Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1176 01:08:31
EUR 38.0899 01:08:31
USD 34.0865 01:08:31
ALTIN ONS $2586.6300 01:08:31

Grafiği gönderen: Eski_kral

1 yıllık aradan sonra herkese selamlar

Borsa da yatırım değerlendirmek isteyen arkadaşlar için yine güzel bir fırsat geliyor diyerek bir grafik atalım ve kaçalım

9.8 son destek bedelli sonrası bu hisse biraz yataya sarar sonrasında 2x kar potansiyeli

Hayırlı olsun görüşmek üzere

Profilimi inceleyenler Altın hedeflerimin nasıl geldiğini göreceklerdir

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

_BROKER_ ()

dedıgımı yap yaptıgımı yapma:)

sedatt41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sedatt41 ()

Ben hocayim hocayim diye ortalikta dolanan sensin bana ne soruyon:)

_BROKER_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_BROKER_ ()

dırenceten Altın alsak duser mı dıyon sımdı:) alasımda var ha vade sorunum yok hocam:) uzun vadecıyım deger yatırımcısıyım fabrıkanın bacası tutsun yeter:)

0BeğenmedimŞikayet

_BROKER_ ()

bu kadar mutsuz olmak ıcın cok gencsın bende cok yaslı degılım kanka:)

0BeğenmedimŞikayet

_BROKER_ ()

borsaya gırersen aksıteye panık atak olursun duzenlı uykun duzenlı beslenmen olmaz arkadas cevren olmaz hayatı ıskalarsın yalnız kalırsın:) bugunlerı ararsın meger ne guzel gunlerım varmıs da degerını bılememısım dersın ha ytd bak yınede gırmek ısteyen buyursun:))

0BeğenmedimŞikayet

sedatt41 ()

Ya sen deden yaşındaki adam ne kanka, pampa biseyler diyon:)utanmiyon mu.

0BeğenmedimŞikayet

_BROKER_ ()

aynen okudum abı emegıne saglık 2480 kusurler onemlı ya roketlıcek ya paketlıcek burdan bizi:) @sedatt41 sedat nabersın kanka:)

umut5134 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

sedatt41 ()

Kolay gelsin hocam.
Alacak olan araştırır bakar zaten demişsiniz.
Altın sayfasında hisse senedi paylasiyorsunuz, tepki veren arkadaşa da de boş muhabbete gerek yok diyorsunuz.
Kusura bakmayinda sizinki boş olmuş.
Hisse senedi ile ilgilenen gider borsa sayfasina zaten, araştırır ve alırsa alır.
Dolayısıyla verilen tepki doğru sizin olayiniz yanlış bana göre.
Tekrar kolay gelsin.

Eski_kral için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umut5134 ()

Merhaba kıdemli piyasa uzmanı Broker,
Neden piskevit varken alıyorsun kraker,
Dünki ons hakkındaki yorumuma bak...
Ons 2479 u aşarsa bak neler geliyor, neler...

2BeğenmedimŞikayet

_BROKER_ ()

öncelıkle emegıne saglık hocam yazacaklarımı sakın kısısel algılama nıyetım kırmak degıl bunu onceden belırteyım konu acıldı dıye fıkrımı belırtıyorum:
bende yıllardır borsadayım bu hısse yukselmez demıyorum yukselebılır ama gerceklerı yazalım arkadaslar bılsın bu hısse 2 3 senedır dusuyor bunuda yazalım 2 katı bıle yukselse alan kısılerın zararı cıkmayacak 4 katı yukselmesı lazım kı kara gecsın bekledıklerı erıyen paraları cıksın dogrumu? bınlerce ornek verebılırım sasa sasası olanın tasası olmazdı 3 senedır dusuyor ne tasa kalır ne uyku ne huzur nede psıkolojı kalır. ben sasayı en tepeden sattım ordan satabılen baska bırınıde gormedım bolunmeden once. ne hocalar var 2 3 senedır hala bırak kar etmeyı ana parasını kurtaramadı ozetleyecek olursak yukselırken herkes hoca duserken kımseyı bulamazsın 2 cızgı cek ver okları yukarı aa ıyımıs ya:) Altın yatırımcısı ıle borsa yatırımcısının ayrımını yapmak lazım. yazdıklarım senı hedef alarak yazılmadı bu ayrımı yapamayanlar var

1BeğenmedimŞikayet

Eski_kral ()

Ona çok kritik bir bölgede sıkışan alan sonralara yaklaşıyor

Yukarıda 2500 noktası önemli kırarsa çok ciddi bir marj ile yoluna devam edecektir 500 puanlık bir marj bu da altını gramını olumlu etkileyecektir zaten

Sıkışan alan da aşağı destek noktamız 2270 gibi bir yer buranın altına inerse bir şok dalgası yedirirler

Ona şahsi yorumum gücünü koruyacağı yönünde olumlu düşünüyorum yatırım tavsiyesi içermez

Altın 2 iken 7
7 iken 15
15 iken 23 demiştim

Şimdi de 30 üzerinde kaldıkça 23 çanak katlamasına devam edecek bu da 46 .9 civarına tekabül ediyor

Kkm olayı bitince anlarız

Yorumlar şahsi fikir içerir kesinlik yok

Mert13mert için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eski_kral ()

Senin benim üç beş kuruşum ile yükselecek bir hisse değil boş muhabbetlere gerek yok
İsteyen alır isteyen almaz zorla dayatan yok
Alacak olan araştırır bakar zaten

_60_60_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zaza0023 ()

Biz o kumarhaneyi terk ettik…

0BeğenmedimŞikayet

Mert13mert ()

Merhaba hocam. Bir Gram altın ons ce dolar tahmini rica edebilir miyiz?

3BeğenmedimŞikayet

_60_60_ ()

Borsada değerlendirmek isteyenler zaten borsa sayfasından takip ediyorlar. Pazarlama işine devam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum