Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 03:22:29
EUR 38.1653 03:22:29
USD 34.1635 03:22:29
ALTIN ONS $2659.4050 03:22:29

Grafiği gönderen: Hanım_Teyze

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Orta vade pivotu ve ema combo eklersen Çeyrek lik pivot (17,22) ve günlükte 50 ema (yaklaşık aynı yerde) altında kapanışlar almadığını, oralarda tutunduğunu görürsün.

bluemonth için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

Piliç 17.70 de ne varsa ordan döndü bugün hep. Kaç gündür sat- al yapıyordum iyi de oldu lot arttırdım. Bugün de yapsam mı diye düşünüyorum ama tırsıyorum bir taraftan da...

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

25 milyon dolar lık iş almış koma felan dinler mi.. )Bereketli olsun çok sevindim ben kalanını 18,50 den satmıştım...

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Evet. O zirve direncini yeni geçti daha, 23,66 yıllık pivotta r2; kârı alıcam sanıyorum.. ortalaması baştaki gibi değil srtık ama, daha yüksek.. ilave yapmıştım.

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

Günaydın bu arada..)

1BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

@Hanım_Teyze Kırk yılda bir yağlı kuyruk yakaladık onu da erken kaçırdık . Pltur duruyor mu sende? .. )))

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Yes, yakın ise (yakın) mutlaka dikkate al.. Farklı yollar yaklaşık aynı yerlere çıkar; icho haftalıkta kırmızı Japon 16,2 olarak destek; günlükte 50ma 16,5 olarak.. ufak tefek sarkmalar, iğne atmalar önemli değil fakat kapanış alıp almadığına dikkat..

1BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

Teşekkür ederim yüksek dip mi Çok teşekkür ederim şimdi daha iyi anladım.50 ma ya daha çok dikkat ediyim bundan sonra...

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Onu söyle düşünelim; benim icho bilgim yetersiz olduğundan, başka bir açıdan. Asrn günlükte 50ma'ya çok önem verir, bunun şu andaki değeri 16,57.. göstergelere "ma" yazıp (basit hareketli ortalama diye çıkar) değerini 50 yaparak kendin de görebilirsin. 9 / 21 ema al sinyali vermemiş ve trendin yukarıya dönmesi için 18,1 üstünde kapanışlar gerekmekle beraber, 50ma destek olarak dayandığı sürece bence endişeye gerek yok.

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

Teşekkür ederim yüksek dip mi yapıyor acaba?

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Üst yorum @bluemonth en basit bakış açısı için 4h, günlük ve haftalıkta kırmızı ve mavi Japonların durumu. Haftalıkta kırmızı Japon destek mesela, mavi Japon destek olmakla direnç olmak arasında sallanıyor. Yine haftalıkta, 15 tl civarında mavi Japonun kırmızıyı üste kestiği bir nokta var; o da bir al sinyali.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum