Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 16:12:18
EUR 34.9839 16:12:18
USD 32.2051 16:12:18
ALTIN ONS $2414.8350 16:12:18

Konu: Gümüş ons günlük grafik

Rsi kesişimi olacak mı bakalım? Burası üste kırarsa kapanışları üstte yaparsa çok iyi olur. Fibonacci değerleride önemlidir dipten dönüşlerde. Bu grafikte kenarda dursun ara ara bakarız lazım olur.

Yorumlar (8)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Aynen hiçbir zaman kesinlik yoktur ama takip yöntemi bu şekil olduğu için bizde bunları yazmaya çalışıyoruz bazen çok iyi çalışıyor bazende tam tersi olabiliyor. Ben şahsen analizlerin başarı oranına göre hareket ediyorum eğer başarılı bir takip yöntemi varsa onunla devam ediyorum başarılı olmayan yöntemleri devre dışı bırakıyorum. Kendime kolay gelen hangisi ise ona bakıyorum. Sonuçta herkes farklı takip yöntemlerini benimseyip takip ediyor herkes aynı yöntem ile takip etmiyor. Sonuca bakmak lazım bence.

Deniz86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Tabi bunlar tahmin kesinlik bildirmez

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Önemli noktalarda çok önemlidir evet. Vaktim olduğu zaman ben sürekli takip ederim bu noktaları dönüş yerlerinde. Teknikte bir çok farklı işaret vardır sadece fibo değil formasyonlar vardır ben mumlara dahi bakarak işaret ararım geniş bir yelpazede takip yaparım her bir teknik durumda ip uçları ararım herkesin farklı takip şekli var benim takip şeklim budur çokta işime yaradı bu güne kadar. Ancak ne yaparsak yapalım kesin olarak her zaman grafiğin ne yapacağını bilemeyiz bu mümkün olsaydı eğer her teknikçi en azından iyi takip yapan herkes zengin olurdu bu işten. :) siz siz olun kesin konuşandan uzak durun! Sadece ihtimalleri takibe alırız oda ya tutar yada terso yapar. :)

1BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Anlık takip önemli diyorsun, tamamdır, emeğine sağlık, bereketli kazançların olsun.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Dönüşlerde bazı teknik durumlara göre bakılır nerelerde takılır diye ve en önemli takip şeklide Fibonaccidir bana göre. Şimdi 2 farklı fibo var bende birisi 27.46 26.91 aralığı diğeri ise 27.46 27.16 26.94 27.16 sonrası muhtemelen alttaki noktalara uğrayacak buranın Altın da kapanışlar alırsa meselâ 4s de bir alt noktaya iner bu noktalara indiğinde anlık durumlarada bakılır takılıp takılmayacağına dair işaretler var mı başka diye. Benim genelde takip şeklim budur vaktim olduğu zaman anlık takip yaparım önemli noktalarda yani sadece kapanışlara bakmam öncesinde işaretler ararım grafikte. Fiboda noktalar bellidir tabi nereden nasıl çektiğine bağlı.

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Destek ya da direnç kırılımı için sabit bir süre var mıdır? Yani örneğin 26.91 desteğine geldiğinde bu desteğin kırılıp aşağı düşüşü için gereken saat ne kadar olur

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Burada hem günlük rsi den hemde Fibonacci değerlerinden 19 saat evvel bahsettik 27.46 dan saldı bir alt değer 26.91 dir. Birileri yeni bahsetmeye başlamış ama olsun sağlık olsun.

2BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

27.46 buradaki fiboya göre önemli nokta rsi kesişimi tam istediğim gibi değil neredeyse kesişme noktasında kapayacak kesişim noktasında kapatıp geriye dönebilir günlük rsi. Buda düzeltme demek olacaktır rasyoda indikatörler dip yaptı gümüşte ise tepe düzeltme gelmesi gerek artık bence.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum