Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0669 14:30:18
EUR 34.6542 14:30:18
USD 32.4598 14:30:18
ALTIN ONS $2294.8300 14:30:18

Konu: Rasyo 2021 2022 Hattından Gelen Destek

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Platin inişli çıkışlı takip edene çok yüksek kâr getiriyor bir süre sonra bedavaya gelir. Önemli olan sürekli kâr etmek ve gram artırmak bu ara ben biraz da bedava dolar biriktiriyorum. Gümüş te öyle hatırlarsanız % 5 le başlayıp yavaş yavaş oran artırarak devam edilebilir bir ay içerisinde 29 TL üzerine atarsa da TL olarak biraz kâr alınabilir yazmıştım 26,6 civarı alım fırsatı verdi 30 dolara yakın TL olarak ta 30 TL nin üzerinden çıkış fırsatı verdi her yönden soygun yapıyorlar her parite işleminde para lazım olduğunu düşünürsek TL cinsinden kaybı da düşünmek lazım. Onun için ben daima kâr etmeyi tercih ediyorum aşağı da gelse kâr yukarı da gitse kâr acele etmeden.
Rasyo ise tam bir manipülasyon ve şaşırtmaca aracı farklı zaman dilimlerinde bakmak şart. Haziran aylık kapanışları da görelim ara işlemleri de kaçırmamakta fayda var enflasyon malum. Ytd

Altı aylık grafikten bakınca 86,698 seviyesi üzerinde kalıcı olamamış aşağıda da 67,758 seviyesi önemli haziran altı aylık mum kapanışı bakalım nasıl olacak eğer gene 86,698 Altın da kalırsa ilk defa iki mum bu seviyenin üstüne çıkmadan altında iki kapanış yapmış olacak 2020 deki manipülasyonu hatırlayın fırsatları kaçırmamakta sakin kalmakta ful işlemden kaçınmakta fayda var ytd.

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

65'ten 85'e altin/gümüs rasyosu
1.80'ten 2.55'e gelen altin/platin rasyosuna bakarsak yine iyi, platin sac bas yolduruyor üstad

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi eline sağlık biliyorsun benim ana destek hattım burası ben bu hattı ilk oluştuğu yerden beri takip ediyorum 2. Yıldan devam ediyorum bunu takibe hey gidi günler diğer nick ile ilk defa çizdiğimden beri uzun zaman oldu ogün bugündür bu hattın Altın a atmadı abi hafif iğneleme olarak ihlal oldu sadece şuan direnç hattı 89.3 gibi buranın destek noktası ise 81-82 aralığı geniş bantta durum bu üsttende dediğim gibi direnç hattını çekmişsin abi desteğin için teşekkür ederim bu ara yoksun pek?

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@_Gümüşçü_ Haftalık rasyo grafiği de eklememi istemiştin haftalık kapanış tamamlandı.
26.04.2024

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi bu günlükmüş sonradan fark ettim bu vardı zaten aynı hattın haftalık olanınıda atar mısın?

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Reşat abi bu grafiğin birde haftalık olanını güncel hali ile birlikte paylaşır mısın abi sana çizdirdiğim 90 daki direnç hattınıda ekle grafiğe üstten aşağıya inen yani son tepelerden aşağıya inen hat hatırlasın diğer grafiklerde var çizmiştin ikisini birleştir yani direnç destek hattı aynı karede görünmüş olur faydası olur diye düşünüyorum

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Rasyodaki son durumu yorumlamıştım dar alan geniş alan şeklinde değerleri yazmıştım yükselen bir kanal içinde o konudaki son yorumlarıma bak dostum bakmadıysan eğer yeni yaptım yorumları güncel ancak anlık duruma bakmadım şuan itibari ile nerede diye

Boyka35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

dostum bende inceledim bu gün dünkü yaptığı 85.70 direncini kıramamasına güvenip alım yaptım ben bu saatten sonra rasyonun tekrar aşağı salacağını düşünüyorum lakin yanılırsam senin 88 e gider. bakalım ne olacak

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

@Garanti_kazanç bak rasyo sarkmada bu destek hattını uzun süre alta atamadı ben destek hattını çok uzun zamandır takip ediyorum bunuda sağolsun en son Reşat abiye çizdirdim düşerken ve buradan döndü daha çok var birde direnç hattı var tepeden düştüğü hat 90 dan en son saldığı hat onuda çizdik incele bak bunlara

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Tamam abi unutmam inşallah :)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@_Gümüşçü_
Haber verirsen sevinirim birden fazla yeri takip edemiyorum. Sağ olsun BOZHİMAS engelimi kaldırmış ayrıca XPP/XAG grafiği de yüklemiş beni bilgilendirdi hala bulamadım ama uğraşıp bulacağım inşaallah.

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Tamam abi buradan devam ederiz üstteki direnç hatları zaten belli sağolasın teşekkür ettim zahmet verdik sana

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@_Gümüşçü_ senin takip şeklin bu başlık altında bundan sonra rasyo ile ilgili analizlerini bu başlık altında paylaşabilirsin.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum