Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0857 06:54:52
EUR 35.0243 06:54:52
USD 32.2198 06:54:52
ALTIN ONS $2438.0100 06:54:52

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Platin

Saatlik gösterge tepede. Geçen 953 usd yi denerken yine saatlik gösterge tepedeydi. Ancak o zaman 4s de aşırı alimdaydı. Saatlik sıkıntı çıkarmaz ise 953 usdye takılmaz. 946 usdden eldekine ilave yapsaydım bile kâr yazıyormuş.

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yesmar_yesmar ()

Hangi banka da bu makas
Bizde geçelim
Makasınız sıfır mış

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Bereketli olsun üstad, sizin banka bildigin bire bir aliyor öyleyse, ekranda en tepe 958$ yandi %31,1, 30.80$ yapiyor. Hem de tatil güününde süpermis vallahi. Biz mecbur bekliyoruz, nasipte ne var bakalim

0BeğenmedimŞikayet

Aydın13 ()

@Diebright iyi akşamlar. Bu akşamki 958 dolar da çıktım platinden. Yerine koymam için kaç gibi alabilirim

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

950-960 usd arasi önemli orada fibo var. Bugün için esas yer 971 usd bence. Yükselen trend üst direnci. Oranın aşılması ile tekrar onsta 1000 usdli değerler görülebilir.

fhantasyouh için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Bir zamanlar gümüş parite si en iyi olan bankadan. Orada şu an sadece paladyum ve platin paritesi uygun. Onlar da gider o bankada da kitlenip kalırız.

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

sen nerden yapıyorsun. bizde oradan yapalım. bu meret tatillerde alıp sattırmıyor

0BeğenmedimŞikayet

fhantasyouh ()

Net olarak takip edeceğimiz destek ve direnç rakamları nelerdir ons bazında

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Palmiye de var ama oradan alım yapmadım platin. 5 usd ve üzeri ancak kâr yazıyor bir de boyle tatil günlerinde hamlesiz bırakıyor makas açıyor. Satamiyorsun. Fed de varken oradan almak istemedim.

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

benim banka şu an 30.30 dan alıyor. senin palmiyeli miydi? Çok ucuzdan alıyor. satamıyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

parite 30.7991 ile banka aldı. Vergiyi de eklersek 30.74 ile yani 956 usd den aldı.

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Gram olarak evet 985 usd ons 32.5 dolar alsak 1030 TL olabilir. Aslında olması da lazım ancak ne olur bilemiyoruz.

fhantasyouh için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

hocam makasları açmış banka. senin banka kaçtan çıkış fırsatı verdiki?

0BeğenmedimŞikayet

fhantasyouh ()

Gram vardı bende makas var destekte alıp dirençte satmak makas yuzunden uygun olmuyor dipten alıp tepeyi bekleyelim diyorum ama nereden döneceğini bilemiyorum 1100 beklerken 1030 olmadan dönüyor

0BeğenmedimŞikayet

BJK_35_ ()

30.79 dan bende ful ciktim allah bereket versin kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Yarına ons 985 usd olur umarım. Makas var satmadık derdi olmaz o durumda. Ben bir miktar daha çıkış yaptım 30.79 parite den. İkili tepe yapabilir şu an. Ancak benim fikrim duse kalka yukarı gideceği şekilde. Tekrar 940 usdye dokunursa sattığımı alırım. Fed saatinde olur bir durumlar illa ki.

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Güzelmis üstad, kvytte makas var. Artik gece acilisi bekleyecegiz

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Benim banka şu an 30.58-30.54 parite . 2.7 usd makas ve vergi. Umarım bozmazlar. Bu haliyle 938 usd ile sabah alsaydım 954 usd olduğunda %1.5 net kar bırakırdı. Paritede makas acmadılar bugün. TL kisminda makas var.

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Demin ons 954$ ken banka 939$ dan aliyor, 966$ dan satiyordu, %3 makas. Biz zaten 932-37 aldik. Vergiyi de eklersek birsey birakmiyor. Umarim bu gece Asya acilana kadar en azindan buralarda seyreder. Yukari gitse daha iyi olur elbet

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum