Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1161 03:39:32
EUR 38.0704 03:39:32
USD 34.0858 03:39:32
ALTIN ONS $2587.7500 03:39:32

Konu: Altın ons kısa zamanlı destekler

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

İnşallah Hüsniye hanım inşallah. Dualarımız hep o yönde bakalım Allah neyi nasip eder bize? Zorlu bir dönem geçirdik sonrası hayr olur inşallah. Alım satım olayına gelecek olursak parçalı alımlarda sıkıntı olmaz. Rasyo 89 90 larda alım için fena yerler değil. Herçi rasyo bu ne zaman ne yapacağı belli olmuyor ama genelde alım için iyi yerler bence. Hayırlısı olsun inşallah. Zaman gösterecek bize ne olacağını takibe devam vakit oldukça. Hayırlı geceler…

husniyealtun için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

husniyealtun ()

Çok sevindim taburcu olmanıza. İnşaAllah pat sonucuda temiz çıkar ve bu defteri kapatmış olursunuz. Bu defa hata yapıp full girmediğimiz için sakiniz. Sen ve senin gibi değerli kardeşlerin nihayet tavsiyesine bu defa uyabildik. Bekliyoruz bakalım nereye kadar gidecek. İnşaAllah hepimiz güzel karlar alalım.

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Ve aleyküm selam Hüsniye hanım. Eşimin durumu gayet iyi bugün taburcu olduk şükür. Sağolasın sorduğun için Allah razı olsun. Bundan sonra patoloji sonucunu bekleyeceğiz onun dışında kontroller var işte o şekilde devam inşallah başka bir aksilik olmazsa eğer. Parçalı alımlara devam edilirse iyi olur diye düşünüyorum inşallah çok yanılma yaşamayız zaten rasyo tarafı hafif yanılttı bizi. Aslında dipte çıkışı yazmıştım özellikle 4s rsi dipte birde PU var dikkat etmek lazım üste hareket olabilir demiştim ama bu kadarda değildi tabi beklentim biraz fazla çıktı sanki. 2 li tepe yaptı neredeyse 90 değse tamamlanacak ben bu kadar beklemedim umarım döner artık ve güzel sonuçlar alınmaya başlanır alanlar için.

husniyealtun için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

husniyealtun ()

Esselâmu aleykûm kerim kardeşim. Öncelikle eşinin durumu nasıl daha iyidir inşaAllah? Banka marjı sebebiyle 29.50 seviyelerinde alıma başladık biz. Kademe kademe 5 parça aldık. Bi 5 kademelik parça daha var. Yakalayabildikce alıyoruz. Takipteyiz

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Biraz gerileme olabilir ama takip etmek lazım henüz 2 li tepe oluşmadı göstergeler tepelerde geziyor 4s özelikle zirvede rsi de dip konuma doğru gerileme başlaması gerekiyor dipte idi çıkabilir takip etmek gerek dedim zirveye çıktı ama dönüşü gecikti daha üst grafiklerin baskısı var dönemiyor tepedede NU oluşturacam derse oyalar belki ama dönüşe geçmeli artık 28.8 29.2 gibi parçalı alımlara başlanır demiştim yine diyorum parçalı devam edilse iyi olur ve inşallah çok yanıltmaz bizi

Boyka35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Sorun yok dostum rahat ol

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Panik yapma sıkıntı yapma bekle sabret zararın kapanacaktır inşallah tamam

PLATINIUM_2025 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Moralini bozma sıkıntı yapma illaki tepki gelecektir buraya kadar satmadığın gümüşü bence şimdi hiç satma dediğim gibi sadece full işlem yapma bir daha sana alırkende dedim full işi sıkıntılı terste kalma ihtimalin o şekilde çok fazla olur

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Ne yapmam gerekiyor

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Buraya kadar satmadın evet alım yeri üstte kaldı ama sabret zamanın var diye biliyorum rasyonun dirençlerde takılması belkide an meselesi baya çıktı oradan bir geri çekilme olması gerekiyor en azından o zaman satarsın yanılma oldu biraz ama senin dikkat etmen gereken asıl full işlemden uzak durmak parçalı alım yap bir daha bana sorarsan çünkü full işlem sıkıntılı daha düştüğünde bir daha alamıyorsun ama parçalıda öyle değil

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

29.2 den fulledim biliyorsun lütfen yardımcı olur musunuz

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Abi buradan aşağı mı yukarı mı gider sen onu yazarmısın

Zararım çok var

Moralim bozuk

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

4s PU var üste hareket eder demiştim sana ama bu kadarda fazla oldu ya. Gösterge iyice tepeye çıktı üst grafiklerde rsi üste döndü illa 2 li tepe yapacam dedi bu iyi olmadı ama inşallah geriye döner oradanda devamında yüz güldürür yoksa daha üstleri deneyecek bir kademe daha üste gidip dönecek oda nerden dönerse artık

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Yani gümüş ons düşer mi yükselir mi
Zararım çok fazla biliyorsun 29.2 den almıştım
Satayım mı daha düşer mi

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Rasyo 86 üstü kalıcı olmaması gerekiyordu maalesef oldu 2 li tepeyi göze koy muş belliki inşallah oradan döner rasyoda dipte çıkış dedim ama benim bile beklediğimin üstünde oldu bu ve iyi olmadı geri dönerse iyi olacak bazı göstergeler aşırı şişti bence ve 2 li tepe olarak kalması gerekir buradan bakınca aşırı bir düşüş olmaz gibi ama Altın ons tarafıda sarkma yapmaması gerekiyor son hareketlerde şahsen beklediğimden biraz farklı oldu gidişat

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Gümüş beklentiniz nedir an itibari ile

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Gümüş buradan daha aşağı gider mi kerim bey

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum