Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0723 05:38:33
EUR 34.6776 05:38:33
USD 32.3158 05:38:33
ALTIN ONS $2320.7850 05:38:33

Grafiği gönderen: deniz88

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Minel_Hafsa ()

Güzel bir alışkanlık:)

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

bir insan diğerini ıspatsız sebepsiz nedensiz yere itham eder burda amaç nedir bilemiyorum!

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

hazırsınız günahları devretmeye.. ) ama bende çok var alamam..)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Ben anlamam o işlerden. Dua ediyorum bunun şifreyi kaybetmeyeyim. Aldın günahımı olsun sana zarar bana kar)))

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

malesef bir an aklıma geldi..)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Tşk. Emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

problem yok bol kazançlar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Hesap benim mi düşündünüz aşkolun. )))

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

siz eleşltirirsiniz muhabbet edersiniz beni çok ilgilendirmez.. o hesap size ait ise manasında yazdım.. gerisi beni ilgilendirmez.. anladığım kadarıyla size ait değil.. kolay gelsin. döngü olayı hikaye.. özellikle mevsimsel döngü.. 21 mart 21 haziran 23 eylül 21 aralık tarihlerinin hemen akabinde uzun zamandır oluşmamış 3 aylık mumlar hemen sonrasındaki aynı 1 inde yeni mum oluşacak.. yani 1 nisan, temmuz ekim 1 ocak gibi tarihlerde yeni mumlar oluşacak.. onların hazırlığı için o döngü tarihlerine yakın bir zaman diliminde düşüş veya yuskeliş olabiliyor..

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Benim sizinle problemin yok öyle uygun görüyorsanız hamleyi siz yapın.

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Emekleri hiç saymam. Bakarım notumu alır takibe alırım. Çok fırsatlar yakalamışımdır. özellikle @ASRN hocam @Hasrüs üstadım baştacım. Babavanganın döngü takipleri dikkatimi çekti. Gerek varmı eleştiriye bilemedim

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

bir şey daha o hesaap ile ilginiz var ise . ltf beni engelleyiniz..

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

en büyük yanılgı babavangaya itibar etmektir.. ))

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

8,22 lerde alan arkadaşım hisse tavanladıkça heyecanlandı yüklü girmekten bahsetti. Giriş değil parçalı kar al aşaması tavanladıkça sat drmiştim. Üzgünüm kat kat gitmiş kağıda girmemeleri daha doğruydu.

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam bu fonete ne olmuş böyle daha nereye inecek millet perişan oldu

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Önümüzde ki haftaya geçmeden taşlar oturmayacak belli ki. Şu sıra herbirimizin yanılma payı oldukça olası. Kırılım gelen birden terse dönüyor. Ama iki günlük bakıyorsak olaya en büyük yanılgı acizane fikrim.

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

bu hisseler al verdi ise, hemen hepsi 2 güün sonra daha dip rakamlara nasıl düşmüş.. hadi 1-2 tanesini anlarım istisna deriz.. ama hepsi nasıl düşüyor.. demekki al vermemiş üstad yanılmışş.. ))

1BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

@Baba_Vanga_ profilinden alıntı. Arkadaşlar istediği için paylaştım. Üstadların emeklerini alırım ekran görüntü. Alışkanlığım)

Minel_Hafsa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Minel_Hafsa ()

Elinize sağlık güzel bir liste olmus

1BeğenmedimŞikayet

AsyAda ()

Çok teşekkür ederim sizede sağolun hayırlı geceler bol bereketli kazançlarınız olsun hep birlikte kazanalım inşallah

2BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

@AsyAda alt yorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum