Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0713 11:38:02
EUR 34.7030 11:38:02
USD 32.3696 11:38:02
ALTIN ONS $2306.2700 11:38:02

Grafiği gönderen: sadeceseyir

Yıllardır çizgi çekiyorum hiç düşüş formasyonu görmedim gümüşte çünkü satılacak tarafı yok. Her ay heryerden alınır. 2 tl den aldığım duruyor o derece :)

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

dolar sadece kisa vadede kaybettirir geri kalan tüm zamanlarda hep kazandiriyor malesef :(

ZGK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

ben de. keşke dolar dan 2.40. ta çıkmasaydım çok üzgünüm kötüsü bir daha giremedim de

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Oyle 2 3 yil önce ev almak mümkün iken şimdi imkansız. Ist da daireler 5 6 milyondan başliyor maaslar 30k nasil alabilirsin ki :)

En iyisi hiç kafa yormadan günü kurtarmak ben o moda geçtim :)

sadeceseyir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Bazen paranın yönü kayıyor. Bir grafik yatayda gitmeye başlamışsa para başka biryere kaymış demektir. Açıp bakıyoruz sanal mı yabancı bor. salar mı gayrimenkullar mi b. ist mi hangisiyse ordan işlem yapıyoruz. Zengin kesim bizden önce çöreklenmiş oluyor orası ayrı tabi :) stresli bir yaşam tarzımız var. Bu ekonomide ancak bu çekilir.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Orasi öyle. Üni den mezun oldugumdan beri hic bir alsat yapmayip sadece ceyrek Altın alsaydim suan 750bin ile 1m arasinda param oluyormus :)

Suan tersteyim sanalda. Terste olmasam bile 500bin param olacakti bu arada tl bazli param 2x arttı ama herşey 10x arttı o yüzden zarardayız :))

0BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Biraz stresli de olsa doğru bir yaklaşım. Benimkisi ne şiş yansın ne kebap. Try bazında al yat :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben sadece ons ile işlem acar kapatirim. Eskiden

Atiyorum ons sustu alirim ons cikti satarim. dolar kaca inmis kaca cikmis hic bakmam. Atiyorum dolarda bir dip bekliyorsam o zaman gumus ya da dolari ona gore tl ye gecerim :) bendeki sistem bu sekilde

0BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

XAGUSD grafiğine bakacak olursak onda al sat imkanı biraz daha var. dolar ı gümüşün bi bacağı olarak görmek gerek dolar yükselince gümüşü de o oranda yükseltiyor; düştüğü zaman da aynı derecede ana arka planda gümüş ons ta işleme tâbi

0BeğenmedimŞikayet

Ultravolet ()

Adamın 1milyonu aylık aylık 50bin veriyor nasıl eriyor TL anlamadım . fakirde eriyor o zenginde erime yok

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Daha doğru cevap dolar kuru :)

0BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Tl geriliyor. Tl tüm emtia ve fiatlar karşısında eriyor. Bu nedenle fiyat artıyor.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Gümüşün tl fiyatının artmasının sebebi ne ola ki ?

Gümüş mü artıyor yoksa başka bir ürün mü artıyor?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum