Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1124 22:02:13
EUR 37.8400 22:02:13
USD 33.9940 22:02:13
ALTIN ONS $2581.3500 22:02:13

Konu: Gümüş ons

Dakikalık grafikten örnek çizimdir

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Benim maliyet 29.20 kurtarmadı diye satmadım
Artık hayırlısı
Haftaya yükselir bence
Fed var 18 Eylül de

Esinti_51 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Yine çıkmadı
Geçen haftaki yerine geldi
Keşke 29.16 dan dün satsaymışım

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Battık abi

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Düşen direnç dediğim daha önce 980-90 dediğim hat 980 den salmıştı geri 89x lere onlara fibo çek düzeltme noktalarını oradan bak oraları geçerse dediğim direnç hattına çıkar kanal alttaki kanal dibi belli zaten 894 904 aralığında olan bölge o bölgeyi çizdim daha önce grafikte var hedef bölge diye 980 düşüşünün olacağı yeri işaret ederken çizmiştim platin sayfasından bak istersen

Safderûn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Kardeşim orada sana dediğim yerler destek noktasıdır hâlâ üzerinde kalmaya çalışıyor 900 dip desteklerin denk geldiği nokta daha önce çizip göstermiştim sana platin sayfasında var o grafik oranın üzerinde kalmaya çalışıyor üstte ise Fibonacci düzeltme seviyelerinin üzerine atması lazımki düşen direncine kadar ulaşsın

Safderûn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Her hareket tam düşüş her harekette tam çıkış işareti değildir kardeşim. Sıkıntı yapma çok toparlar 29 üzerine yine devam eder inşallah. Bugün çok bir şey beklemek bence faydasız haftaya bakmak gerek diye düşünüyorum dediğim gibi.

PLATINIUM_2025 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Tamam abi teşekkür ediyorum
İyi akşamlar
Ekranı kapattım

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Şimdi yükseliş devam edecek mi

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

28.57-65 destek direnç bölgesidir önce Altın a attı şimdi üstüne devam edecektir o ara düşen bir hat oluştu onunda üstüne atacaktır sadece anlık durumu hakkında direnç üzerine atar diye düşündüm yanılttı ilk harekette biraz önce onu yazdım grafiği daha sonra yine güncellerim bakarsın tamam

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Birazdan yine direnç hattına baskı yapacaktır böyle takılır haftaya yine 29 üstünde inşallah daha üstleri denemek için bana göre

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Kısa zamanlıda örnek bir çizimdi kardeşim zararına satış yapma bence biraz düşer sonra çıkar dalgalanır sonra kapanış yapar takılma sen bu hareketlere fazla :)

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Satalım mı daha çok düşecekse

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Düşüş mü olacak

Sayalım mı

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Güncel anlık durum. Yanılttı bizi sıkışma sonrası destek kırdı direnç kırar diye düşündüm olmadı

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

@PLATINIUM_2025 bu grafiği izliyorum şuan. O üçgen alana bak şuan onun içinde hareket ediyor sıkışma var oradan çıkacaktır fazla gitmez güncelleme yapacağım zaten daha sonra burayı

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Haklısınız

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Dalgalanmalar olacaktır demiştim ben bunlara bakmam genel yöne bakarım

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Yön bana göre halen üste doğrudur evet

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Yükselişe devam doğru mu abi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum