Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0967 11:24:03
EUR 37.6173 11:24:03
USD 34.2604 11:24:03
ALTIN ONS $2653.7800 11:24:03

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

Rasyoda düşen bir kanal devam ediyor. Düşen tepe düşen dip oluşumu bozulmadı. Altin bir sure durup gümüş yükselişe devam edebilir. Rasyo günlük gosterge tepeden daha yeni düşüşe başlamış. Gümüş ons gunlukte hala göstergeler tepe yapmamış. Eğer bu sekilde grafik ile oynanmazlarsa günlük tarafında gümüş ons yükselmeye devam etmeli. Rasyo da düşmeli. Altin ons yatay ve az yükseliş gümüş ons ise yukarı. Gümüş geri kaldi çünkü.

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

23.8 tdi öncesi gelse benim senaryo tersine işleyip cuma yükseliş yapsa tabi kendi açımdan daha iyi olur. Ancak ben 24.33 yakın zaman dibini dahi bir iki güne yoklayamayabilir diye düşünüyorum.

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hocam gitmeyecek gibi duruyor ama bakalim 4 saatlik grafikte nu var kapanista geri cekilmeye baslarsa belki 23.8 gelir gibi

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Gumusum yok ancak yükselmesini isterim. Yatırımcıyı çok bogan bir yatırım çünkü. Kâr verene kadar ağaç ek meyvesini bekle daha iyi. Ama 27.2 ye bensiz gitmesin az geri gelsin sonra.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hocam ha düştüm ha düşeceğim diyor ya da bizim 27.2 ye çok sert iğne yapacak :)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

26 usd gelmiş. 25.98 grafige göre. Eski gümüş olsa buradan ya sert satış yer ya da kısa sürede 50-60 cent alım getirirdi. Teknik çalışacak hala bir iki sağlam satıcı var sanırım izin vermiyorlar

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kaca geldi hocam sanaldan kafami kaldiramadim hic :)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Aynı yere geldi. Buraya dikkat etmek gerek. Birden fazla denemesi direnci yıpratmaya calisiyor demektir.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

En az 25.25 gibi bir noktaya geri cekilir diye düşündüm ama nu yaparak yukari yukari gidiyor yine de en kötü 25.4 geri gelecek gibi hocam

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Iste o güne kadar saatliklerden dolayı kisa düzeltmeler yaparak yeni zirve getirebilir. Fiyat zirve yapmisken günlükte de stoch rsi tepede yakalanır. Tdi ile düşüş başlatır. Artik mantiktan ve gönülden gecen bu şekilde diyelim. Normal şartlarda 25.9 yapmışken hacimli mumlar ile yukari gitmeli idi. Aşırı geri de çekilmiyor kırılım da gelmiyor.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Acikcasi 27.2 gormeden duserse beni üzer. En kötü ihtimal 26.7 ye değmeli bakalim veri gunune kadar buralarda olursa sizim senaryo gercek olacaktir :)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Ben genelde dibe çok yakın alır tepeye maalesef varamadan söyle 30-40 cent erken satardım. Bu sıralar dipten alamıyorum. Cuma tdi verisi var. Saatliklerde düzeltmeler yapar belki. Günlükte de cumaya kadar yeni zirveler gelir tdi bahanesi ile de daha büyük bir düzeltme gelir. Benim senaryo böyle.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hocam ben 24.3 civari bir yazi paylastim. Hizli zamanlar yaklasiyor 23.8 beklerken hizli igne ile oraya gelse bile belki emirler calismayacak tarzindaydi.

O yuzden bazen az yukardan alip az asagidan satmak gerekir. Ben hic tqm hedefi beklemem

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

23.85 usd çok bekledim. Hatta 24 usdyi kirmadigi an alırım diyordum. 24.33 gibi destek oluşturup bir süredir koruyarak sürekli yukarilari denedi. Teknik takip bazen ters tepiyor. Gelebilir dediğin yere odaklanırken gelip güç kazandığı yeri kaçırıyorsun. 30-35 cent için.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Eğer altin kisa kisa duzeltme yaparsa yine zor.

2140 a inse gumus te 27.2 den 23.8 e inse on numara alim olur :)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Benim de hesaplarda altin onsun daha aşağılarda kalıp gümüş onsun zirvelere rasyonun diplere gitmesi vardı. Gerçekleşmedi. Altın alım çılgınlığına gitti piyasa. Ons fazla bekletmeden bir düzeltme yapsa da alsak. Şöyle 24.95 usd derse iyi olur.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Geçen 25.77 de rasyo 83 olmustu hocam ben yine aynisini bekledim sadece altini biraz daha yukarda tutmustum ama olmadi :((

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

83 büyük hedef. Şu an için tabi. Normalde 74.5 ikili dip beklentim vardı. Ancak şu zamanda Altın a fazla alım gelince rasyo çok yukarıda kaldı

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bugun 83 gelmeliydi :(

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum