Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1129 03:39:38
EUR 37.9427 03:39:38
USD 34.0712 03:39:38
ALTIN ONS $2573.3850 03:39:38

Konu: Gümüş ons günlük rsi

Ne güzel bir senaryo :) tamda 2 li dibe uygun :)) hayırlısı bakalım!

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

İda ()

Ben de teşekkür ederim. Evet değer mi değmez mi diye beklemeyi tercih ediyorum.

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Haklısınız abim

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Bazen çok sabırsızsın :) düştü yine çıktı yön üste doğru olması lazım diyorum sana hatta istersen bir parça çık istersen dedim sana etkileniyorsun diye :) benim için fark etmiyor takibim aynı devam ediyor her düşüş tam dönüş düşüşü değildir yanılır mıyız onu tam bilmiyorum ama yönüm belli benim kardeşim panikte yapmıyorum senin elinde gümüş olduğu için stres yapıyorsun bazen full işlem yapmazsan daha rahat olur senin için parça al sat sen kâra geçince tamam :)

PLATINIUM_2025 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Eyvallah abi

BJK__35__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Sağolun çok iyi yerden ekleme yapmışsınız makas iyiyse tepeden çıkıp alttan eklemek için fırsatlar sunuyor ama değer mi değmez mi bu kişiden kişiye değişiyor biraz bu hareketler için alım satımlık parça olsa iyi olur yön konusunda genel yön bende üste doğrudur çok defa yazdım bunu beklediğim yerlerde belli ana direnç hattı bunun başında geliyor değişmez arada oluşan yeni oluşumlar için hedefleride takipteyim bakalım hayırlısı

İda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Hayırlı geceler kardeşim

2BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Hayırlı geceler abim

1BeğenmedimŞikayet

İda ()

Ağustos ayında köyde olduğum için giremedim. Aldıklarımı çıkmadım. Geçen hafta 27.70 den ekleme yaptım. Satış için acelem yok. Ancak satış yaptığımda yerine koyma konusunda süper aceleciyim :))) Emeklerinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Ben bu gümüşü çıkaranın
Ta

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Sağol abi hayırlı akşamlar

1BeğenmedimŞikayet

BJK__35__ ()

Sağol teşekkür ederim kardeşim.
Sıkı takip ve öngörü ile devam .
Hayırlısı olsun. kolay gelsin sana kardeşim. Fındıkları topla.

1BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Tamam abi teşekkür ediyorum

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Biraz önce yazmıştım hatırlatma olarak Bjk abiye yorumlara bakarsın benim artık çıkmam lazım tamam

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Bereketli olsun abi inşallah kâr edersin gerçi sen işini bilirsin zararına iş yapmazsın pek :) paladyum bakarım akşama inşallah nedir durumlar diye şimdi çıkıyorum çok ara verdim iş beni bekliyor :)

BJK__35__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Platin beklentileri nedir

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

İnşallah olacaktır kardeşim bakalım kesinlik yok zaten ama illaki bir takip yapmamız gerekiyor oda bizdeki tecrübe olduğu kadarıyla biz bunu yazmamız gerekiyor tek yön olarak yoksa sana hem altta hem üstte bazı noktalar yazarım düşüşte ve çıkışta az çok gelirler zaten ama mesele o değil bizim amacımız ana yön tahmini ve tek yön her tarafa işini sanada yazayım bazı püf noktalarını sende yaparsın zaten :))

0BeğenmedimŞikayet

BJK__35__ ()

09183 den ekleme yaptım gumuse ve platine 30.04 den iyi gidiyor paladyum daha hızlı gidiyor.

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Hayırlısı kolaylıklar olsun
Nasibimiz varsa olsun inşallah

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum