Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1161 03:01:35
EUR 38.0703 03:01:35
USD 34.0849 03:01:35
ALTIN ONS $2587.0550 03:01:35

Konu: Gümüş ons

Birde bu açıdan bakalım

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Rasyo rakat bırakmıyor Altın onsla çıktı altın ons gerileme yapınca yine iner rasyo 84 üzeri şuan normalde 29.6-7 lerde olurdu altın ons destek kırmadı dirence çıktı desteğe baskı yapar diye düşündüm ama baskı olmadı dirence yöneldi tam direnç üzerinde geçemezse iner gümüşte iner biraz yanılma payımda var tabi çünkü neredeyse her hareketi tek yön yazarak takip ediyorum hem alta hem üste yazmıyorum

PLATINIUM_2025 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Gümüşte yükselişim
Düşüş mü bekliyorsun kerim abi
İyi geceler ?

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakan4343 ()

Sen karışma işine bak ustan gelsin

BJK__35__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Neyse öylesine bi bakim dedim görünce yazdım çıkıyorum şimdi daha sonra görüşürüz yine abi hayırlı geceler Allah rahatlık versin inşallah

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Gelmiş bereketli olsun dediğim yorumun Altın a sataşma içerikli yorum yapıyor nasıl insanlar anla işte gerisini abi

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Eyvallah abi aynen öyle yapıyorum amaç belli zaten kimlerin yancısı oda bellide detay girmeye gerek yok gereğini yapıp postalıyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

BJK__35__ ()

Hah işte böyle yol ver gitsin, kafanı yorma bunlara.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Liste meraklısı olduğun için senide listeye ekledim hadi iyisin :))

Hakan4343 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Bereketli olsun dediğim yorumun Altın a bula bula bu yorumumu buldun yazacak. Yeri gelir her zaman yazarım yeri gelir 1 hafta yazmam 3 gün yazmam hayırdır sen benim yorum muhasebemimi tutuyorsun? Milletin alım satım muhasebesini tutanları gördük sanırım sende yorum muhasebesini tutuyorsun. Benim boş işlerle uğraşacak vaktim yok kusura bakma başka kapıya dostum. Belliki birilerinin hesabına çalışıyorsun kimler olduğu aşikâr ama uğraşamam şimdi güle güle sana.

Hakan4343 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Onu bilemem bu işler hissiyatla olmuyor. Grafik takibi lazım, teknik bilgi lazım :)

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Sanki güç toayip bir kademe daha yukarı atarmi dersin.

Deniz86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakan4343 ()

Usta sen burada 24 saat hiç ayrılmıyonmu hastalık olmuş burası sana git biraz gez dolaş

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Bence fazlası bile gelir
31.5 bile gelir
Sabreden kazanır

Esinti_51 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

30.8 gelir mi yoksa önce aşağımı abim

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Ok sağol :) kolay gelsin.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Hem bereketli olsun kısa günün kârı :)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Bu ara böyle isteksiz bir hava var ama fazla gitmez asıl yönüne doğru hareket başlar o zaman daha iyi takip etmek lazım hareket aralığı çok olsa iyi olur ama daraldı bi alta bi üste üstte 30.8-31 e kadar alan var ama denemedi henüz rasyo izin vermiyor ihtimal olarak oraya kadar yazdım daha önce oranın üzeri yok şuan direnç kırması gerek ondan sonra inşallah neyse çıktım

2BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Beklentine yakın yer geldi, normal. Dediğin gibi çok dip çok tepe beklememek lazım. Bende öyle günlük satabilir miyim diye deneme amaçlı aldım sattım, sağol.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Uğraştım çok başlarda evet ama grafik olmadan zordu desteğiniz ile oda oldu şükür! Bereketli olsun beklentim 29.6 civarı idi zaten ama az üstünde kaldı şimdilik devamını zaman olsa takip edeceğim ama zaman yok :)

1BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Emek veriyordun ufak bi destek olduk diyelim :) yani hak ediyordun. Bu arada düşüşte 29.7x ten aldığımı 30.03x lerden sattım :)) günlük ufak bi al- sat oldu.

0BeğenmedimŞikayet

Rico_ ()

Ons Altın ne görünüyor usta ufukta grafikte:))

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Yetki almamdada vesile olanlardansın o gün bugündür destek veriyorsun çok sağol. Biz bugünü takip ediyoruz ama dünüde unutmayanlardanız. :)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Sağol Derya teşekkür ederim her daim desteğin bizimle varolasın. :)

1BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Emeğine sağlık kerim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum