Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0939 11:31:30
EUR 37.5432 11:31:30
USD 34.2957 11:31:30
ALTIN ONS $2641.4450 11:31:30

Konu: Önemli uyarı

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Sayfada gördüğüm saçma sapan paylaşımlar üzerine uyarma ihtiyacı hissettim.
Gümüş son 11 senelik kapanış değerinin üzerinde geçen sene de 23,967 de kapanış almış herhangi bir düşüş mevcut değil düşüşten bahsede bilmemiz için onsun 23,967 Altın da senelik kapanış alması lazım. Linear reğresyon göstergesinde de net görülebileceği gibi dipte değil tepede. Ana yön yukarı sadece bir süre oyalar. Geri çekilme ve düzeltme olduğunda olduğunda sayfaya yağan kişilerin çoğu art niyetli yukarıda yaptığım onca tuzak uyarısına rağmen satış yapılacak yerde yanlış yerlerden alıma sebep ve ara işlemlerin değerlendirilmesine mani oldukları gibi şimdide makul seviyelerden başlayarak alım yapılarak ara işlemlerin değerlendirilmesine mani oluyorlar.
Dip bekleyen de birazıyla çıkış giriş yapıp ortalama düşürmeden elinde malla bekleyende kaybetti her zamanki gibi gene kaybedecek. ytd.

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Süper, senden bunları bekleyen benim gibi bir çok ki. se var. Mesela geceki paylaşımında sonra 0,1005 de parite yaptım. Kar varmıyor evet vardı. Lakin daha yukarıdan aldıklarım var onları bekleyeceğim. Aşağılara gidersede bugünkü yaptığım pariteyi orada kullanacağım.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Şu an için 30,90 27,30 aralıklı kademe alım yeri olarak görünüyor tepe ve dip değişirse bu değerler değişir.

Buradan itibaren yukarı doğru satış yeri olarak görünüyor fazla gidebileceğini düşünmüyorum rasyo dalgalanıyor kesin olmamakla birlikte Altın ve gümüşte geri çekilme olabilir. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

1beyazsiyah11 ()

Aynen ya yeminle okuyorum bı cacık anlamıyorum deyişik deyişik şeyler zaten düzgün yorum yapan kalmadı grafiye bakıp çıkıyorum artık düzgün faydali yorumlar yapın arkadaşlar lütfen ya

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Değerli Reşat bey kardeşim, seni takip eden birisi olarak lütfen rica ediyorum seni seviyoruz ve takdir ediyoruz. Grafiklein harikulade. Senden bir talebim var. Şu sinek muhabbetinden bir çıksan, hediye dolar , hediye gumus muhabbetinden bir çıksan.
Buralar destek, buralar direnç buralardan alınır veya satılır gibi bize yol göstersen çok daha faydalı olacaksın. Bırak kim ne yaparsa yapsın. Seni takdir edende etsin sakin beni yanlış anlama...

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0,8715 yerine 0,8750 yazmışım. Doğrusu alttaki gibi ben bunları artık yeni üyeler için strateji tarzında fikir vernek maksadıyla beşinci tur işlemler başlığı altında paylaşıyorum.
Aklına yatan uygular bunlar dört senelik tecrübenin ürünü yatırım tavsiyesi değil.
Nerelere çıktık nerelere indik bu beşinci tur. 0,8715 ten geri yerine koyduğum gümüşün üçte ikisi duruyor. Sadece kullandığım dolar ı alıyorum ve gümüş oranı çok az azalıyor her geri dönüşte de üzerine sinekin hediye dolarlarını kullanıp gram artırarak ve ortalama düşürerek devam ediyorum 0,89720 den alıp ons 31,20 den çıktığımı 30,20 den geri aldığımda ortalama 08920 aşağısına iniyor yani 0,20 den almış olmuyorum.

Alt yorumda verdiğim hedef geldi ve be sinek in hediye ettiği dolarlarla daha önce TL ile 32.07 30.26 dan TL ile 0.90134 ten parite ile çıktıklarımı 0.87150 dan gram artışıyla yerine koydum kasa ve masa daima kaybeder ağırlığı aşağıya vererek toplamaya devam insaallah ytd
https://altin.in/resat12/4
https://yorum. altin.in/tum/gumus/3
0,8715 ten girdiğim parçanın üçte birinden azını 0,90125 ten dolara geçtim.
https://yorum. altin.in/konu/33524112- sadece - kendime- not

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gümüş altını n verdiği destekle 0,786 yı zorluyor dirençler grafiğin sağında.
Aşağı çekmeye çalışıyorlar rasyo dalgalanmaya devam ederse altın ve gümüş yukarı gidemez hatta geri çekilmeler olabilir.
Sakin bir şekilde beklemeye devam ons 33,50 yi aşarsa 0,8750 de gümüşü tekrar yerine koyarken kullandığım dolar ın üçte birini daha çok çok daha az gümüş vererek geri alırım. Burakarda bir sene de gezse işlem yok. Buralar ve üstü yukarıdan maliyetlenen için zararkes seviyeleri olarak görünüyor ytd. Ben 0,56 lara kadar topladım çoğunu muhafazaya ve ortalama düşürerek elimdeki gümüş oranını öncelikle % 85 e çıkarmaya çalışıyorum

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sahte hesaplara dikkat gene!

0BeğenmedimŞikayet

BJK__35__ ()

Reşat bey kardeşim nasılsın? Bugünü nasıl görüyorsun? Gümüş platin ve paladyum düşüncelerini alabilirmiyim?

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumda yaptığım uyarıyı daha önce paylaştığım işlemlerle birlikte tekrarlıyorum aynası iş kişinin lafa bakılmaz keser döner sap döner daha önce olduğu gibi gün gelir hesap gene döner insanların morallerini bozmanın alemi yok. Sayfa zararlıları grup halinde zarara girmeniz için elinden geleni yapıyor dikkat.
REŞAT12 (3 gün önce) Cevap yaz
(2 ay önce) Cevap yaz
için Reşat 12 yorumu (2 gün önce) Cevap yaz
Konu: sadece kendime not
TL ile ilave alım işlemlerim 19,58303 21,01030 20,77409 alış,
21,35555 21,88313 satış 21,63321 alış
Dolar ile 0,5684 ten sonra ilave alışlar, ( 0,74335 0,73524 ), satış 0,78041, alış 0,77399, satış 0,78219, alış 0,77493, satış 0,79933, satış 0,81750, alış 0,79066, (satış 81421 0,86027 ve 0,90134, (alış 0,90134 ün üçte biri 0,88367 ) 0,8627 den satılanı 0,84748 alış.
0.8627 den satıp 0,84748 alınan gümüşü 0,86687 den satış 06,05,2024
0,90134 ten çıkıp 0,88367 den geri girdiğim gümüşü daha az gümüş vererek tekrar 0,92134 ten tedbir olarak dolar a geçtim
30,26715 ten % 033 TL ye geçtim 32,07742 den TL ye geçtim % 74 gümüşteyim. TL tarafına yazmışım sembolik bir çıkış oldu % 77 e yakın gümüş hala elimde.
32,74411 den TL ye geçtim parite değeri 1,029 1,036 civarı gümüşün % 74 ü duruyor
son çıktığımın üçte birinden fazlasını dolarla 0,99518 den girdim.
https://yorum. altin.in/konu/33524112- sadece - kendime- not
1,015532 den daha az gümüş vererek aynı dolar miktarı dolara 0,96481 den aynı doları verip daha fazla gümüş alarak gümüşe geçtim. % 74,948 gümüşü yerine koydum.
32,74411 den 32 dolar seviyesinin üzerinde TL ye geçtiğim miktarı 0,92941 den sinek in hediye ettiği dolarla yerine koydum. Aşağı ve yukarı sinek in hediyelerini toplamaya devam şu ana kadar bizim TL ile işimiz olmaz diyerek tepe noktalarda hiç TL karı almadan devam etmekle kalmayıp o da yetmiyormuş gibi bir de bunu sayfada paylaşanlar hem kendilerine hem de kendilerine uyanlara büyük zarar verdiler. Bu seferki paylaşım örnek mahiyetinde.
0,92134 ten dolara geçtiğim gümüşü 0,89234 ten gram artırarak yerine koydum.
https://yorum. altin.in/konu/33524112- sadece - kendime- not/2
için REŞAT12 yorumu (1 hafta önce) Cevap yaz
Alt yorumda verdiğim hedef geldi ve be sinek in hediye ettigi dolar larla daha once TL ile 32.07 30.26 dan TL ile 0.90134 ten parite ile çiktiklarımi 0.87150 dan gram artişiyla yerine koydum kasa ve masa daima kaybeder agirligi asagiya vererek toplamaya devam insaallah ytd
https://altin.in/resat12/4

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum