Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1099 04:18:13
EUR 37.8418 04:18:13
USD 34.0724 04:18:13
ALTIN ONS $2554.7550 04:18:13

Konu: Gümüş ons

Selamün aleyküm hayırlı günler dostlar. Bu ihtimaller üzerinde duruyorum. Kısada yükselen var burası ile üstteki 2. Direnç dediğim geriye saldığı hat arasında şuan. Dün akşam attığım 1. Direnç destek oldu demiştim ve anlık 30 dibi destek noktası dedim kısadaki yükselen alta kırıldığı zaman oraya doğru gerileme yapacaktır. Üstteki direnç hattını yoklayıp tekrar gerileme ile yükseleni alta kırıp alttaki destek hattına inme durumu bende ağırlıkta şuan.

Yorumlar (6)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Bir hafta önce 9 Temmuz'da bakın ne çizmişiz ne demişiz. Kısadaki yükselen alta kırılım olacak ve 30 gelecek demişiz bu sadece bir tanesi bunlar bir çok noktayı analiz ederek çizdiğim grafikler hayali olarak çizdiğim şeyler değil. Buranın kırılımı ile trend hattını bekledim geldi şuan tam temas sağlamadı 29.6 değmesi lazımdı anlık indiği yerde. Sadece zamansal olarak ne zaman değecek bilinmediği için tam oranı tutturmak zor oluyor. Bazen hattın az üzerinden veya iğneleme olarak hafif Altın dan dönüyor bazen tam noktasından dönüyor mesele bu değil önemli olan genel olarak hattın çalışmasıdır az altı az üstü sorun değil ama şuana kadar temas yok çok az kala durdu değer mi değmez mi bakacağız ama değmesi lazım bence değecek üzerinde kalmaya çalışıp destek alacak ve dönecek üste dedik devam ediyoruz bakalım destek alması yetmez sağlam durursa siz o zaman bakın neler olur ama şartlar nasıl olacak bakacağız umarım yanılmam son analizler gayet iyi burasıda iyi olursa çok güzel olacak bence

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Buradaki son durum. Düşenin direncine kadar çıkar sonra kırılım yapmadan geri çekilir demiştim ihtimal olarak ancak hattın üzerine kadar atmış kalıcı olursa beni yanıltır ve üst direkleri yoklama ihtimali artar ama Altın a atarsa tekrar hattın altında devam eder şuan için net bir durum yok bu kırılımda ama takip edilirse iyi olur diye düşünüyorum bu düşenin direnç hattını

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Teşekkür ederim kardeşim sağolasın

İda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Aleykümselam kerim hayırlı günler.

1BeğenmedimŞikayet

İda ()

Emeğinize sağlık.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Son Konular ve Grafikler

• Belki55
  • Benden Buraya Kadar..4

• Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
    Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
    1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
    Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
    KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
    Onaylıyorum