Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0792 13:42:47
EUR 34.8433 13:42:47
USD 32.2627 13:42:47
ALTIN ONS $2342.9150 13:42:47

Konu: 6 Aralık 2023 6 Mart 2024 Düşen Kama Sonrası

⭐⭐REŞAT12 ()
Platin

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Şu an çok fazla geri çekilecek gibi durmuyor ama haklı çıkabilirsin biraz daha takip edelim inşaallah.

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gri alan alttaki destekleri takip ederek alım yeri destekler solda buradan itibaren alttaki destekler takip edilerek aşağı doğru artan oranlarda alım çoğunu muhafaza ile kademeli alım yeri 944,351 908,252 oran aralığı 932,245 0,618 den destek almaya çalışmış. Desteğe tutunduğu anda aşağı doğru artan oranlarda kademeye başlanabilir. oran % 80.
Dirençler ise sağda aşağı doğru ve birazıyla da bence ara işlemlerle çıkış giriş yapıp ortalama düşürerek devam edilebilir dirençler sağda.
0,236 923,151 üzerinde kaldığı sürece yön yukarı ve devamı için 990 seviyesini kırması gerekiyor. Hedef 1089 üzeri ve bir süre bekletir gene hediye etmeye devam eder kanaatindeyim. Ara işlemler mühim bunu hep gördük ve hala görüyoruz. Alttan topladığını çıkan da el de malla bekleyen de zarar ediyor enflasyon malum. Ara işlemlerde alt zaman dilimlerini kullanıyoruz. Ytd.

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Neyi takip ediyoruz burada tam olarak üstad?

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi destek hattına çekilme durumu olacaktır tekrar bence sana dediğim ve çizimini yaptığın destek hattı

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Dün yukarı gittikçe dirençlere takıldıkça biraz çıkış yapılabilir şeklinde düşüncemi paylaşmıştım doğru strateji hep kazandırıyor. 948,666 da tepe ve sonrasında geri çekilme yapmış biraz daha takip edelim ara işlemleri değerlendirmek bence şart yoksa takibin hiç bir faydası yok. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Üst grafikte 89x lerde takıldığı nokta destek hattı idi bunu tarif etmiştim oradan destek aldı üste doğru 950-960 a kadar gider sonrası sıkıntı eğer üste atarsa devam eder atmazsa geriye salar demiştim tam noktasından geri saldı tekrar dibe inme riski vardır takibe devam

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

@REŞAT12 abi dediğim yere geldi satış yedi altta yine aynı değerler takibimde

1BeğenmedimŞikayet

Alfa12 ()

Teşekkür ederim...

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Şu an için 895 in altını ve 1015 in yukarısını beklemiyorum bir netlik yok eğer alım yeri yazdığımda aldıysanız gümüşteki gibi çoğunu muhafaza ve yukarı doğru takıldıkça kârdan fedakarlık edip birazı çıkılıp aşağı dönüş yakaladıkça da yerine koyup ortalama düşürerek devam etmek mantıklı geliyor yukarı yönlü hedeflerin gerçekleşmesi ne kadar zaman alır bilmiyorum. 923,151 üzerinde kaldıkça yön yukarı şu an için. ytd.

Alfa12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi destek hattı çizdirmiştim sana ya işte orada alıp buralarda satılsa bence iyi olurdu ben destek hattını gördüğüm an yazdım destek hattında takıldı diye seviye altta idi az daha altta yakalasam daha iyi olurdu ama o ara takipte değildim bi arkadaş sorunca baktım ve destekten az üstte idi yazdım ona sonrada sana çizimini yapar mısın dedim

0BeğenmedimŞikayet

Alfa12 ()

Reşat usta şuan onsun gidebileceği yer neresi olur acaba...

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim benim stratejim uzerine atabilecegi seviyeden itibaren alta dogru kademeli topluyorum altina inme ihtimali gordugum yerden de birazinı kademeli cikip donus yakaladigimda da yerine koyup ortalama duşürerek devam ediyorum burada da aklina yatan uygulayabilir. Alim seviyesi oldugunu düşündügumü dun yazmıstim. Yukari devami icin 0.786 990 seviyesini kırması gerekiyor 1.618 i direk kıracaginı düşunmuyorum sinek gene bedava hediye etmeye devam eder kanaatindeyim ytd.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi soldaki 0.5 değerine ulaştı Fibonacci 921 geçti 937 geçti 950 fibo 0.5 değeridir

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Platin yanıltmadı

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Aynen abi değerler onlar onları takipteyim 921 937 950 şeklinde devam ediyor 950 960 üstüne atabilirse iyi olur takibe bakacağız abi ilk noktalarım buradaki değerler izleyip bakalım ne olur?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Senin çektiğin şekilde değerler sol tarafta

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi destek çalışır diye düşünüyorum ama bakalım Fibonacci düzeltme yerlerinin üstüne atması lazım ben genelde son tepeden dibe çekiyorum yani dip olarak takip ettiğim yerden çekiyorum destek hattını dip kabul etsek ona göre bakıyorum yoluna devam etmesi içinde belli yerleri üste atması lazım takibimi platinde ona göre yapıyorum bakalım

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@_Gümüşçü_ platinin yukarı dönmesi için önce 0,236 ve devamında da 0,786 yı kırması gerekiyor. Buradan itibaren aşağı doğru desteklere tutundukça aşağı doğru artan oranlarda kademeli alım yeri olarak görünüyor. Alttan toplanan muhafaza ve birazıyla da ara işlemler değerlendirilirse platinde çok büyük kâr potansiyeli var Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@_Gümüşçü_ alt yorum grafik.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum