Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1176 01:11:13
EUR 38.0899 01:11:13
USD 34.0873 01:11:13
ALTIN ONS $2586.8700 01:11:13

Konu: Anlık fiziki uçuyor

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ağah_11 ()

Abicim günaydın. Nakit geç geldi. Geldigindede iş nedeniyle fırsat buladik almaya . Denk gelmedi yani :(

umut5134 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

umut5134 ()

Kardeşim devamlı yön işaretini ve varacağı noktayı tespit ederek uyardık keşke en uyan yerden alsaydınız.. Esas sizlerin kafasını karıştıran Altın ve ons karşıtı ara ara ortalığa ateş atıp kaçanlar varya sebebiniz hep onlar kafanızda acebamı? diye soru işareti bırakıyorlar..

Ağah_11 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rotavsi ()

Aynen öyle sağlık olsun abla ne diyelim hani yapack birşey yok bir yerden alırız mutlaka

1BeğenmedimŞikayet

Ağah_11 ()

Aynen öyle ablacım.

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ağah_11 ()

İnşallah kardeşim. Ben biraz fazla ekliycektim :(olmadı. Neyse bir gün tutar bir gün kaçar bı yolunu bulur bir yerde eşitlenir

Rotavsi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Sana söyledim, senin doğru anlamış olman yeter bana. Teşekkür ederim:)

1BeğenmedimŞikayet

Ağah_11 ()

Yorumunu borsa kısmına kadar okumuştur tire veren arkadaş :)Eminim senin yorumunu sonuna kadar okuyan anladı zaten.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Ya, fenama giden, muhtemelen gram sayfasında borsa reklamı yapan kişi muamelesi gördüm, ben öyle şeyler yapmam oysa. Fiziki Gram altın geçen Eylülden beri het fırsatta topluyorum ben. Söz ettiğim şeyler firma kağıdı değil, ben neyden nerede söz edeceğimi bilirim. Bende darphane altın sertifikası (Altıns1) var mesela, 25,15ten aldım 27,33 oldu. Bu bir şirketin kağıdı değildir, gram altınla birebir aynı değil ama paralel hareket eden bir kağıttır. Bir de gümüşle paralel hareket eden var. Sadece bunları kastettim.

0BeğenmedimŞikayet

Ağah_11 ()

Rica ederim

Yusufkenan_61 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ağah_11 ()

Teşekkür ederim ablacım. Bereketli olsun. Estafurlah ben anlamadım diyelim. Gram dan şasmiyoruz illa :)

1BeğenmedimŞikayet

Ağah_11 ()

Yanlıs anlamadıysam bir köşe yazısında pazartesi olan bir toplantıda powelin açıklaması olacakmıs. Aklımda kaldığı kadarı bu abi bir bak istersen nette

Yusufkenan_61 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Rotavsi ()

Wala abla benimde TL vardı elimde ilk defa almadım bekledim bakalım ne olacak hele sıkıntı yok eylülde biraz daha TL gelecek ona göre yaparım 10 gram veya 13 gram kadar alacam inşallah

-1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Anlatamadım belki, bunu borsadan hisse senedi almak gibi düşünmeyin. Emtia muadili kağıtların kategorisi ayrı. Bugün endeks düşerken onlar çıkıyordu mesela, çünkü endeksle değil emtia ile baglantılılar. Ben fiziki Altın da biriktiriyorum ayrıca.

1BeğenmedimŞikayet

Ağah_11 ()

Hiç anladığım bir şey değil abla. Esimde istemiyor oyuzden uzak duruyorum teşekkür ederim :)Gümüş alıyim diyorum hesaptan eşim ona da razı gelmiyor illa fiziki . Halbuki gümüş alınabilir
durumda

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Bir kısmını borsadan alsanız olmuyor mu? Borsada işlem yapmaya taraftar olmasanız bile emtia muadili fon kağıtlarına bakılabilir.

0BeğenmedimŞikayet

Ağah_11 ()

Yarın bu makas daha ne kadar acılır acaba. Çogu kişi pazartesi yükseliş bekliyor önemli konuşma sonrası. Fırsat bulamadım eklemeye. Para var almaya zaman yok :( Zaman çok para yok :))Bi tutturadık

1BeğenmedimŞikayet

Rotavsi ()

Aleyna aleyküm selam batmandan Diyarbekire bir bilet aldım diyordu değerli sanatçı.. doğrudur hala öyle misafirperver ama malesef ekonomi bitirdi bizi heleki yemek sektörü uçuk noktada

altinmaster için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

altinmaster ()

Diyarbakır dedin mi akan sular durur kardeşim gençliğimin bir kısmını yaşadığım yerler. Az gitmedik trenle Diyarbakır'dan Kurtalan'a, Kurtalan'dan Diyarbakır'a. Bir gün mutlaka tekrardan ziyaret edeceğim inşallah. Perde pilavı ve çiğ köfteyi çok özledim. Ve de yapılan o misafirperverliği. Selam olsun Batman'a, Siirt'e, Diyarbakır'a. Güzel insanlara.

0BeğenmedimŞikayet

Rotavsi ()

Bu tek değil Diyarbakır geneli anlık fiyat bu malesef ... o yüzden almaktan vazgeçtim bugün

Mercan_dede için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Rotavsi ()

Rica ederim ne demek Diyarbakır kuyumcular o... Geneli fiyat bu malesef ... O yüzden param vardı yinede almadım makastan dolayı bekliyorum acayip bir makas var şu anda burda

0BeğenmedimŞikayet

Mercan_dede ()

Bu da çok kazıkçı fırsatçıymış. Ben saat üç gibi 2720 den aldım. Kırk tl arttı. Ama millette bi panik alım vardı. Onu istismar ediyorlar

0BeğenmedimŞikayet

altinmaster ()

Bu kadar kar yapıp, bu kadar makas koyup bir de 16.046tl aylık vergi matrahı beyan ederler:)) Çevremde ne kadar sarraf varsa hepsi inşaat işinde müteahhit. Kimsede merhamet yok maalesef fırsatını bulsunlar yeter ki.

0BeğenmedimŞikayet

altinmaster ()

Emeğin için teşekkürler kardeşim ama bu hangi sarraf ise bu sarraftan asla alış veriş yapmam. Böyle bir fiyat ve makas yok çünkü 110tl makas koymuş gafil. Ortalama fiziki gramda sarraflarda 40-50tl makas olur.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum