Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0855 05:15:11
EUR 35.7869 05:15:11
USD 32.9468 05:15:11
ALTIN ONS $2386.8250 05:15:11

Konu: endeks son durum

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

25 puanın da lafı olmaz, o yüzden yazmadım, o bölge, de mi.. anlamında yazdım :)

Kupa_Beyi42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

5 puanin lafimi olur @Hanım_Teyze ha 9844 ha 9849 senin canin sag olsun evet o bolge belki ignelenebilir ama onceligim 9928 trend destegi izlerim

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Günaydın..9 Nisanda direnç olup 26 Nisanda geçilen, simdi yine destek olan rakam.. de mi? 9844 olarak çizik atmışım ben de. İlgiyle izliyoruz :)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Oranın altı 9400alanini açar, açarda bu ay ki diyorum Haziran komple direnç rakamları verelim 103**__105**hele de enonemlisi 10700ler geçilmeden uçan kaçan olmazda yinede hisse bazlı haraket destek direnclerle yol bulunsun paniklemesin dostlar takiple ins... aynen hocam istişare güzeldi emeklerine sağlık:)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

en temizi hocam palalar ne zaman zararina satis durdu o vakit doner yukari yonu o yuzden haciz zayifladi satis derinlesti az kaldi diye dusunjyorum ben biraz erken uyarir erken satarim ama genelde iyi salliyorum sanki hesaplar tutuyo az biraz gecikmeyle simdide toplayacak olan icin belki erkendir ama tetikte olun derim son iki rakam kiymetli 9928 ve 9850 ya al ort dusur ya zarara sat cunku buranin altini bende kestiremiyom

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Mal feryatta toplanır , kim nederse desin saygım sonsuz fakat coskuda satılır... helvalar kavrulup ağıtlar yakılıyor bugünlük bakilmamali toplayan ilerde güler benim aklım bina yetiyor hocam... gerisi hostadlarin işi:)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

sikinti yok hocam mal bizim para bizim satmadikca zarar yok tuprs ve ismen guzel indi ben oraya mal yigacam sanki ebedi kagitlarim onlar arclk onceden aldigim yere geri geldi ttrak da az kaldi gibi bakalim bi de sezonsallik ve gerekli ihtiyaclar olan gida icecek tekstil gibi kagitlardan dusunuyorum sanayi? su carsmb bi gecsin bayram sonu belli olur

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

eh biraz oyle gibi herkes agliyorsa ben gulmenin yakin oldugunu dusunurum gecenin gunduze gelmeden onceki tan yeri agarmasi gibi bisey : ) az kaldi trendin degismesine hemen mi olur yatay yavas yukarimi onu bilemem ama net yukari icin 10361 onemli alip tutana al sat yapana her yer olur zaten ama satamazsan az yukari sonra asagi veriyolar aman diyim

06pecenekli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Şimdi bende onu farkettim:) Cümlemize bereket koymamaya and icmislerde biz sabirliyiz hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

tesbitlerimiz uyusuyo takipteyim bereketli kazanclar dilerim hocam

0BeğenmedimŞikayet

06pecenekli ()

Meftanın ölmeden önceki son yüzü dıyosun yanı
Ustat

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

Bugun 9928 trend destegini gorebiliriz degip durursa iyi cumaya kadar da 10100 uzeri atmaliyiz yoksa OBO calisir obo calismamasi icinse 10361 gecilmeden dusus bitti diyemeyiz orta uzun vadeciler buralardan toplayabilir fake dusus icin 9850 igneleyip de donebilir ama alti gercekten aci verici olabilir kisaca asagida 9850 yukarda 10361 oldukca onemli diyelim

2BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Puanlamanız kapalı emeğinize sağlık...
Cümleten selamün aleyküm... bereketli kazançlar olsun...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum