Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1159 03:16:12
EUR 38.0629 03:16:12
USD 34.0859 03:16:12
ALTIN ONS $2587.1150 03:16:12

Konu: Gümüş ons

Bu kanal içinde kalır destek alır diyenler alım yerleridir son kez diyorum parça olarak 1 parça denemek için alınır bence. Rasyodaki şişen grafikler buradada kanal dibi tam çakışma var terse dönme olabilir rasyo düzeltme gerilemesi burasıda kanal içi destek şeklinde olursa kâr alınır belki isteyen denesin bence.

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Burada yine destekten döndükten sonraki çizim.

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Düşen kanalı takibe buralarda aldık hâlâ aktiftir bu kanal

2BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

31 gelir diye bekledim kerim :) biliyorsun son haftalarda 1.5-2 dolar oynaklık oluyordu. Bu al- sat işinde acemiyim daha:))) idare et. Benden yana hiçbir zaman sıkıntı olmaz için rahat olsun, takip ettiğim teknik bilgi verenleri asla eleştirmem haddim de değil. Yanılmalar normaldir. Herkes kendi iradesiyle alım satım yapıyor.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Satsan iyi olurdu azda olsa kâr alır yine yerinden yerine koyar oradan sonra düşse dahi ekleme yapar ortalama geriye çeker yükselişte satar yine kâr alırdın ben sana o yüzden dedim kârı kaçırma tepede diye ancak son karar sizde bittiği için çokta bir şey diyemiyorum ben yazar takibe devam ederim gerisi size kalmış :) 29 dibinde alın dedim şartlı şekilde alın dedim yönün alta doğru olduğunu üste doğru olan hareketlerin sınırlı olacağını sürekli yazıyorum he bizde her şeyi bilmiyoruz tabi bazen terse biz düşüyoruz takipçiler haklı çıkıyor ancak ben yanılsamda takip ettiğim teknikten şaşmam

Deniz86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

O zamanda az bi parça aldım demiştim hatırlarsan yani 1600 gram. 30 üstünü gördüm satsaydım da bi 30$ 40$ gibi birşey oluyordu herhalde. Kimine çok kimine az kâr. Sıkıntı yok toparlanır elbet :)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Sağolasın Derya ben sana dipte alırkende dedim kârı kaçırma tepede diye :) senden sonra 1 dolar çıktı galiba gerçi makaslarda pek tad vermiyor böyle al satlarda ama yinede 30 üzerinde sıkı takip yapıp satmak lazımdı oda nasip işi işte sağlık olsun belki yine devam eder ama benim düşüncem belli alta doğru bekliyorum devamında biliyorsun

Deniz86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Evet orda satılsa iyi olurdu da denk getirmek bazen zor oluyor. Sen ve diğer paylaşım yapanlar sağolsun gerekli yerlerde uyardılar, gerisi tercih meselesi al- sat. Hepinizin emeklerine sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Burada 29 dibinde alanlar tepede 30 üstünde satsalar iyi olurdu al satlık olarak alınır ancak tepede sayılması gerekir demiştim gittikçe düşüyor ve sonunda bu hatta tutamaz olacaktır bunuda belirtip teknik olarak gümüş tarafı olarak izlemeye devam edelim.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Bu grafiği ve üst grafiği inceleyin. İlk takibe aldığım nokta üst grafiktir ve alım yapılır demiştim orada destek alır diye. Devamında nasıl çalışmış örnek olarak incelenebilir.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

@BJK_35_ abi tam bu kırmızı hatta temasta yada yakın yerde alacaktın iyi olurdu

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Burada son durum. Kanal dibinden dediğim noktadan destek alınmıştır üste olan hareketi dediğim gibi takipteyim inşallah. Kanalın dibinden parça eklemesi yapılır demiştik takibe devam

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Öyle hızlı çıkışı görüpte kâr almayanda ne diyim bilmemki. Fazla aç gözlü olmamak lazım bu tarz işleri çok sever piyasa yapıcılar hemen havuza çeker patlatırlar sonra ne olduğunu dahi anlayamazsın sonra

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Orada musade ettiler. Kara geçenler satsalar kısa gün kârı vardı. lakin kanaat olmayınca tersde kaldılar.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Gitti ama ne dedik dikkat edin dedik hızlı gitti hızlı gidenin sonra ne yaptığını buradaki bütün tecrübeli arkadaşlar iyi bilirler bende yazdım uyardım akşam dikkat edin kaç defa yazdım normal değildi o hızlı çıkış sonra belli oldu zaten ama kimler kaçabildiler acaba merak ediyorum?

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Gumus bu zamansız çocuk sahibi olmak gibi dün beklenmedik bir şekilde yukarı gitti mi gitti.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Sonraları görecek diye düşünüyorum eğer şimdi görürse erken olur benim sonraki devamındaki tahminim o zaten

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Hocam altin gevşemeye devam ediyor böyle giderse bu akşam sanki 28. xx görünecek.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum