Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0841 01:50:24
EUR 35.4032 01:50:24
USD 32.6816 01:50:24
ALTIN ONS $2391.8300 01:50:24

Konu: Egeen destek / dirençler..

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Teşekkürler teyzem

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Aynı sayılır. Sin boynu olduğunu tahmin ettiğim yer ve günlükte 21 ema.. Bunun Altın da kapanışlar almak iyi değildir.

htc54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

51 15 de iyi bir destek oluşturmuş diyebilirmiyiz

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Ekle ve gör; günlerdir bunun etrafında dolanıyor. Yıllık pivot rakamları zorlu oluyor. Üstünde mum açmadı daha, sadece mumların iğneleri / gövdeleri üstüne çıktı zaman zaman.

21 ema Altın da kapanışlar olumsuz olduğuna göre, ona da dikkat edebiliriz. Şu andaki değeri 51,3 gibi.

1BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Anladım teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Sin boynu neresi diye ben de durakladım; 51 galiba..55,05de direnç var. Ben yıllık pivotta r1 üstüne yerleşmesine de dikkat ediyorum. (Anlık 53,15)

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Teşekkür ederim baktım 54,50 üzeri kalmalı diye anladım bilmem doğrumu.

1BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

mesaj alındı teşekkür ederim..)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Teşekkür ederim. Asrn profiline bak, dün gtafik attı.

1BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Merhabalar teyzem nasılsınız ben kahve alıyorum sizede bi Türk kahvesi gönderiyorum afiyet olsun.
Ereğli yi ne yaptınız 55 alabilecek mi dersiniz.

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

18,5 hiçbir yerin plakası değil, bu beni üzüyor, sahipsiz kaldı rakam, herkesin bir ili var, bunun yok :'(

Altında kapanışlar almaması iyi olur, altta bunun direnmesi lazım :)

bluemonth için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

Komşu il sayılırız 41-42 plaka. Gönderiver ne olacak sanki.. ))

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Bir damlasını bile yollamam, nazar etme ne olur, çalış senin de olur :DD

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

Çok teşekkür ederim iyiyim ben de. Ne güzel bu taraflara da gönder biz de serinleyelim..)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Selam.. iyiyim teşekkür ederim, yağmur yağıyor mutluyum, bunaldımdı sıcaktan :(

Siz nasılsınız inşallah?

1BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

@Hanım_Teyze. Hoşgeldin, günaydın. Nasılsın? ..)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Üst yorum @Sahinbey96

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum