Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 08:15:36
EUR 38.1653 08:15:36
USD 34.1635 08:15:36
ALTIN ONS $2659.4050 08:15:36

Grafiği gönderen: mehmetgkr

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir, şuanki değdiği destek sağlam bir destektir, buralara neden indi diye soranlara destek almak için indi diye bilirim, yarın mb toplantısı var sizin için grafikte yarın saat 14:00 için 2420tl rakamını gösterdim yarın o rakamın Altın a inmemeli inerse aşağı doğru çekebilir ama 2420 rakamının aşağı kıracağını zannetmiyorum üzerinde olduğu çizgi çok güçlü bir destektir.

gelelim asıl konumuza bu grafik 12 yıllık ons grafiğimiz üst ve alt çizgiler paraleldir, bunun anlamı ons günlükte trend kanalının tepesine çıkmış demektir, bu çizginin üstüne çıkacağını zannetmiyorum, ben bazıları gibi onsta 3000 dolar lar ,3500dolarlar gelecek diyemem ons trendin tepesine çıkmış iken, risk sizin alıp almamak kararıda size aittir.

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

umut5134 ()

Vedat bey bu düşünceniz gayet yerinde ve like hakkınız teslim ettim. Bazen küçük çapta uyarılarımızda olması lazım derim. Çünkü çok uzun yıllar içindeyiz, yeni başlayanlarda var, onlarada yön ve yol göstermek lazım kesin al- sat gibi yönlendirme olmasada ileriye yönelik işaretleride vermek gerekiyor. Hayırlı kazançlarınız olsun. İşiniz rast gitsin..

Golden_boy35 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Golden_boy35 ()

2400 Altın a düşerse fullerim, yükselirse de işime gelir, düşer çıkar ama sabreden meyvesini yer. Kesinlikle daha düşecek veya daha yükselecek deyip milletin kafasını karıştırmam, vebale girmem. Bereketli alım satımlarınız olsun.

umut5134 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

umut5134 ()

Tabiki sizin samimiyetinizden şüphem yok. İnşallah rüzgâr tersine döner...

1BeğenmedimŞikayet

Golden_boy35 ()

Evet haklısınız, sözüm kesinlikle size değildi ama

umut5134 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

umut5134 ()

Vedat bey, geçen yıl yaptığımız hesaplamalara göre 2024 Haziran ayında altın gram bazında 3500 TL. yi geçmesi lazımdı. onsta 2400 üzerine atmadıkça ister istemez bir umutsuzluk rüzgârı esiyor, bu platformada altını en fazla savunanlardanım ama, altında kabahat yok FED freni ve dolar ın yerinde sayması sonuçta istediğimiz verimli noktada değiliz. Öyle 10-20 ons artma ile bir yere varamayız.. Yine alırız ancak eskisi gibi ileri hedefteki düşündüğümüz yerine ancak parçalı alım olur..

2BeğenmedimŞikayet

Golden_boy35 ()

Abi düşüşlerde geliyorlar, yükselişlerde yok oluyorlar, fallarına bakıp kahvelerini içiyorlar :))

altinmaster için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mehmetgkr ()

Profilimi tıklayıp bu gün yaptığım grafikli yoruma bakabilirsiniz, ben buralar kısa vadede dip seviye dedim uzun vadede dip diyemem , tavana değmiş bir ons var grafiklerde.

Günce_01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Günce_01 ()

Buralar dip seviye mi hocam?

mehmetgkr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altinmaster ()

Rica ederim. İyi niyetine saygı duyuyorum. Fakat yapılan yorumların tasarruf sahiplerinin hevesini ve coşkusunu kırmaması lazım öyle değil mi sence de. Düşünceni paylaşabilirsin elbette bazı arkadaşların hoşuna gidebilir. @paratic @BigFoRCe

mehmetgkr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mehmetgkr ()

peki sizin tavsiyenize uyup bir daha yorum yazmamaya gayret edicem , saygılarımla.

altinmaster için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altinmaster ()

Size özel bir ricam olacak kardeşim. Lütfen Gram altın alma elinde de varsa şayet bir an evvel sat. Belli ki gram altın tasarrufu yapacak durumda değilsin. Başkalarının da nefesini boşa tüketip tasarruf hevesini kırma. Lütfen:)) Ytd. eğitim maçlıdır risk barındırır.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum