Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1176 19:47:13
EUR 38.0344 19:47:13
USD 34.0080 19:47:13
ALTIN ONS $2592.2350 19:47:13

Grafiği gönderen: celik2119

Japnya saatinde 34.40 görmüş. Jponlar TRy long kapatıyor olabilir.

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

-1BeğenmedimŞikayet

Sana_soz_bahar ()

Cevabiniz icin tesekkür ederim. Degerli hocam son 1 yildir borsaya girdim. yorumlarinizi okuyordum. Sadece yorumlarinizi uygulasaydim. 900bin tl zarar olmazdi. Hatta Kar bile edebilirdim. Simdi sizi çok iyi anliyorum. Bütün yorumlariniz harfiyen cikti.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ankamal ()

Teşekkür ederim hocam

0BeğenmedimŞikayet

Çiler ()

Seçil erzan ponzi sisteminin kurbanı oldu pörtföy yönetmek çok stresli bir iş kendi paranla oynadığında stres unsurun 10 ise , emanet para ile 3-4 katı artıyor illegal yöntemlerle iş yapıyor, bir bankada çalışırken , o bankada kişisel pörtföy ağı kuramazsınız. her yerden baskı Altın daydı bir çok insani unsur var. Ben başardığımı şurdan anlıyorum sadece bir evim vardı, şimdi aynı evi alıp 0 araç alabiliyorum kafamdaki bana göre başarı ve sağlıklı yatırım budur

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Secil Erzan piyasadaki faizden yaklaşık %10 daha fazla getiri vad ediyordu. 100 milyonlarca dolar para topladı. Kadın iyi bir finansçı, ekonomi mezunu, uzun süredir finans piyasalarında çalışıyor. Piyasanın hafif üstünde bir getiriyi bile sağlayamadı, para battı. Donanım desen var, toplu para desen var, ama parayı katlamak o kadar kolay değil.

Çiler için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çiler ()

Çelik bey merhaa kısmen katılıyorum ama biz evimizi satıp borsa ve faizde değerlendirdik, hayatımızın en iyi kararıydı diye düşünüyorum, borsada takas eğitimi aldım, borsa düşerken % 6-7 kazandığım oldu sadee takas sisteminden okuyarak. Donanımın ve öngörün varsa 1 e 10 katılabilir diye düşünüyorum toplu parayla

0BeğenmedimŞikayet

İLKŞAN ()

Tabiki bedava para olarak görmedim yatırım amaçlı giriş yaptım ama umduğum gibi olmadı

koruturk_palmiye için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Mülk satarak zengin olunmaz, mülk alarak zengin olunur der eskiler. Alınmış ev, arsa, dükkan acil bir ihtiyaç olmadıkça ya da bir iş kurmuyorsanız satılmaz. Aylık birikimlerle borsada, ya da Altın , dövizde yatırım yapıp biriktirirsiniz. Profesyonel olmayan insanlar için durum böyle.
Beş yıl önce de böyle söylüyorduk. Evini satıp, dövize, borsaya vs girenler oldu. Çoğunluğu eski evini geri alamadı.

Sana_soz_bahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İLKŞAN ()

Teşekkür ederim
Evim olduğu için bende borsaya girdim ama şimdi eksideyim umarım sonu güzel olur

0BeğenmedimŞikayet

Sana_soz_bahar ()

Çelik hocam merhaba, bir evim var satip, borsaya girmeyin dusunuyorum. Bu konuda gorusleriniz önemli lütfen cevap verebilir misiniz tesekkürler

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Eviniz yoksa öncelik ev almak olmalı. Eviniz varsa borsaya 15-20 yıllık uzun vadede hiç dokunmasanız enflasyonun üzerinde kazandırır.

İLKŞAN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İLKŞAN ()

Borsaya ilk girdiğimde param bir ev parasından fazla idi şimdi ancak bir ev alabiliyorum beklemeli miyim sizce yada nasıl bir yol izlemeliyim

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

euro da Yıl başından bu güne artış %32.89. Enflasyonun Altın da artmış. Önümüzdeki sene için de enflasyonun altında artmasını bekliyorum. Euro borçlanmak yerine kredi çekmiş olsanız yıllık maliyet %80 civarı olacaktı.
Tabii en iyisi hiç borçlanmamak. 2024 senesini borç ödeme yılı ilan etmiştik. Bu sene borçlar bitsin, seneye yeni yatırım.

Ankamal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ankamal ()

@celik2119 hocam merhaba nasılsınız? euro borçlandık diyemidir çıkıp duruyor. gidişat hakkında fikriniz nedir?

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Sitenin veri aldığı yerle ilgili. Gerçekte iğne o kadar büyük değil.

fakir_burjuva için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fakir_burjuva ()

bahsedilen 35,50 grafik hatası değil mi?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum