Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 12:49:52
EUR 34.7799 12:49:52
USD 32.3894 12:49:52
ALTIN ONS $2342.6100 12:49:52

Grafiği gönderen: VforVendetta•

Logaritmik grafikte böyle bir şey dikkatimi çekti. Yatırım tavsiyesi değildir. Biz aslında bir önceki ath yi hareket alanı olarak kıramadık sadece fiyat olarak üzerini test ettik ama hareket alanı olarak hala bir önceki 2021 ath seviyesi ile uğraşıyoruz. Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah teşekkür ederim usta.

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

Senin adına sevindim

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Zararın yarsını kurtardım.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Ben bir miktar daha ek alım yaptım. Ortalamalarımı biraz aşağı çektim. Kimseye al sat demek benim haddime değil. Bana müsaade arkadaşlar.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Riski azaltıp işlem yapmak , kazanmak kadar önemli olduğunu piyasa bize acı bir şekilde hatırlattı. Sistemden çıkardığım 2x şimdi gözümde kıymete bindi. Beni çok ciddi bir zarardan kurtardı. Eldeki 1x hasar aldı bu son 2-3 günde . Onu da bir şekilde toparlarım artık. Neyse bana müsaade cümleten bol kazançlar.

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Ben kendi adıma daha önce belirttiğim gibi ana paramı sistemden çıkmıştım. Mayıstan bu yana elde ettiğim karın yarısını da sistemden çıktım. Kısacası level 1 e geri döndüm mayıs ayında elimde ne vardı ise aynı miktarda şu an işlem param var. Onunla alım satıma devam ediyorum.

Benim bu site haricinde çok sevdiğim bir dostum vardı , geçen boğada parayı 3 k dan 60 k ya çıkarmıştı. ( usd ) 1 yıldan fazla uğraşıp bunu yapmıştı. Sonra 4 hafta içinde parası 11 K ya düştü . Kalan para ile vadeliye girdi onu da orada batırdı. Kazanmak kadar , riski azaltıp işlem yapmak da önemli bana göre.

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Halving civarı konuşalım bence bunu. Şimdilik elimde 25 -30 çeşit alt var , çoğu yeni ve daha hareket etmemiş. Biraz zaman vereceğim onlara :)

LostPassengerr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Aynen öyle ustadım.
Hatta şöyle ki piyasa her zaman bitcoin yükselmesi ile başlar sonra altcoinlere sıra gelir.

Büyük bir düzeltme olursa sadece bitcoin alalım mı?

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Aynen , boşa amaleleik yaptık, Bu saatten ben kendi açımdan artık bu süreçte altlarla başladım altlarla kapatırım bu döngüyü.

Bir dahaki döngüde btc , ETH gerisi ne riske değer ne strese değer benim açımdan , 350 adet üründen 10-20 si 20x-30 x yapar da bende yakalarım belki derdine düşmem.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Bende dün aynı seyi arkadasla konustum. Bir hafta önce 62k civarındayken zaten full btc alsam %15 üzerinde kar etmiştim ve habire hem coinimi hem btc yi takip etmek zorunda kalmaz sadece btc ye bakardım:)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Selam dostum hayırlısı olsun diyelim. İnan bana mayıstan bu yana en az 10 çeşit varyasyon denedim alım satım için. Şu sonuca vardım hiç bu kadar uğraşmayıp sadece btc alıp satsaydım aynı olurdu.

1BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Bende her an son kalan Jtoyu sattım satacağım resmen ve. rem oldum. 3.20 üzerinde satmadığıma cok pişman oldum:/

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Ana paramı sistemden çıkarmıştım daha önce. Şimdilik mayıstan bu yana artiya geçen kısımla devam ediyorum. Bu sistem girdap gibi otokontrol önemli.

Şayet btc şu andaki hareket alanından yukarı yönlü kırarsa elde ettiğim her işlem karını da sistemden çıkmayı planliyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum