Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0735 20:56:22
EUR 34.8651 20:56:22
USD 32.4538 20:56:22
ALTIN ONS $2341.0000 20:56:22

Konu: Düşen bıçağı tutmak koşan attan inmek son durum

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

27,933 üzerinde kaldığımız sürece yön yukarı ancak gerçek bir yükselişin başlaması için şu ana kadar gördüğü en üst seviyeyi kırması gerekiyor temkinli bir şekilde şimdilik çoğunu tut azıyla da aralıklı olarak kâr çıkışı yap geri dönüş yakaladığında da hem dolar hem gümüş artırarak bedava dolar ve gümüş tahsil ederek devam stratejisi ile yürüyorum. İsteyen mantıklı bulan bana eşeklik edebilir.

Kâr alarak devam etmek şartıyla aşağı doğru artan oranlarda alım aralıklarımız 27,85 - 26,281 , 24,345 - 22,161 bu son aralığın gelmesi zor görünüyor ama gene de ben nereye inerse insin ful girmem nereye çıkarsa çıksın da ful çıkmam inşaallah.
Bakalım konu başlığı çıkacak mı?

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

29,791 üzeri gelirse ilave çıkış yapabilirim % 80 gümüşteyim.
Çıktıklarımın iki kademesini ise 27,514 24 dolar aralığında hem dolar hem gümüş artırarak girebilirim. Onun haricinde iki ayda buralarda gezse işlem yapmam. Daima kasa ve masa kaybeder yatırımcı kazanır az mı kaybedecek çok mu kaybedecek sinek karar verecek sinek ne kadar vızıldar aşağı yukarı oynarsa o kadar çok bedava gümüş dolar hediye eder Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Merhaba arkadaşım. Sizinle bu konuda anlaşmamız mümkün değil çünkü Aslolan usd değil de ons veya emtiadır deme ihtimalim benim için yüzde 0,00000001 bile değildir. Bakış açımızın farklılığı zenginliğimiz olup şahsen size saygı duyuyorum

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emrhakyl ()

Üstad alım için 26, xx uygunmu?

HÜMANİST_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Evet hocam 25 ons asagısı ne zaman gelır bu kdar fazla yukselmısken o dedıgınız yerler gelırmı

0BeğenmedimŞikayet

Yesmar_yesmar ()

Kaptan bu gümüş ons 30 dolar geldi
Şimdi ne bekliyorsun teşekkür ediyorum
İyi bayramlar
22.58 gelir mi yoksa daha mı yukarılarda düzeltme olur
Teşekkür ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Acemşahı ()

Kaptan hayırlı sabahlar nasibi kesik dedeye döndük muhtemel düşüşleri bekliycez artık malum yerden bilgi amaçli paylasım yaparsan memnun oluruz inş
Haberlere bakmamam herşeyde geride kalmaya sebeb oldu )

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum sayfada çıkmadı mı ? Neyse ilerde aralıklı olarak hatırlatırım dolar ın maksat olamayacağı uzun vadede hatta son zamanlar da kısa vadede zarara garantili olduğu daha net nasıl anlatılabilir ki hala anlamayan mı var hayret!

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Günaydın kardeşim size de iyi bayramlar. Ancak gerçekler sizin yazdığınız gibi değil grafikleri tekrar paylaşayım. İşlemlerine gümüş artırarak devam edeni bir tarafa bıraktım onlar zaten hiç dolar vermeden üste dolar alarak gümüş biriktirmiş alıp kenara koyan için bile gümüş biriktiren kâr dolar artıransa zarar etmiş yaşanan tek gerçek bu.

GÜMÜŞ AN İTİBARI İLE DOLARIN 103,5 KATI ARTMIŞ

2BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Günaydın ve iyi bayramlar arkadaşım. Bu bahsettiğim bir tez değil gerçektir. Mekanın gerçek sahibi usd dir ve tek amaç olmalıdır o da eldeki usd miktarını arttırmaktır. Yatırımcının sermayesi tl ons değildir. Yatırımcının sermayesi usd dir. Hayat usd etrafında döner. Pazardan aldığın marul dahil aldığın tarla dükkan ev araba vs vs dahil herşey ama herşey usd nin değeri ile fiyatlanır. Kabul etsek de etmesek de bu bir gerçektir.

1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

dolar mı ıyyy

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

eline sağlık kardeşim çok değerli bir paylaşım olmuş. Ben bundan sonra TL olarak ta bir miktar kâr almayı ve ağırlıklı olarak gümüş artırsam da dolar da artırıp oradan da dolara karşı değer kazanma potansiyeli olan her ne varsa orada da gezmeyi düşünüyorum takip etmekte zorlanıyorum ama olsun.
Burada vurgu yapabileceğim noktalar Türkiye amerika ve israil işbirliği, Japonyadaki nufusun azalması, finans sektöründeki kriz ve üretilen sahte kriz senaryoları şimdilik bunlar var ve 2 aya kadar çok kısa 9 aya kadar kısa 3 seneye kadar orta vadede tuzağa düşme riski onun için daima kâr alarak devam ve ortalamamız mutlaka hem dolar hem de TL cinsinden eksi olmalı yani bir noktadan sonra diyelimki ortalamanız eksi 320 TL 10 dolar oldu onu kenara ayırıp daha eksisi ile işlem yapmalısınız.
@HÜMANİST_ artık tek ve yegane amaç dolar artırılmalı tezinizden vazgeçtiniz mi yoksa hadi iki sene için geçerli sayalım ons 17,50 nin aşağısına düşeceğini hâla düşünüyor musunuz ?
@celik2119 dolar çok artacağı için gümüş artacak görüşünüz geçerli mi ?
Hala rasyoyu takip etmeye gerek yok temel analize gerek yok diyenler var mı ? ıı

Sümeyra_81 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Sümeyra_81 ()

Evet dolar azcık da olsa yükseliyor ama gümüş çok çok fazla yükseldi dolara göre. Ama malesef bu yükselişi kaçırdım. 24 25 ve en son parçamı 26 da sattım. Daha yükseleceği belliydi ama cesaret edemedim sattığımın üstünden geri almaya. Baktım Platin için en düşük 840 söylentisi vardı Platin grubunda. 880 mantıklı geldi. Hiç onssuz kalmaktansa platinle yetineyim dedim. Çok şükür o da güzel kar ettirdi. Ama gümüş vazgeçilmezim. Bu yükseliş de elimde mal olmasını çok isterdim. Al sat yapılan mal sermayenin en fazla %30 u %40 I olmalı bence asla %50 yi geçmemeli. Karım iki katı olurdu bunu başarabilseydim. 26 lar gelirse gümüşü o zaman satmamak üzere alıcam. Tabi bütün sermayeyle değil yine

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

6 Mart 2024 ten beri dolar TL altta 31,75 üstte 32,59 seviyelerini kıramamış
gümüş ise 24 TL den 30 TL ye kadar bir yukarı hareket var.
31,75/24x6 = 1,323x6 = gümüş dolarla orantıladığımızda 7,94 TL dolar ise en fazla 84 kuruş artış göstermiş ve yön belirsiz.

0BeğenmedimŞikayet

Sümeyra_81 ()

Bedava dolar larımla Platin ve yen almıştım. Platin alımlarımı 880 920 aralığında yaptım. Şuan %80 den fazlası duruyor. Yeni de 151 de aldım. Şayet onları karla satabilirsem onlardan kazandığımla bedava gümüş alacağım inşallah

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sevindim bedava gümüş biriktiriyor musun?

1BeğenmedimŞikayet

Sümeyra_81 ()

Sağolasın abi. Uyarılarını dikkate alıyorum. Sermayemin %10 uyla alıyorum satıyorum. Bu hafta neredeyse hergün al sat yaptım. Tepeye göre alım yerimi yukarı kaydırıyorum. 27.50 28.30 yapıyordum. Artık tepe değişti 27.80 28.40 yapıyorum

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Temkinli bir şekilde ilerlemekte ful işlemden kaçınmakta fayda var gibi bir hafta içinde bile rasyo ile gümüşün nasıl dakikalar içerisinde manipüle edildiğini net bir şekilde gördük ki bu hep böyle oldu.
Çoğunu tut azıyla kâr alarak ilerle geri dönüş yakalayınca da trendi takip edere acele etmeden yerine koy stratejisiyle devam inşaallah. İlk parçayı daha aşağı gitme ihtimali olsa da hem dolar hem de gümüş artırarak yerine koyacağım inşaallah parça adedi fazla ise ikiye çıkabilir onun haricinde gram artırarak.

Formasyonlara güvenmiyorum aldatıcı olabiliyor ve hedeften sapabildiği için formasyonlara bağımlı kalmak zararla sonuçlanıyor.

26,335 direnci yukarı doğru kırılırsa 34 35 dolar 2-9 ay gibi kısa vade içerisinde gelme ihtimali 28 dolar direnci kırılırsa ilk hedefi 37 38 dolar gene 2- 9 aylık kısa vade eğer burayı kırarsa ki 2025 veya sonraki seneler gümüş yükselmeye başlayabilir ( bundan kastım gerçek yükseliş 1980 2011 den beri baskılanan bir gümüşün yükselmesi ne manaya gelir bunu herkes değerlendirebilir 44 senelik baskı bir yerde patlayacak inşaallah ama ne zaman bilemiyoruz) Gene belirteyim ben formasyonlara güvenmiyorum tutmayabiliyor temel analiz de şar ama kenarda dursun Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Miktar paylaşmak istemiyorum kardeşim. Zaten 10000 kilo da aynı 1 kilo da.

Vurgu yaptığım düşen bıçağı tut birazıyla işlem yaparak gram artır diplerdeki yükseliş grafikte net görünüyor ama hala tek amaç dolar artırmak olmalı diyenleri hayretle okuyorum. Hep çoğunu tutma taraftarı oldum şu son dönemki sıçramayla da tezim iyice ispatlanmış oldu ful girdim ful çıktım diyenler geri dönüşte almaya da cesaret edemiyor moralleri bozuluyor benim stratejimde ise iki türlü de kazanılacağı için her hareket kâr fırsatı olarak geri dönüyor ve bu ilk defa olmuyor. 21,40 gerilediğinde de gümüşün salasını okutanlar vardı 27 dolara yakın seviyeleri gördü bu sefer de 28 doların üstünü zorluyor.

Boyka35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

Reşat dostum ortalama kaç kg ile bu stratejileri uyguluyabiliyorsun?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum