Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 18:59:27
EUR 34.8238 18:59:27
USD 32.3379 18:59:27
ALTIN ONS $2301.8900 18:59:27

Grafiği gönderen: Şahmeran_2525

bilim yanılmaz ahaaa fomo boyunu bilmeyecek caylakmiyiz puhaaa

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Yok hocam henuz bi mesaj felan vermiyorum testere devam ediyor gordugun uzere ben shoortçu longcu degilimki su ortamda nere duserse duser hosuma gideni ufak ufak toplayip saklamak niyetim bakalım bigun bibakarim ileride ya zengin ya fakir artik bahtima necikarsa :)

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Bö. cukler kalsin :) dolunay mesajı mı veriyorsun pinkocuum ceviz ağacına çıkmış binance parkında; )
Aşağı düşerse yandı; ))

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Bö, cükleri cekekmi yani? )
A. kayaya gec hocam "bırak ay gitsin sen kal bugece"diyerek devam uyumak yok pes yok..)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Once sanayi endeksine bi bakalım sonra hisse seçmek kolay ; ) pinkocuum 101 dalmacyaliya özendi yine :)) yoruldum bırakıyorum onu artık; ))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Valla dusundumde sanayiye dait hissem yok ntmenx cidden:).. çimento , gida elektrik teknoloji felan hep varda bi eksik gubre ve onlar kalmis... gubreyide zaten tl baska hissedeydi alamamistim.. yarin biraz dusenleme yapicam hisselerde bakim...

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Gelsin gelsin ne kadar sanayi hissesi varsa yazar :)) ben btc ye demir attım komşu sayfalara fazla gitmiyorum yol param yok ; ))
Piknik tüpüyle çay da güzel olur :))
adamsın hocam :)
Bu yorumla ilgilidir:
Bende brsn yazmıştım ikisini karıştırıyorum ondandır unutmam unutsamda geçmiş grafik yorumlarımda bulurum

Yorum sahibi: ntmen_×(8 saat önce)

https://altin.in/bildirim
Eyvallah @Kiki

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Sukur alnimizin teriyle kazaniyoruz kimseye muhtac olmadan bu bize yeter zaten .. rastgelsin insallah...

Sinembas için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Çok kazan insallah ta hep görelim benimde meslegim oldu burasi

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Bende inan tam 1ay oldu sabr iyi ettim biste halada devam sabra bu siralar ilkkez sıkıldim uc asagi 3yukari ama yaz boyu devam neyapalım abla benim isimde bunlar simdilik mecbur yani...

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Sen biste gelsen tozunu attirirsin oranin:))
gercek hocam olurda formasyon hisse felan gördüğünde bizlerle paylasmani isterim orda incelerim ben olurmu...
Renk gelir biste sol seridi acin deriz keske ugrasaniz @ntmen_× hocam gelsin yanimiza nevar arada hep btc mi faydalanacakki)

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Bekleriz canım sabır küpü yapti piyasa şansın açık olsun ablam

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

Sanayi tüpü dediğim mübalağa, meblağı 1x 10x e çıkarıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Keske erkek olaydim bak nasil rahat olurdum bakma:))
Ne olduki bende diyorum aha 615**ustu durdukca dusus yok 715**ustu durmadan cikis yok meydan sizin diye :))ezberledik, ezberledik osandıkta bebeler biliyor daha bunu:)
Sagol sende gonlu guzel ablam...

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Sanayi tüpüyle vurdum diyorsun nasil gülmeyelimki:)) reelde bu btc karsimizda olsa zaten ne agızı, kalirdi ne buru, n ahahah dusunemiyorum bile:))iyiki sanalmış vallahi:))
Masallah gercekten ilmin ve bereketin daim olsun...

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Fikir söylemeye hasretiz söyledik haklı çıktık

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Cansın sen kalbi güzel kardeşim benim

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

Niye ki hem yazıyorum hem gülüyorsun, iste... kısa benim işim zaten rakamın önemi yok ki

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Hocam ben gideyim bi sa, ktlik cikmadan:)) okudukça yorumlarini sesli gülüyorum elimde değil helede puahahahahah ya :))tebrik ederim... hayirli aksamlariniz olsun @Sinembas ablam bereketli olsun ins. :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum