Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 21:57:29
EUR 34.9839 21:57:29
USD 32.2051 21:57:29
ALTIN ONS $2414.8350 21:57:29

Konu: Rasyo

İşaretli noktaları takipteyim. Yükseleni alta kıracağını daha önce söyledik kırdı ve destek hattına kadar indi şimdi üste doğru bir hareket bekliyorum dedim buda teknik olarak olası direnç hatlarını gösteren benim takibimde olduğum grafik. İşaretli noktaları geçerse şayet ana direnç hattı dediğim noktaya ulaşır ancak şuan bunun için erken ona sonra duruma göre bakacağız inşallah.

Yorumlar (5)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

bakalım artık bence bi tepe daha deneyebilir ama sen dediginde mantıklı

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Düzeltme, arada bir direnç olacaktı rafa bir olan kısımda yanlış oldu

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Dostum dipten itibaren yazıyorum 27.45-50 gibi hedef var flama hedefi dedim rafa bir 27.2 direnci çıktı oradada uyarı yaptım ama oradaki kısa bir sarkma oldu önemli olan 27.5 bölgesi idi oranın üzerine yerleşse zaten daha farklı olacaktı ama olmadı sürekli kâr alma yerleri diye uyarıyorum rasyo destek hattına kadar indi takıldı devamında yine geriler ama üste atak yapması lazım indikatörler dip yaptı baya onların tekrar üste atması lazım buda gümüşte düşüş demektir

Boyka35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

dedigin gibi olursa tekrar 27.20 gram hedefi oluşur

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

@Boyka35 üst yorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum