Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 08:09:51
EUR 34.8238 08:09:51
USD 32.3379 08:09:51
ALTIN ONS $2301.8900 08:09:51

Konu: kaç tane olası senaryo

arkadaşlar bu sadece harita bir önemi yok sadece bazı olabilecek senaryolar
onun harici günü birlik olarak mum bazlı gidecem zaten her gün az çok rakam günlük yazıyorum

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Acmee10 ()

Teşekkürler hocam

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

ıkamet neresı mudur

Acmee10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

görmememiz için 61 üzerine atıp en az 3 4 gün kalmalı şimdilik zor görünüyor hele bu gün hiç görünmüyor büyük longlar gelmezse spot isteksiz muhtemelen göreceğiz gibi yanılma payı olmakla beraber ama 55 hemen hemen kesinleşti gibi

Acmee10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acmee10 ()

51 görücez mi hocam

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

arkadaşlar malda olan ve elinde mal bulunan dostlar ekleme yapmayın hormonik kelebek riskien karşı elinde hiç mal olmayan anket 3 rakam a göre sadece alsın

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

Takip ediyorum, kardeşim biraz geç uyandım

YıldızBitco için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Bence durum karışık. Tepki yok

YıldızBitco için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Merhaba suanda bunu takip ediyormuyuz

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Emeğinize sağlık gercekden bilgili tecrubeli arkadaslarin sayesinde faydalanıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Emeğine sağlık baskan

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Biliyorum başkan yanlız ben zaten full maldayim:))

2BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

bitcoin için Şahmeran_2525 yorumu (1 gün önce)
Konu: kaç tane olası senaryo

Bu haritayı siz spotcular için attım, bu haritaya göre 3/1malda olmalısınız 64200 aşağı kirmazsa 3/1 daha eklenilir, Kırarsa 2 parça tobo sağ omuz için 62539 da eklenilir, ordan dönmesi beklenilir dönerse son parça eklenilir dönmezse hormonik kelebek 51600 w geçilir, ayriyeten doğu takip ediyordu galiba ona sor ethwifi

https://altin.in/sahmeran_2525/5

Pdr2008 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

Onunla ilgilide alt yorum yazdım

Pdr2008 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

İnceledim baskan.. ama hangi taraf ağır basar onu kestirmek lazim. 51 olursa zaten ekranı kapatmak gerek. Çıkarsa da pesinden bakmak zorunda kalmayiz..

1BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

Attım bunu galiba kimse bakmadı ?

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Emeginize saglik.

0BeğenmedimŞikayet

AyazAras ()

Tamam hocam teşekkür ederim sağolun

1BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

Bu haritayı siz spotcular için attım, bu haritaya göre 3/1malda olmalısınız 64200 aşağı kirmazsa 3/1 daha eklenilir, Kırarsa 2 parça tobo sağ omuz için 62539 da eklenilir, ordan dönmesi beklenilir dönerse son parça eklenilir dönmezse hormonik kelebek 51600 w geçilir, ayriyeten doğu takip ediyordu galiba ona sor ethwifi

AyazAras için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

eline saglik dostummm###

0BeğenmedimŞikayet

AyazAras ()

Kolay gelsin hocam ethfi bir tür daha ekleme kaçtan yapabiliriz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum