Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1139 11:09:59
EUR 37.9472 11:09:59
USD 34.0442 11:09:59
ALTIN ONS $2582.5750 11:09:59

Konu: Platin ons haftalık grafik

Direnç hattına kadar bir alan var yani 961 civarına denk geliyor bu hattın direnç noktası daha öncede 980 990 dediğim ve oradan satış yiyip 89x lere indiği hat bu hat

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BJK__35__ ()

Evettt çok fenaaa :)))

Poyraz__Yeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Fena :)) tamam

BJK__35__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BJK__35__ ()

Bende zaman bol takipteyim kademe al sat yaparak devam.

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Zigzag olmazsa olmazımız :)) birde zaman olsada anlık takip edip yakalasak iyi olacak ama şu ara maalesef yok

BJK__35__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BJK__35__ ()

Zigzag iyi oluyor arada kademe al sat dolar artiyorsun.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Dostum zaman lazım hareketleri izlemek için denk gelirse bakıyorum bugün denk geldi meselâ tam 28.8x lerde tepede idi direnç hattında takıldı ben çizdim benden sonra veri geldi sonra fıss tabi sonra yine üste devam :)) yazdım hatta grafiğin Altın a yorumda biraz öncede anlık durumunu çizdim ama denk geldi yoksa zaman olup bakamıyorum işten yoğunluktan

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Bugün tepkisini yaptı yarın yola devam inşallah tamam

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Tek tarafı beklemek yorucu oluyor zigzag yapması daha keyifli :) tamam

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Dostum beklentim bayadır o zaten bakalım nasip az gerileme olunca yine bitti gitti yorumları oluyor ama biten bir şey bana göre yok yola devam işaretleri alıyorum ben hep ya bende bir tuhaflık var ya diğerlerinde :))

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Makas iyiyse iyi fırsat verdi evet bayadır ama bende ana yön üste doğru ara iniş çıkışları bu ara fazla takip edemedim işten dolayı anlık takip etmem gerekiyor hareketler için oda mümkün değil şu ara bazen denk gelirse yazıp çiziyorum ama genelde yön tarafına bakıyorum zigzag hareketleri zaten olmazsa olmazı değerlendirmesini bilene

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Rasyo gümüşten yana bence 83 bölgesine kadar inebilir takip şart tamam

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Dostum ben bugün 28.63 ve 28.77 de 4 parça sattım 28:20 ve 28.08 de geri fulledim şimdi de aynı maldan elde dolar olsun diye 28.65 de tekrar sattım yükseldikçe satıyorum düştükçe alıyorum sistem bu 2 haftada iyi gr artırdım takibe devam tamam

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

94 lere gidecek falan dediniz dostum bence öyle bir şey olmayacak ben çoktandır rasyo zaten inecek diyorum ama üste devam diyenler olmuştu sende sanırım bekledin 94 leri ama dediğim gibi bana göre zor çıkarsada yanıltır beni

Boyka35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Ana direnç 30.7 gibi zamansal olarak değişiyor biraz ama hat olarak bakıldığı zaman düşenin direnç hattında durum bu oraya kadar bir alan var o aralık içinde daha altlardan bir yerden döner mi dönebilir takipte kalmak lazım zaman oldukça yeni bir işaret olursa tepe yapmadan dönecek gibi bakarız inşallah az öncede yazdım 2 li dip durumuda var onuda hedefi takip edilebilir sonradan oluşan bir fm dur hedefler az çok belli ama yanılıp yanılmama durumu kesin değil umarım yanılmayız :))

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Dostum 29.20 29.80 dirençler olarak takip ediyprum sende durum nedir tamam

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Saat falan bilmem dostum ama bende dip yapacak denildiği yerde dahi yön üste doğru idi yönüm belli takibim doğru ise beklediğim yerlerin gelmesi gerek yanılma durumumda var tabi ama yönüm tek yön benim diğer taraf yok orası gelirse bende yanılma var demiştim yok yani :))

Boyka35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Buda haftalıktan güncel hali ve rsi ile birlikteki şekli rsi tam kesişme noktasına gelmiş haftalıkta grafikteki direnç hattı ile rsi kesişme noktası aynı yerde denk gelmiş yani rsi kesişme olursa direnç kırılacak yeni mumla veya bu mumla kapanış kesişme olmadan olup yeni mumla geriyede dönebilir ama sanki direnç kıracak gibi bir durum var ağırlıklı taraf orası gibi yinede vakit oldukça bakarım buraya inşallah

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Direnç hattına kadar bir alan var demiştik 3 gün evvel yani 961 haftalıktan bakışla dedik 954 lere kadar gelmiş tam temas henüz sağlanmış değil direnç hattına ama az kaldı diğer grafikerden bakınca biraz oynamalar olur belki ama haftalık mumun temas noktası dediğim yerler kabaca aynı devam burasıda değişen bir şey yok platin soranlar için

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Yarıyor abi çok şükür

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Allah razı olsun kardeşim sağolasın elimizden geldiği kadar yazmaya çalışıyoruz inşallah işinize yarar bu bilgiler

Pamuk35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Pamuk35 ()

Allah razı olsun kardeşim Rabbim sağlık şifa versin ailene

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum