Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 01:06:20
EUR 38.1653 01:06:20
USD 34.1635 01:06:20
ALTIN ONS $2659.4050 01:06:20

Konu: Rasyo

Selamün aleyküm hayırlı sabahlar bereketli kazançlar dostlar. Rasyo dediğim gibi direnç noktasında zorlandı ancak henüz gerileme aşamasına geçmedi bu bölge takip edilirse iyi olur diye düşünüyorum. Geçemezse hafif geri çekilecektir gümüş onsta buna bağlı olarak hafif üste atacaktır. Ancak sonuç değişmez bence ana yön rasyo için üste gümüş ons için alta doğru devam edecektir.

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Rasyo hakkında tepede çizdiğim bir kaç grafikten, yazdığım bir kaç yorumdan bir tanesi. Veri ne der bilmem ben grafiğe bakarım.

2BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

4s son durum. Fibo 0.5 değeri ve günlük grafik ıchımoku bulut dip noktası direnç olarak çalışmaya devam ediyor. Kısadaki yükselen destek hattı ile bu bölge arasında sıkışma var fazla gitmez hareketlilik başlar herhalde. Hafta kapanışı ve yeni hafta açılışı derken önümüzdeki süreç daha heyecanlı olacak diye düşünüyorum bir kaç defa belirttim bu durumu.

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Rasyo burayı hâlâ aşamadı dünde yazdım ancak geri çekilme ilk seviyem olan 79.5 e kadar oldu o yüzden beklediğim kadar üste atmadı gümüş ons dün. Kritik noktada hareket eden bir rasyo ve gümüş ons var şuanda. Karar noktalarında takılıyorlar hâlâ. Takibe devam…

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Sağol kerim Allah razı olsun :) evet alta indikçe ekleme yaparız inşaallah.

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Yorum yaptım sana düşmedi kısıtlamaya takılmış. :) hem orayı karıştırıyorlar hemde ana yön ile ara hareketleri. Yön alta meselâ ancak aradaki hareket olarak üste gidecek onu yazdığımız zaman hem alta diyorsun hem üste diyorlar bazen. :) şuan düşen kanal içinde gittikçe alta doğru devam eden bir grafik var bunu tepeden itibaren yapıyor çizdim kaç defa ve bu kanalın içinde dibe iniyor sonra ya ortalara kadar yada tepeye kadar çıkıyor sonra yine iniyor burada ana yön olarak bakarsak alta aradaki hareketlere bakarsak bazen üste gidiyor meselâ bu durumu takip etmeyen anlamayanlar var kafaları karışıyor bazen :)

Deniz86 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

_Gümüşçü_ (29 saniye önce)
Konu: Rasyo

Bereketli olsun inşallah Derya. Sıkıntı yok tahmin doğru çıkmasa ve yanılsak dahi bir alt noktadan bir ekleme daha yapar ortalama geri çeker çıkışta yine satar kâr alırsın. :) de. mokraside çareler tükenmez. :))

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Evet genelde karıştıran oluyor rasyo ile ons arasındaki ters orantıyı. Sen ayrıntılı yazıyorsun anlasınlar diye :)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

28.80-84 arasında yazdım evet daha sonra gece 28.70 e iğneleme yapmış. Karar noktasına yaklaştığı ve rasyonunda dirençte takılma ihtimalini güçlü gördüğüm için yazdım tepki gelebilir diye. Düşüncem değişmedi aynı devam rasyo hafif geriye gümüş ons hafif üste. Genel yön takibide aynen devam rasyo üste gümüş ons alta. Bunları bazen bazı arkadaşlar karıştırıyor hem üste hem alta nasıl oluyor diye. :) ana yön ve ara hareketler konusunda sanırım biraz daha çalışmaları gerekiyor. :)

1BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Dün tepki yükselişi yapabilir dediğin zaman aldım geçen defa ki gibi küçük bir parça :) gelirse dediğin 29.5x'ler satarım :) gelmezse beklesin sıkıntı yok :)

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Yanılırsam eğer rasyo için 80 hattında, gümüş ons için ise karar noktası dediğim yerde yanılırım. Rasyo direnç kırarsa gümüşte destek kırarsa şuan için beklemediğim bir şey olduğundan yanılırım ancak ana yön zaten gümüşte alta rasyoda üste diye takip ediyorum sadece ara hareketlerde yanılma çok oluyor sürekli her hareketi izliyorum diye. :) sağolasın bu arada.

1BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Evet sabah indi dediğin karar noktasına kadar. İnşallah yanılmazsın :) Yanılma olsa bile canın sağolsun emeğine sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Sağolasın Derya. Gümüş ons 28.70 i yoklamış en son. Bir önceki dip 28.65 ti zaten. Sana dediğim karar noktasına kadar indi dar bir alan var karar noktası olarak altı 28 dibine iner üstü 29 üstüne atar. Dünden beri takipteyim rasyo dirençte zorlandı yine hafif gerileme bekliyorum sonrasında yola devam buna bağlı olarak gümüşte üste hafif bir hareket şeklinde sonrasında yine alta devam. Yanılmazsam tabi. :)

1BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Aleykûmselam, sana da hayırlı sabahlar ve bereketli kazançlar inşaallah.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum