence geldiğinde hurra alıma ondan sonra da terste bekle durumumuz ahali olarak tam da bu tamam

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

bekleyin bence . giderse gitsin .. fed var .. gümüş her zaman alim firsati vermiştir ..26.40..27 iken 33 den 26 ye gelmiş .. alim yapilabilir diye yazmiştim ...

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Aynur hanım sizi eleştirmek için demiyorum ama son cümlelerinizden sonra içimden burdan bile alim geliyor, lakin birileride metaller çok pahalı diyor ve ben şaşırıp kalıyorum. Ucuzsa buradan girilirmi...

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

evet .. altinda yuselen takoz ar ..2600 den mi 2800 denmi döner bilemiyoruz ..

ama gümüş altina nazar cok geride kaldi..

28 üstü gümüş güçlüdür

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Aynur orasi cok tehlikeli gözüküyor gözüme. Sanki FED öncesi oralara yanastirip 25 baz indirimle asagi salacaklar gibi hissediyorum. Ama derin bir düsüs beklemiyorum artik.

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Tamam hocam teşekkür ederim

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Şuan ikili dip çalıyor.
Belki 30 diyecek .
Kırıp geçerse farklı yerlere gider .

Düşersede kutucuktaki yerlere . Ytd

@PLATINIUM_2025
Yatırım tavsiyesi değildir.

1BeğenmedimŞikayet

İda ()

Teşekkürler.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum