Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1090 03:04:38
EUR 37.6960 03:04:38
USD 33.9851 03:04:38
ALTIN ONS $2497.4850 03:04:38

Konu: Paladyum ons

Kardeşim bu hatları uzun zamandır takipteyim düşeni üste kırmıştı biliyorsun burayı 860 tan beri takipteyim şimdi düşse düşse oraya kadar düşer kırmızı hatlara kadar yani sonra tekrar üste devam belkide geri gelmeden gidecektir grafikte belirttim kısada bir düşen daha var onu kırarsa daha rahat işerler şuan kıramadı henüz

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Meryem1999 ()

vakıf katılım TL ile makaslar iyi değil
ama usd veya euro ile makaslar uygun

abdullah112 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Bende alım yok kardeşim ben soran arkadaşlar için yorumluyorum ben normalde gümüş alıyordum nakit olmadığı için onuda alamadım bu ara yani bilgim yok bu konularda tamam geç gördüm yorumunu kusura bakma hayırlı akşamlar

abdullah112 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

abdullah112 ()

Paladyum u nerden alıp satıyorsunuz?
Ben de vakıf katılım var ama 50lira makas var palada .
Fazla geliyor bu makas?

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Bilmiyorum ben sana aşama aşama 860 ters bayrak hedefi orayı iyi takip et ben her zaman burada olmuyorum demiştim sonra tam oradan destek aldı ters bayrak hedefini tam olarak gördü sonra döndü orada defalarca soranlara yazdım paladyum iyi dönüş yapacak diye ve iyide döndü 860 nere 1051 nere?

Safderûn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Safderûn_ ()

O zaman ben 1045 civarı alım yapmıştım 900 lere inince artık zararkes yapmadım Taa 860 lara gitti onu izledim tekrar dönüp 997 yapınca çıkış yaptım yani alım yeri tepede idi işlem yapamadım

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Full girilmez bana göre bunu sadece sana değil herkese söylüyorum ama takdir sizlerindir tabi bir şey diyemem ben şahsen full almam parçalı iyidir sana ben 1051 belki yine dener ama destek hattına inecektir bu üste kırdığı hatta diye yazmıştım bari orayı bekleseydin 970-980 leri

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Orasını bilemiyorum kardeşim ben ne yapabileceğini gördüğüm kadarıyla yazıyorum marj ne zaman girer grafik zamansal olarak ne zaman kırar orasını tam tutturmak zor ama az çok belli oluyor ya direnç kırar diye daha önceden risk almak lazım yada biraz geçmesini bekleyip sonra almak lazım ama geçtikten sonra alsanda fazla gitmeden geri çekiliyor değer mi orasını bilemem ben sana tepeden inerken 860 ıda yazmıştım nereden döndü 861 den sonra 1051 yaptı bırak onu 1000 de dahi satsan iyi kâr alırdın 860 ta alıp

0BeğenmedimŞikayet

Safderûn_ ()

Sonra paladyum 1051 e gitti ben izledim geri geldi 1011 ordan aldım baktım gitmiyor 1013 sattım tabi o arada 1038 e gitti ama marj olduğu için işlem yapmadım marj yokken 1013 de çıkış yaptım
Bugün ise marj girmeden 997 civarı idi tekrar yukarı gider diye ful aldım saat 6 dan sonra paldır küldür 970 e düştü
Biraz teknik bilsem belki düşüş işareti vermişti ful girmezdim en azından

0BeğenmedimŞikayet

Safderûn_ ()

Şöyle bak sen 997 yi aşarsa 1044 direncini işaret ettin ama saat marj girmeden 997 yi aşamadı bende burda aşağı iner diye o zaman çıkış yaptım

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Grafiği çok zaman önce attım düşeni üste kırdıktan sonra 1051 iyi çıkış yeri idi tekrar bu hatta retest için geri gelmesi gerekiyordu dedim bunları keşke çıksaydın 1051 de tekrar alırdın 970 lerden zaten temas noktası buralardı grafikte var ayrıca ondan öncede çok takip ettik o düşeni üste kırana kadar neyse sağlık olsun nasibin bu kadarmış

0BeğenmedimŞikayet

Safderûn_ ()

Saat 6 gibi marj girdiği için 997 den tekrar alım yaptım aşağı bırakmamıştı burdan döner 1050 ye gider diye
Ama 6 dan sonra satış yedi 970 lere indi marj olduğu için zararkes yapamadım

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

@Safderûn_ kardeşim dediğim yere temas sağlanmış. Düşeni üste kırmıştı ve 1051 yapmıştı sonra bu hatta tekrar inecektir demiştim 970 lere kadar inip temas sağlamış hafif altında ise trend desteği var ona henüz temas sağlamadı 950 gibide onun anlık temas noktası var. Bu hatlardan dönmesi gerekir üste dönemezse 920 lere kadar salar ben döner diyorum şahsen ve parça alımı yapılır bence.

0BeğenmedimŞikayet

Safderûn_ ()

@_Gümüşçü_ bu grafik hala geçerli mi
Burdan dönüş yaparsa sırasıyla dirençler nereler

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Kardeşim her zaman bakamıyorum bu tarafa biliyorsun. Senin gibi bir iki dost var soran onun için bakıyorum yoksa o kadarda bakmam fırsat olduğu kadar gümüş takibi yapıyorum genelde. Platin 1017 üzerinde kalıcılık olmadığı sürece 970 leri yoklar dedik 970 hattı destek pozisyonunda oranın altıda 940 920 leri yoklar değişen bir durum yok paladyumda ise düşen üste kırıldı demiştik 1051 civarından geriye salabilir dedik tekrar bu hatta ve oradan geri saldı ama hatta tam temas sağlamadı dipte oraya temas etmesi lazım diye düşünüyorum grafiklerde belirttim ben olmasamda dediğim yerleri takipte kal bazen yanıltıyor ama takibim bu şekilde

1BeğenmedimŞikayet

Safderûn_ ()

Eline sağlık @_Gümüşçü_ 1051 e giden süreçte burda olsaydın aşağıda çıkmazdım 1041 1050 gibi çıkardım kafam rahat ederdi sen yoktun erken çıktım 997 gibi ondan sonra yukarı gidince tekrar 1011 gibi aldım sonra tekrar 1013 gibi çıkış yaptım
Gümüşte ki gibi burda anlık takipleri yazsan özellikle yukarı atak yapınca ve çekilmelerde bende bu hataları yapmam

2BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

@Safderûn_ üst yorum paladyum için

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum