Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1090 04:05:43
EUR 37.6960 04:05:43
USD 33.9851 04:05:43
ALTIN ONS $2497.4850 04:05:43

Konu: Gumus

Yok burada direnc yok surasi hedef yok robot bunu dedi yok o yok bu hepsi bos. Iki çizgi çek grafik ne derse hedef odur. Basit şekilde belirteyim

29.5 kanal tepesi ve üzerinde hafta kapanislari yapip tekrar 29.5 asagisina inmezse 31.5 civarina cikmaya calisir. Bu illaki cikacak anlamina gelmez ama hedefi oraya cikmaktir.

31.5 gelir 29.5 asagisina inmezse ve 31.5 yukari kirilirsa 35.2 42 48 50 73 yuzde 99.99 buralara gidecektir. Teknik olarak bu sekildedir. Tepeyi de o gün gelirse o zaman bulmaya calisiriz.

Şuan için önemli olan iki yer var 29.5 üzerinde kalmak 31.5 kirmak.

Dusus icin destekler burada yok sadece satis bekleyenler icin bir aciklama yapmak istedim.

Satmak isteyenler 29.5 itibari ile 31.5 a kadar kademeli satis yapabilirler. Şunu da unutmamalidirlar 31.5 kirilirsa iyi bir yukselisi kacirabilirler. 31.5 kirilmazsa ve satmazsa iyi bir alim firsatini kaciracaklar.

Bunu kimsw bilemez tombul parmak nerede dur derse orada duracak. Şahsi fikrim 31.5 ilk etapta kirilmayacak ama ya duzeltme gelip ya da kisa 29.5 civarina retest edip oyle kirilacak ama kirilacak.

Yazdiklarim sadece fikir amaclidir kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir ve kademe kademe izlemek parca islemler yapmak her zaman iyidir.

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Maşallah ... yazılanlar birebir çıktı nerdeyse .. elinize sağlık . ytd

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Trand... De cizdim. Fxopen vericisinde. Saatlikte baktim. 31.178 civari. Benim ciİmde sıkıntı var sanirim.

ILosAnarquistaI için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Kardesim bunu hangi sitede çizgin burada mi

Keremini için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Ayni yerden çekmisiz hatta baska vericide tekrar cizdim. Bende 31.20 lerde anlamadim. Grafigi ariyim seni etiketleyerek

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

@Keremini bu da uzaktan görüntüsü

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Günlük gösterge düşüş yönlü.

Yukarıdaki yorumlar aynen geçerli
...
. tablo vermistik . o dirençlere takildi . ytd

turkuazdeniz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

turkuazdeniz ()

@M_yıldız hocam, nerelerdesiniz? Gümüş hakkındaki yorumlarınız nelerdir?

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Alt yorumu dikkatli okumanizi tavsiye ederim. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Bunu ben bilemem ki ben sadece destek direnc alinip satilacak yerleri yazarim. Gerisi sizin elinizde

Adrenalin11 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adrenalin11 ()

E biz nereden alabileceğiz hocam. öğleyin alsaymışız iyi kar bırakacaktı. 29.9 lar bekledik

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Bakalim altin ons olumsuz 2450 gecerse alim yaptirmaz tepeyi goreni kadar

Adrenalin11 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Aynen geçerli.

Kurcalama için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adrenalin11 ()

31.50 geçti 31.75 geçti.. basar gider yine buradan biz almadan

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Evet ama 31.5 kirilimi icin hafta kapanisi yapmasi lazim suan icin tam olarak yukari kirildi diyemeyiz. Ytd

Kurcalama için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kurcalama ()

Bu geçerli mi hala

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Alt yorum.

31.5 kirildi sonra asagi indi simdi yukarida tekrar test edecek. Kirilim bolgemiz 31.5 gerisi yalan :)

0BeğenmedimŞikayet

Neşedertaşk ()

@LosAnarquista hocam sizin hedefe doğru gidiyor.

0BeğenmedimŞikayet

fhantasyouh ()

Sagolasin takip edelim.

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

@fhantasyouh mesela 23.2 de kirilim var ya 23.19 un altinda gun kapanislari yapmaya baslarsa 17 dolar bekliyorum yazarim :)

0BeğenmedimŞikayet

Gardaşım58 ()

EyvAllah usta

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Rica ederim. Bakalim haftaya iyi kötü bir karar yeri olusur.

Limon353574 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

@Gardaşım58 bak ne güzel durumu anlatmisim :)

Kimse tepe nerede olacak bilmiyor. Risk durumuna siz karar vereceksiniz. 31.5 kirilir diye dusunurseniz satmayin bekleyin. Yok kirilmaz diye dusunurseniz satin :)

Bu nokta en tehlikeli noktadir. Cunku 50 yilda bu seviyelere 10 20 kere gelmistir :)

0BeğenmedimŞikayet

Limon353574 ()

Teşekkür ederim...

1BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

@Limon353574 bu sekilde dikkatli ol

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

@Azcrll kardeşim durum bu sekilde

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum