Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0855 04:08:26
EUR 35.7869 04:08:26
USD 32.9468 04:08:26
ALTIN ONS $2386.8250 04:08:26

Konu: Oncosem Onkolojik Sistemler $ 2023.12

ONCSM $ 2023.12

Takas analizlerinde benzerini görebileceğiniz bir ekstra tabloyu da paylaştım.
Karar da kazanç da okura aittir. Yatırım tavsiyesi barındırmaz.

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Oncosem biraz yukarı gitti diye hemen hesap sormaya kalktınız. Ardından iğne attığı ortaya çıktı.

İnanın size bu kadar yazmam bile fazla. Onca zaman sonunda bir arpa boyu yol gitmemişseniz. Üstelik bu tarz yazıları zerre kadar ciddiye almıyorsunuz. Ne yapsak, ne desek boş.

Özellikle "oncsm sizin yüzünüzden sattım tavan oldu dediğiniz anda engel koyacaktım size ama Hasbünallah dedim geçtim.

Bir kez daha benzer birşey görecek olursam o dakika engel bölümüne gideceksiniz.

Haberiniz olsun.

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam 80k 60k kaldı euro power vbtyz kayse fonet şekerbank var elimde düştü çoğu dönmesi yakın değil mi Altın 2 ye katlarken bu kagitlardan agistos sonu veya sene sonuna kadar ×2 3 yapacak hiç mı kağıt yok bulunduğu fiyatlardan

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

AKENJ adında bir kağıt yok. Sanırım AKENR demek istediniz. Bilançosunu yaptım mı hatırlamıyorum. Tekniği sat vermiş gibi, teknikçilere sormanız daha iyi olur.

Yükselmiş kağıtları alma konusunda çok ısrarlı davranıyorsunuz. Bu gidişle fazla zamanınız kalmamış gibi görünüyor.

Oncsm düşmeye devam ediyor izlenimi veriyor. Tavan oldu demiştiniz. Bu işe devam etme konusunda kararlı mısınız? ALTINS1 alsaydınız en azından TL'den iyi kâr etmiş olurdunuz.

Karar sizin elbette.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Siz anlık ya da uv işlem yapıyorsunuz o halde akenj sizce devam eder mı yukarı

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Endeks benim işim değil.
Çok önemli değil.

1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam dün endeks tepe 10142.9 bugün 10160 larda sizce 9958 dip miydi

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Tavana gittiği filan yok.
Takip.
Takip.
Takip.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Durumu iyi değil deyince 139 stop oldum tavana gitti sonra:(

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Tavan yaptı yazmışsınız, düşüyor hisse... İğne atmış. Acele karar vermeyelim. Takip yapamıyorum diyorsanız borsada durmayın.

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Ha satmıştınız. Keşke satmasaydınız, maliyet de önemli tabi. Sizin maliyet kaçtı?

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam satmıştım sizce bir terslik yok mu yükselecek mı devamı var mı

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Güzel, bereketli olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Oncosem tavan yaptı

1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam bu mesaja dayanarak sattım ama yükseliyor:(

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

10 lot var satayim o zaman yeo zarar büyüyor onu tutsam mi

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

İyi hisse kötü hisse olmaz, şu anda alıma uygun görünmüyor diyelim.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Bu hisse kötü mu

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum