Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1178 10:06:13
EUR 38.1398 10:06:13
USD 34.0961 10:06:13
ALTIN ONS $2606.2950 10:06:13

Grafiği gönderen: Kzılhafiye1

Evet dostlar çok bilenlere gelsin bu paylaşım buyrun iki tane orjinal grafik biri sol biri avax sizin baktığınız pencereden ancak hoşunuza gidenleri görürsünüz buyrun sol orjinal grafiği düşerken sizin gördüğünüz sol çıkıyor avaxtaysa orjinali çıkarken sizin gördüğünüz avax düşüyor öyle sallayarak füze olucak çökecek lerle bu değirmen yürümez bilesiniz vakti geldiğinde bunun en ince noktasınıda belirticem ne neden niye oluyor

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Texber_ ()

:) olur öyle şeyler

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Müdür kişilerin kendi kararı yapılacak bir şey yok isteyen marjinde yürüsün isteyen spotta her ikisinede bilgi olmadan acemi yatırımcıya tavsiye etmem araştırsınlar ölçsünler tartsınlar o şekilde işleme gitsinler boşuna sisteme likid sağlamasınlar buradaki amacımız sistemden likid sağlamak artık biraz alttan biraz üstten bir şeyler alırız inş

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Düzeltme attım 2500 diye demek düşmemiş müdür

Texber_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Texber_ ()

Müdür eth ? Olmaz düşmez o kadar 2500 2700 arası anca

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Alsalardi abi. Ben dediğimde doğru insanlar dediğinde btc alsalardi. Şimdi bedava altcoin toplasalardi. Çok kolay olsaydı herkes para kazanırdı. Umarım geç kalmayacaklar. Üzülüyor insan.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Cevap vermeyecektim ama vereyim. Ben mert adamla konuşurum. Kalabalıkta konuşup arkada susan ile değil. Bekledim gelmedin a güzel. Yine sabahlar oldu. Bundan sonra da hiç gelme.

Açik_kahve için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Yani onunda etkisi var yok değil lakin o kaynak beklenen kaynak değil devasa bir kaynak dışarda bekliyor üstelik daha önce dünya çapında kabul görmemiş sanal paralarda işin içine girip kabul gördüğü şu ortamda şahsi görüşüm vakti geldiğinde fazlasını yapıcaktır coin piyasası

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Dostum bu vadeli kısımdaki liqidasyona uğrayan paralar ne olacak sanıyorsun? Borsa liqidasyonu ile bünyesindeki altcoinleri topluyor. Sonra bu aldıkları coinleri birilerine satmak zorunda oldukları için o coinlerden daha fazla alıp boğaya hazırlık yapıyorlar. Sonra satis yapacağı topluluğa ulaştığında elindeki malı yatırımcıya kitliyorlar. Bunun adına da boğa deniyor.

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Dostlar bence gereksiz münakaşa ediyoruz biraz sulh hepimize iyi gelir ben bildim sen bildin o bilemedi tarz imalar ın kimseye faydası olmuyor bugün ay sonu insanlar kredi kartı extrelerini ödeme derdindeler inanın kimin bilip bilmedeğine bakamıyorlar insanlar terste zararda piskolojı bozuk istenilen beklenilen hareket olmadı bu ayda bizler biraz sakinleşelim taraflı veya tarafsız yorumlardan çok bilenler insanlara güzel çalışacak coinler önersin de bari birileri bu kalıtesizlerden para kazansın

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

1550 yanlış 2550 olucaktı

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Ya aslında mantıkmen devasa bir para gerkeir bunların hareketlenmesi için mantık almıyor lakin bunlardan bir para çıktı çıkan para nereye park etti orasını araştirirlarsa kaynak iştahla akmak için beklediğini görecekler

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

15 şartları zorlarda 18 makul ben 18 19 gibi bekliyorum sol 77 eth 1550 gibi alanı ihya eder düşüncesindeyim

1BeğenmedimŞikayet

Açik_kahve ()

Ok Ayhan, biz bişey bilmiyoz, paramız da az sanki biraz, fakiriz galiba birazda:)
Ama durmadan sataşma, laf sokma hoş değil bence, sonu yok bunun, denendi defalarca keselim artık. herkes işine baksın, nokta

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Bunlar o kadar çok para kazanıyorlar ki spot mal almaya gerek yok yani. Abilerim piyasaya ders veriyorlar maşallah. Kalın parmak dediğimiz arkadaşlar bunlar oluyor. Ama dediğin gibi göreceğiz dostum. Boğa geliyor mu gelmiyor mu. En ufak bir fomoya bakar ne zaman olacağı. Zerre piyasa ile ilgili birsey bildikleri yok. btc . d kabul etmiyor ama sürekli arzı yükselen usd t. d kabul ediyor. Şaşarsın :d

0BeğenmedimŞikayet

Açik_kahve ()

Avax yakın takibimde üstdad.
Haftalık bakınca 18200 15800 arası geri çekilirse güzel bı alım fırsatı olur diye beklentim var, emri var oralarda iki tane. kendi fikrim, saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Kişilerin kendi kararı gelmiyeceğini düşünenler hiç bulaşmasın bence hani her inişin bir çıkışı vardır ben şahsen hareketin geliceğini düşünenlerdenim müdür

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Olur mu yeaaa avax 2x bile yapmayacak yeaaa diye atlar gelir şimdi adamın birisi :)) emeğine sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Şimdilik bu kadar tüyo yeter bakalım al satçılar mı yoksa al yatçılar mı kazanıcak boğacıkta yaşayıp görücez

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Peki luna neden diyoruz buyrun lunanın orjinali ikili tepeden sonra orjinali aşağı inerken sizin gördüğünüz lunanın çıkışı başlar önünde uzunca bir yol var o yüzden haftalardır tl bazlı 100 tl diyoruz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum