Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1090 02:35:36
EUR 37.6960 02:35:36
USD 33.9851 02:35:36
ALTIN ONS $2497.4850 02:35:36

Konu: Rasyo

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Direnç hattını defalarca yazdık 2 farklı noktayı takibe aldık dipte rasyo buralara geldi takıldı takipte olduğum hatlar gayet iyi çalışıyor aşama aşama yazıp çiziyorum grafikler yalan söylemez hepsi kayıtlı burada zaten

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Bu noktaya ulaştığında ısrarla uyardım dirençte diye

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Günlük ve 4s grafiğinden dirençle ilgili son durum görüntüsü. Ne dedik direnç hattı sağlam dedik aşamadı gerileme yaptı devamında yine deneyebilir gümüş ons buna bağlı olarak karar noktası dediğim 28.60-65 veya yakın bir noktadan satış yiyebilir ama devamında yine üste doğru devam edebilir rasyoda bu direnç hattını yine yoklayıp sonrasında yine daha alta devam edebilir yada bu direnç hattına yakın bir yere kadar hareket edip sonrasında gerileme yapar daha altlara doğru kısacası rasyo genel olarak geriye gümüş onsta genel görüntü üste doğru toparlama tarafında olacaktır sürekli yazıyorum bizde kem küm rüzgara göre yorum işleri olmaz neyseo

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Eyvallah Derya iyisin inşallah?

Deniz86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Eyvallah kardeşim

KUD51 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KUD51 ()

Aleykümselam. Hayırlı günler kardeş.

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Aleykümselam. Hayırlı sabahlar.

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Selamün aleyküm hayırlı sabahlar dostlar. 4 gündür ana direnç hattında takıldı kaldı. Daha öncede yazmıştım burası daha önce takibe aldığım ve son 3 tepe ile buradan döndüğü yer bu hat. Bu direnç sağlam grafiktende zaten belli oluyor.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Direnç hattında son durum. Rasyo taktı kafaya ısrarla direnç hattını zorluyor ama gidemeyecek bence ve geriye salacak. Göstergeler tepede grafik tepede resmen düşmek için bir sebep arıyor.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Sağolasın kardeşim

İda için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İda ()

Emeğinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Grafikte hattın direnç olarak ne kadar zaman çalıştığı bellidir isteyen buraya güvenir isteyen kırar geçer üste diye düşünüp gümüş alımını bekletir tercih sizindir ben biraz daha Altın a kadar çıkar diye 72.7 den beri bekliyorum aşamalı olarak geldi beklediğim yer ve hatta azcık geçti sağlık olsun ama bu hattında önemi büyük olduğu için bana göre buradada uyarı yapmak istedim dostlara

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Üst yorumdaki grafikteki bu son tepe hariç diğer 3 tepeyi anlık takiple 90 ve 88 de yakalayıp düşüş olacağını yazıp gümüş alımı yaptırmış sonra iyi kârlar aldırmıştık bir kaç noktada rasyonun düşüş tarafında yanılmalar yaşamıştık ama çoğu noktada hareketleri yakalamıştık hatırlayanlar vardır o tepelerdeki yorumları baya bir zaman oldu şimdi aynı hatta kadar yine geldi beklentim dipten itibaren hemen altı idi ama bu hatta temas etti burasıda sağlam bir hattır direnç olarak çalışacaktır bana göre

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum