Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0668 14:02:39
EUR 34.6463 14:02:39
USD 32.4572 14:02:39
ALTIN ONS $2293.0500 14:02:39

Konu: 24 Ağustos 27 Eylül 2023 ten gelen EURO TRY HATTI

⭐⭐REŞAT12 ()
Euro

Başlık çıkmıyor?

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Elimde az miktarda nakit kaldı fırsat olursa euro alabilirim fiziki bakalım duruma göre tabi

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi hattın Altın da devam ediyor hâlâ bir kaç nokta daha var ekleme yapalım grafiğe ama buda sade olarak dursun tepede düşen bir kanal oluştu aynı zamanda onuda izliyorum düşeni üste kırması için hem düşenin hemde bu hattın üzerine atması lazım hatların çakışma noktasında şuan aşamadığı taktirde geriye salacaktır düşenin destek noktasına diye düşünüyorum bakalım

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Bu hattın üstüne atamıyor daha önce destek yaptı bu hattı baya bir zaman sonra Altın a attı direnç oldu son yaptığı zig zaglar ile düşen bir kanal oluştu onuda ekleriz çizime iyi olur inşallah

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Beni özellikle her sayfada takip edip - veren şahıs, senin bana zarar verme ihtimalin %0 dır haberin olsun. İstediğin kadar - ver hiç sıkıntı değil sen ancak kendini tatmin edersin bu hareketler ile. Dünyada ne tuhaf insanlar var ya! Adamın bir şeyden anladığı yok bi hobisi bile yoktur belkide ne yapıyor geliyor böyle buralarda millete kafasına göre - verip kendini bu şekilde tatmin edip zaman geçirip çıkıyor. İşin kötü tarafı böyleleri ile aynı sayfada zaman geçirmek zorundayız ya işte burası çok acı!

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi uyarın için teşekkür ediyorum sağolasın. Bu tarz kişiler hiç bitmediki burada abi hep varlar biliyorsun. Ben kesin yorum yapmam gerekli noktaları yazar geçerse nereye iner geçemezse nereye salar bunları yazarım ayrıca yanılma durumuda olabilir piyasa yapıcı değil piyasa takip ediciyiz diye yazıyorum hep. Bunu yazan sayılı kişilerden biriyim ayrıca yanıldığım zaman yanıldım kelimesini kullanan yine sayılı kişilerden birisiyim. Genelde tutturduğu zaman yazarlar ama yanılınca kimse olmaz ortalıkta bunları belirtmeme gerek dahi yok herkes biliyor ama sürekli polemik oluşmasın diye yazmıyorum konu olursa dile getiriyorum. Benim işim teknik takip yapmak sataşan uzak dursun yoksa eskisi gibi anında engel atıyorum ben abi. Benim şuanda alımım yok abi nakit bitti lazım oldu kullandım elime geçerse alım yaparım duruma göre hangisi olursa artık. Bana verdiğin grafik desteği için tekrar teşekkür ediyorum kolay gelsin sana abi.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yalnız haberin olsun bazı üyeler kesin nereye gideceğini bilmeni şuraya giderse bu olur dememeni istiyor. Kesin ne olacağını haber vermen ayrıca grafik paylaşmaman gerekiyormuş. Bu tarz kişilerin ve haksız övgüler yağdıran kişilerin de manipülatörlerle ortak olma ihtimalini görmeye başladım haberin olsun tekrar tahriklere kapılıp bu tarz bel altı sataşan insanlara cevap verme.
Yalnız bir strateji belirler işlemlerini de paylaşırsan güzel olur konu başlıkları şimdilik çıktı. Analiz harici kimsyle muhatap olma derim yt.
Dolar TL durağan aşağı gelme riski de hala devam ediyor buna bağlı olarat euro TL de gerileme olabilir ancak ben de hala TL ile işlem yapmadım ama düşünüyorum. dolar ı serbest piyasa çok daha ucuza satıyor gümüşü ise banka ekran fiyatının biraz aşağısına alıyor. Gümüşü uygun yerden TL ye geçtikten sonra dolar veya euroyu serbest piyasadan alıp veya rasyo eğer aşağıdaysa kademeli biraz altına geçebilirim oğlumun nişanı yaptım düğüne tekrar bilezik almam lazım.

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi emeğine sağlık çok teşekkür ederim. Son hareketlere bakılırsa bir düşen trend var bu trend üste kırılması lazım bir noktadan sonra diye düşünüyorum. Bir dip daha yaparak mı üste kırar yoksa bu hareketlemi üste kırar bilmiyorum ama düşüncem bu şekilde. Takip ettiğim noktalar 34.84-34.94 aralığı ve bir üstte 35.10 olarak takipteyim. 34.94 önemsiyorum buraları geçmezse ret yer ve geri salar düşüncem var. Son gördüğü seviye 34.88 89 gibi takibe devam.

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@_Gümüşçü_ Grafiği _Gümüşçü çizmemi istedi like vermek isteyen arkadaşlar grafik yetkisi alması için bana değil Gümüşçüye verebilir takibe alabilir ve soruları da kendisine yöneltebilirler. Ytd.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum