Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 06:26:32
EUR 34.9839 06:26:32
USD 32.2051 06:26:32
ALTIN ONS $2414.8350 06:26:32

Grafiği gönderen: VforVendetta•

Böyle bir şey dikkatimi çekti. Bir önceki boğada 2. kademe düzletmesini şimdiki kademe düzeltmesi ile kıyaslıyordum. Ne yapmışlar diye . Belli mi olur bunların ne yapacağı. Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Lafın gelişi söyledim :) Neyse ben çıkıyorum 11 mayısa kadar çok yoğun olacağım görüşmezsek kendine iyi bak. Cümleten iyi geceler.

LostPassengerr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Kimsenin karında gözüm yok aman diyim:) Oralar bi gelse ekran kapatıp 2025 Eylül sonuna ne kazanmıssak artık bereket versin diyip cıkmayı düşünüyorum.

Herkes icin gönlündeki hayırlı kılınıp da nasip olsun diyelim… Hayırlı geceler

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Tamam dostum , hayırlısı olsun diyelim , iyi geceler . Umarım benden çok kar edersin.

1BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Tamamdır eyvallah. ben yine beklemeye devam:) olaki %25 lere cıkarsa yine 55leri işaret ediyor.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

1. Kademe dibi ile 2. kademe zirvesi % 135 ( 2021 )

2. kademe düzletmesi %30 ( 2021 )

Şimdiki süreç için

1. Kademe dibi ile 2. kademe zirvesi % 90

Şu anki düzletme derinliği % 19

Çıkışta düzletmede 3/2 oranında gibi.

1BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Geçmişe baktıgına göre aynı yere bir daha bakar mısın. 2nci dalga kaçta baslayıp kaça kadar düşmüş yüzde kaç düşmüş yani

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Zamansal olarak ve hacimsel olarak bizimkisi biraz daha büyüğü gibi. Zaten bir iki haftaya belli olur. Aşağı kırarsa bende eldekini çıkar beklerim artık.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Yüzdesel olarak da baktın mı ?
2nci dalgalanma ne kadar olmuş o zaman?

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah dostum. Bu ikinci kademeye benim bir takıntım var. Sadece bu kademe içi dalgalanma değil oluşumu da öncesi de vs. beni yanlış sularda yüzdüryor olabilir :) Ama biliyorsun seninle konuşmuştuk 72,6 K da burası kesinlike hissi davaranılacak nokta değil çok dikkatli olmak gerekli diye. Şansıma o zaman 2x sistemden çıkarmıştım. Ama eldeki 1 x hasarlı durumda artık bakalım nasıl olacak piyasa yapıcı ne yapacak.

1BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Eline sağlık.
Nerden ne hesaplarsam hesaplayayım 53 54 e yönlendiriyor beni işin icinden cıkamıyorum:)
Hal böyle olunca da tüm hesaplamalar ve farklı bakıs acıları tesadüf olamaz diyip mecbur oraları beklemekten baska çare bulamıyorum…

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Elinize saglik bilmedigim icin soruyorum daha aşağılar yok gibimi incelediginiz grafiklere göre.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum