Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0754 14:29:19
EUR 35.2921 14:29:19
USD 32.7950 14:29:19
ALTIN ONS $2340.1500 14:29:19

Konu: Rasyo haftalık

Kenarda dursun lazım olacak hafta sonu :)

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Orası bal kaymak olur tamam

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Bekliyoruz daha alım yapmadım tamam

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Rasyoda 2. Takip noktalarımda gelirse 10 numara alım yerleri gelecek inşallah. Elime nakit geçerse bende dalacam inşallah tamam :)

Poyraz__Yeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Takibe devam dostum daha yolumuz var dedik pusuda beklemeye devam dedik tamam

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Takipteyiz dostum tamam

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Burada haftalık grafik kenarda dursun lazım olacak bize dedik kare içine dikkat edin işaretler tek tek geliyor dedik sonrasında buradaki ince mevzuyuda anlattık ne oluyor diye burayıda özellikle takibe aldık devamında neler olacak bakacağız yakında inşallah o zaman daha net anlaşılacak

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Piyasada çokça var işlerine geldiği zaman anında doluyorlar buraya kritik yerlerde biz satın kâr alın derken kimse yok ortada hep aynı teraneler dostum tamam

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Rasyo 90 da mal satanlar ortalıkta :) subjektif ajanlar dün artistlik yapıyorlardı veri iyi gelirse çıkarlar ortaya TL ile beş kuruş etmezler tamam

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Ben şununda bilincindeyim, ne dersek diyelim kimseyi memnun edemeyiz. Her şartta söyleyecek bir şeyler bulurlar. Bazen birisi diyor bir şey anlamıyorum veya eleştiri yapıyor boş gereksiz diye bende örnekler veriyorum çalışmalarımdan sonra birileride çıkıyor bu defa sen kendini övmek için yazıp çizip duruyorsun diyor velhasılı kelam her kafadan ayrı bir ses çıkıyor. Biz her şeye rağmen işimize devam ediyoruz sıkıntı yok.

Deniz86 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Kim falcı diyorsa boşver başkalarının düşünceleri çokta tın de geç, grafik çizip ona teknik yorum yapanlar elbette düşüncelerini yorumlarını özgürce yapabilmeli takipçileri için. Sonuçta takipçilerin amacı bilgi almak.

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

0Gümüş için _Gümüşçü_
(3 gün önce)
Rasyoda haftalık kapanışıda ayrıca takipte olacağım orada ince bir mevzu var çünkü :)
1Gümüş için Deniz86
(3 gün önce) Cevap yaz
Ne kadar ince :)
_Gümüşçü_ için cevaplandı
0Gümüş için _Gümüşçü_
(3 gün önce)
Zamanı gelince yazacağım yalnız şuan için erken daha beklemeye devam
Deniz86 için cevaplandı

@Deniz86 sana ince bir mevzu var bu haftalıkta demiştim son mumda ayar lama yapıyorlar :) özellikle son 3 mumda ayar mevzusu devam ediyor anlayan anladı çok detay verince falcı oluyoruz dünkü hareket bugünkü hareket son mumda çalkantı devam sonunu az çok biliyorum da neyse kalsın zamanı gelince tekrar bakacağız buradaki duruma o zaman daha net anlaşılır ne demek istediğim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum