Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0729 22:24:13
EUR 34.9051 22:24:13
USD 32.5046 22:24:13
ALTIN ONS $2334.6300 22:24:13

Grafiği gönderen: kompedan

⭐⭐kompedan ()
Bitcoin

Şimdi buyrun ayıklayın pirincin taşını btc olumlu kapanış yapıp son 4 saatlikte asılı adam mumu bıraktı. Şimdi asılı adam mumu ne demek bir araştırın bakalım:)

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Tamamdir bi bakiyim tsk ederim.

kompedan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Şuan kava ile takas etmen senin için çok daha güzel olabilir

YıldızBitco için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Merhabalar belki daha oncede sormus olabilirim çünkü sabirla bekle denilen coinler bazi adkadaslarda uzun vade olmaz döngü var deniyor benim. elimde yatırım gibi Tlm var hatta fustukce topluyorum ara ara ama neden TLM bilmiyorum zamaninda aldim takildim bu coin hakkinda bilginiz varmidir bunun hedefi ne olabilir yada bence onun yerine şu olsun dediginiz coinde olabilir. Onerinizi rica ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Mutlaka sabırla beklerseniz gelecektir

Gotcha için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gotcha ()

Çok teşekkürler evet sizinle hedefleri sabırla bekliyorum gerçekten :) alice için de aynı sabrı koruyayım mı peki sizce?

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Glmr de 0.4250 de güçlü bir destek var yanında oluşan bir düşen kama da var onun dibi de 0.3850 bunu neden yazıyorum btc düşerken de çıkarken de ağır hareket eder glmr önemli olan BTC nin nerden döneceği şimdi tutar btc 20.000 e düşerse glmr kalır diyemem tabi

denizd_2147 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Ne kadar uzun sürdü değilmi o rakamın gelmesi? Maşallah size sabırla beklemissiniz ekmeğini yemissiniz. Bereketli olsun

Gotcha için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Dostum loka değerlendirme şansın var mi..

0BeğenmedimŞikayet

Gotcha ()

JTO ya sizin tahmininizle verilen ve bekletsede sonu da gelen 4.5 emri güzel kar bıraktı O? paylaşımlarınız için tekrar teşekkürler sizinde bereketiniz daim olsun? geçen gün de sormuştum ama alice için de bir yorum alabilirmiyim tutmaya devam mı

0BeğenmedimŞikayet

denizd_2147 ()

Hocam btc de düşüş bekliyorsunuz. Ama glmr için bende 42 altı yok diyorsunuz. Zaten şuan 47 lerde . O zaman btc deki düşüş glmryi etkilemeyecek mi. Kafamda soru işaretleri kaldı. Saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Borsacı34_ ()

Günaydın hocam hedefleriniz geldi tebrik ederim

LostPassengerr için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Benim içinde sıkıntı yok.
Bir bilgi paylaşımı yapamadıkları için bu tür basit şeylere yöneliyorlar:)

Aydnarsln için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aydnarsln ()

Günaydın lost kardeşim A teş olsalar kendileri kadar yer yakarlar biz sizi biliyoruz sıkıntı yok

LostPassengerr için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Üç tanesini temizledim.
Konunun ne olduğu ya da ne geçtiği değil onların derdi ben yada kompedana yazanlara bunu yapmak

1BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Mesajlarıma - veren arkadaşım sıkıntın ne acaba soru soruyorum anlayıp öğrenmeye çalışıyorum 2021 2022 yıllarında evini arabasını satıp zengin olucam xx ler kazanicam sevdasıyla btc mevzusundan sıkıntılar yaşayan coook kisiler duyduk benim soru sormamla veya busayfadaki arkadaşların düsus beklemesiyle düşmeyecek bu btc. Oyun kurucular ne istiyorsa o oluyor haberlerle grafiklerle nekadarini anlayip yakalayabilirsek bunun içinde konuşabiliyor fikir alisverisi yapabiliyor olmamiz gerek.

0BeğenmedimŞikayet

Cafer1876 ()

50k larda 74k ya çıkarıp burdan geri çekilebilir demiştin o zaman pek olası gözükmüyordu olmaz gibi olan herşey oluyor

-1BeğenmedimŞikayet

hepyek_ ()

Peki ons Altın la ilgili bir görüşünüz var mıdır, yükselmeye devam eder mi ya da nereye kadar devam eder?

2BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Bu düşüşlerin yasanmama sebebini etf lere bağlıyorlar ancak en çok boğa tuzağı olacak zamanlardayız aslında ve üst üste 7 aylık mum yeşil kapanmış ve düşüş bekliyorum diyince kendimi mahallenin delisi gibi hissediyorum:)

1BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Rica ederim sadece gördüklerimi paylaşırım ben uyarı amaçlı

1BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Aslinda 2021 2022de bi anda yükselirken ansizin düşmeler vardı hatta bazi geceler kan gölüne döndü derlerdi bu ara btc sanki daha durağan belli araliklarda gidip geliyor gibi sanki düsmeyecek havasi var bunu düşündürüp gafilmi avlanacagiz yoksa yukselecekmi acaba hep bi belirsizlik hep bir oyun icinde oyun. :):(

1BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Cvp verdiginiz icin cok tsk. emekleriniz icin ayrica tsk. Nasip yaşayıp göreceğiz.

1BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Bana göre aylık kapanış da fake bildiğin bull trap yani boğa tuzağı. Tabiki fake kalabilir ben yanilabilirim herşeyi ben bilmiyorum sadece hala düşüş biaslıyım geçmiş tecrübelerim beni yanıltmıyorsa düşüş olacak

0BeğenmedimŞikayet

hepyek_ ()

İhtimaller mutlaka vardır

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Peki bu muma rağmen fake olma ihtimali varmi

1BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Ben demiyorum ki :)

hepyek_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ferit1919 ()

Aynen öyle diyor grafik. Ama belli olmuyo iste(

hepyek_ için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

hepyek_ ()

Düşüş geliyor diyorsunuz )

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum