Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0866 21:35:12
EUR 35.0051 21:35:12
USD 32.1934 21:35:12
ALTIN ONS $2436.4900 21:35:12

Konu: Ege Endüstri 2023.12

EGEEN 2023.12

Patron hisselerini değerlendirmekte kullandığım tablomun özel bölümünü sizlerle paylaşmak istedim. Karar da kazanç da okura aittir. Yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Trader__Z ()

Ben teşekkür ederim.. Bereketli kazançlar dilerim

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Eline sağlık, teşekkür ederim. Bereketli haftalar.

Trader__Z için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Güzel soru. Belirttiğiniz oransallar bu tarz hisselerde anlamsızdır. Ben genellikle bu tarz hisselerden uzak duruyorum. İstediğiniz zaman alıp satmakta zorlanacağınız hisseler bunlar. Alırken satacağınızı da düşünerek hisse alın.

1BeğenmedimŞikayet

Trader__Z ()

Teşekkür ederim

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Trader__Z ()

Hocam peki bu yapıda ki şirketlerde PD/DD , F/K v. b değerler ne kadar önem arz eder veya doğru analiz imkanı verir mi? Sermayesi küçük olan şirketleri bile analiz etmekte zorlanan Bana göre bu çok büyük bir lokma :)

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

KONYAda da EGEEN tarzı bir durum söz konusu. Tablosunu yaptım. İlk fırsatta atacağım.

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Tüm hedeflerini ikiye katlayan kağıtları anlamak için tablomda bulunan özel bir kısım. Sermayesi mikro düzeyde kalmış şirketleri anlamak zordur. Kasadaki parası finansal borçlarını bir kerede ödeyecek güçte ise ne diye hâlâ yükseliyor bu şirketler diye uzun saatler düşündüğüm ve sonunda dolaşımdaki hisseler üzerindeki kontrolü elinde tuttuğuna kanaat getirdiğim kağıtlar "kısa vadeli yükümlülüklerine" göre fiyatlanıyor. Tablo sitenin azizliği ile biraz okunmuyor ama gerekli yerler açık. Tabloda Satır atlamadan okuyunca neyi kastettiğini anlarsınız sanırım.

1BeğenmedimŞikayet

Trader__Z ()

@iknownothing Hocam Egeen tablosu diğer tablolardan farklı Sizin yorumunuzu rica etsek?

1BeğenmedimŞikayet

Trader__Z ()

Bir önceki yazdığım cevap sayfaya düşmedi..
@Hanım_Teyze m temeli anlamaya gayret gösteriyorum henüz öngörü sunabilecek seviye de değilim maalesef:( Portföyümde ki bir hisse olduğu için şunu söyleyebilirim son açıklanan bilanço beklentinin altın da kaldığı için tabanla fiyatlandı.
Teknik tarafta haftalık dışında sata geçti yükselen kanal ile günlükte takip ediyorum bende ki alt destekler 14.685 bir alt destekte 13.523 üstte direnç olarak ta 16.123 var ilk etapta :)

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trader__Z ()

Teşekkür ederim like hakkım bitmiş

1BeğenmedimŞikayet

Ü_han ()

Bekliyoruz hocam tersteyim

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Henüz yapmadım.
Yapınca atarım.
Takipte kalın.

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Elinize sağlık, teşekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

İyi akşamlar sayın arkadaşım.. hazırda zamanınız var ise rica etsem siz de egeen temel analizini tercüme edebilir misiniz benim için? Biraz çözmeye başlamıştınız galiba :)

1BeğenmedimŞikayet

Trader__Z ()

İyi akşamlar Hocam .. Hazırda var ise rica etsem KONYA için de paylaşım yapabilirmisiniz?

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

@Hanım_Teyze

EGEEN konuştuğunuzu görünce normalde paylaşmadığım bir tablo kesitini sunmaya karar verdim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum