Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1161 05:43:24
EUR 38.0696 05:43:24
USD 34.0864 05:43:24
ALTIN ONS $2591.0400 05:43:24

Konu: Gümüş ons

Buda normal grafikten bir bakış. 31.80 ile dönüş yaptığı hatta bakın. Alta indiğinde takıldığı hatta bakın. Grafik sıkıştı dar alana fazla gitmez kırılım olur bana göre. Nereye olacağını yazdık zaten çok defa. Hayırlı akşamlar herkese.

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Vurkaçma ()

Kumar yok. Ons mu tl mi hangisi? Neyse ben sana söyleyim. İkisinide unut. :)

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BEREKETİYLE ()

Usta 28 e kadar düşer mi ki

0BeğenmedimŞikayet

Lusi ()

Yılmaz abime bak sinsi sinsi izliyor ortamı :)))

1BeğenmedimŞikayet

Vurkaçma ()

Bekleye bekleye yorulmadın mı? Sen bir soğuk su iç. :)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Rasyo 80-84 aralığına gidecektir yeni hareket alanı açıldı bana göre ben oraları takip edeceğim gümüşüde bundan sonra buradaki hareketlere göre düşünmek lazım bence. Yanılma payımızda var tabi ancak düşüncem bu şekilde zaman gösterecek devamında neler olacak biz mi ters köşe olacaz ne olacak belli olur fazla gitmez bakar izleriz. Senin dediğin yerler rasyodaki duruma göre rahat gelir bence.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

26-30 kanal aralığıdır üstü 30 35 kanalıdır daha önce grafik attım çok bu konuda. 32.5 ten düşüşte 30 kanal dibi orayı takip edin dedim tam oradan döndü 2 li tepe yapıp tekrar saldı tek tek yazdım ne yapacağını yorum ve grafiklerde bakabilirsin profilden şimdi yapacağı düşüş ile kanal dibini muhtemelen zorlayacak alta kırmak için yani 30 a kadar biraz iniş çıkış yapar sonra 30 u zorlar orada özellikle takip etmek lazım bana göre devamında 30 u alta kırar çünkü rasyoda yükseliş bekliyorum ben sadece şu var gümüş tarafında 22 24 ler geride kaldı artık bana göre 25 26 ve üstü bölgelere kadar ancak salar oda duruma göre dar alan takibim 27 28 ile 32 bölgesidir geniş alan ise 25 26 ile 35 aralığıdır

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

30 u ben 31.8 de işaret ettim orayı takip edin diye hedef orası idi tam isabetle geldi orada alacaktın işte sonra 2 li tepe için tekrar çıktı tepeyi aşsa hedefte 34 35 bölgesi vardı ama rasyo destek hattı baktım buna engel olacak göstergeler son aşamalarda onu gösterince ağırlığı 2 li tepe ile dönüş tarafına verdim ve grafik o şekilde devam etti sen 30 da alsan 32 üstünde satardın git geli değerlendirmiş olurdun yazdım bir kaç defa tepeye çıktığında 30 da alanlar 32 üstünde satsalar tekrar fırsat verecektir alta inip diye ama nasip değilmiş demekki sana tamam :) hayırlı Cumalar bu arada

Poyraz__Yeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Subjektif ajanlar cirit atıyor son zamanlarda aga tamam

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Yılmaz abi platini de kollamak lazım 970 gelecek olursa bir miktar da platin alacağım Altın gümüşe göre baya geri kaldı tamam

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

30 üstüne daha düşmez diye ikna edip terse bırakabilirler yada 35 e sert gider eskiden aylarca terste bekletirdi dikkatli olmakta fayda var 27 28 arası gelecek olursa orayı takip ediyprum bakalım nasip olacak mı tamam

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Ettim de 30 üzerinde almak istemedim son bi Ümit 27 28 arası gelecek mi diye beklemeyi tercih ettim TL olarak farklı bi yatırım yaptım :)) tamam pusu da bekliyorum tamam

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Dostum sıkıntı yok fırsatlar bitmez sen pusuda bekle. Kanal tepesini geçer diye tahmin edemedik erken oldu beklenen bir durum idi ancak erken olunca yanılttı bizi orada biraz sağlık olsun sonrasında iyi takip ettik alsaydın keşke arada al sat olurdu yine 32 üstü ile 30 arasında yazdım aslında ama takip etmedin galiba

1BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Yılmaz aga üçüncü bi yol yoktu zaten takipteyiz bakalım Altın da bi geri çekilme bekleniyor gümüş tekrar fırsat verecek mi takipteyiz tamam

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Alırken iyi aldık satarken erken oldu nasip önümüzdeki maçlara bakacağız takipteyiz tamam

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Poyraz gerçekten çok iyi yerden alımlar yaptın benim elimde nakit olsa bende alacaktım 26 larda başladın ama dediğin gibi 30 u erken geçti bende orada ufak bir yanılgı yaşadım bir tur daha atar sonra geçer dedim ama olmadı 26 da ben alın derken alıp sabredip bekleyen olmuşsa 32 üstünde satıp iyi kâr yapmıştır ben 30 u geçtiğinde satın kâr almaya başlayın demiştim arada ufak yanılmalar oluyor zaten o ufak yanılgıda olmasa biliyorsun 10 numara takip yaptık :)

1BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Biz sadece 30 u tek seferde geçeceğine inanmadık dostum yoksa iyi yerden alım yapmıştık bakalım tekrar aynı yerden 26. 27 arası alabilecek miyiz tamam takipteyiz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum