Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0766 00:27:32
EUR 34.7497 00:27:32
USD 32.2706 00:27:32
ALTIN ONS $2323.2000 00:27:32

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Platin

Platin çanak ve fibo hedefi olan 1015-1019 aralığına gidiyor. 4s ve günlük gösterge tepede bu biraz engel. Ondan oyalanıyor. Aylık ise daha yükseliş yeni başlıyor diyor. Çok şükür platin bizi yanıltmadı.

Yorumlar (5)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Bereketli olsun. Gümüş ons 22 usd olduğunda buradan en fazla 20.5-21 araligina gider oradan da çok yukarilari belki 26 usd yatay bant direncini görür diye belirttim. 22 usdler uygundu. Daha fazlası geldi. Platin ucuz alınmalı 943 direnç 954 tepe sonra 1015-1019 kacmaz dedim o da nerdeyse geldi. Alımlar düşükse ara direnclerde kâr alınabilir. 1015-1019 hala hedefte. Kisada bir geri cekilme ihtimali var ancak hedefte oynama yok.

Sümeyra_81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sümeyra_81 ()

Sağolasınız kardeşim. Bende sizin Platin grafiklerinize ve 1015-1019 hedefinize göre alım yaptım. Hedefi bekliyorum. Çok az 943 de ve 970 de satış yaptım Bi ihtimal geri döner diye. Ama çoğunu tutuyorum satmadım. Bu rakamlar gelirse de yine de hepsini satmıcam 1080 ve 1100 leri bekleyeceğim. ara satışlar karı azaltıyo çünkü alımı kaçırınca

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

890 yaptiginda burda da 800$ iddiasinda bulunanlar oldu aynen gümüs sayfasindaki gibi. Neden böyle dayanaksiz iddialarda bulunurlar anlamak mümkün degil. Bu ürün son 5 senede gördügü dip zaten 845$ mis. Platinle ilgili düsüncelerini önemsedim, hatta senin analizine göre alim satim yaptim desem yalan olmaz:) Sagolasin

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Aynen 890 usd de ikili dip yaptı. Zaten 821 ve 869 usdleri dip olarak görmüş yeteri kadar dip yapmış bir yatırım aracında alım yerini daha fazla zorlamanın manası yoktu. Alım için bir 869 ikili dip yapar mı diye bekledim olmadı. 912 usdden alırım dedim gitti 917 usdden döndü. Martın ortasından beri platine dikkat çekmeye çalıştım. Aylıkta dipte ve Nisan ayı yükseliş olur iyi fırsat gelir diye uyarmaya çalıştım. Hoş hala gümüş ve Altın kadar performans göstermedi. Mesela 1015-1019 aralığını görürse yeni daha geniş bir çanak hedefi olacak. O aralıkta sert satış yemez ise fiboya göre 1080-1141 ve çanak hedefi 1161 usd var. Gelir mi artık Allah bilir. 2 haftada platinden %10 kar gümüşte de bir o kadar kar varsa daha ne olsun.

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

890 dan maliyetlenen birisi icin 2 haftada %10 kar, cok iyi üstad. Ben 977 den yarisini verdim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum