Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0838 05:08:29
EUR 37.0794 05:08:29
USD 34.1900 05:08:29
ALTIN ONS $2706.0250 05:08:29

Konu: Rasyo

Rasyoda 1 yıldır takipte olduğum üstteki hat alta kırıktan sonra dah geriden gelen destek hattı takibimde. Haftalıktan bakınca 72.7-8 aralığında bu hattın temas noktası.

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Burada henüz 74 75 lerde 72.7 destek temas dedik tam oradan destek alıp 90 a kadar geldi 84 85 lere kadar bekledim ben o 72.7 de ufak bir yanılma ile bir üst direnç noktası olan 90 hattına çıktı 72 de 60 lardan bahsedildiği zamanlardı şimdi gelmişler destek aldı rasyo diyorlar yeni mi destek aldı o zaman neredeydiniz siz? Günaydın günaydın

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Bizim 4 ay önce adım adım takibe alıp uyarı yaptığımız ve devamında üste atana kadar aşama aşama çizdiğimiz hatları birileri yeni fark etmiş ve rasyo destek hattından destek almış demişler günaydın biraz erken oldu az daha bekleseydiniz be :))

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Sağol kardeşim ben böyle hatlar kırıldığı zaman bir geriden gelen hattı çeker özellikle takibe alırım. Bu hattı o ara bu şekilde bir arkadaş daha takipte idi strongwolf belki bilirsin takip şeklimiz onunla genelde aynıdır hatta o ara onun grafikleride kendisini etiketleyip paylaşmıştım oda destek noktasının temas noktası olarak 73 takipte idi aynı hattı izliyorduk benim takip noktama temas sağladı her zaman tutmaz belki ama genelde çalışıyor tecrübe ettiğim için takibe alıyorum böyle hatları ben

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

@xxbirzamanlarxx üst yorumu incele grafik 75 lerde işaret ettiğim takibe aldığım destek hattına bak. Üstteki kırılım yapan hattı ise tam 1 yıl takipte kaldım sonrasında kırılım oldu orada yanıldım tekrar destek alır sandım baktım kırıldı alta sonra diğerini takibe aldım temas noktasını yazdım tam oradan destek aldı yeni hat çalıştı yani sana bundan bahsettim demin.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

İlk buralarda başladık destek hattını işaret etmeye. Analiz nasıl yaptık yeniden bi hatırlayalım şu grafik düştükten sonra gelip yazanlar bi baksınlar faydası olur belki. :) nereden nereye nasıl geldi gelirken biz ne yapmışız bakın bakalım arkadaşlar.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Buda 1 yıldır takipte olduğum destek hattını alta kırdıktan sonra bir alt hattı takibe aldığım grafik yorumdada yazdım zaten bu aşama 1 devam edelim

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Üst yorum rasyo destek hattını işaret ettik

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Hatırlatma olarak burada aynı şekilde

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Burada aynı şekilde

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Son durum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum