Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 14:01:13
EUR 34.7531 14:01:13
USD 32.3671 14:01:13
ALTIN ONS $2341.5200 14:01:13

Konu: Btc tobo and ikili tepe

67.2k gibi kirilimi gerceklesecek olan bir tobo görünmekte.

Eğer 74k 75k değerinden aşağı inerse 60k da kirilacak olan bir ikili tepe ortaya cikabilir.ikili tepe hedefi de 74k dan sonra 48k civarı.

Tamamen hayal ürünüdür :) kesinlikle yatirim tavsiyesi değildir.

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tobo yukselis hedefi 75k gibi suan 70k btc 75k olmasi lazim

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Biz şu an neresindeyiz bu grafiğin tobo yükseliş değil mi yani biz şimdi 74k ya ordan 48 k ya mı gidiyoruz

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@defnemila alt yorumlar incelenebilir. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Sadece senaryodur olma olma ihtimali yüzde 90 dir.

Btc için 73.8 geçildiği gün. Günlük grafikte NU oluşacaktir. Bu da duşüş belirtisidir. Çok bariz oluşan nu hatiri sayilir bir düşüş getirir. O yüzden tekrar uyarma belki fayda olur.

Btc icin 74k ile 80k arasinda dikkatli olmakta fayda vardir. Fomoya kapilip tepelerde long acmayin eğer bekledigim düsüş gerceklesirse yuzde 99 liq olacaksiniz. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Eyvallah abi sağolasın. Senaryo yazmayi kimden öğrendik :)

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Bence güzel senaryo:)
Eline sağlık

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Beklentim dahilinde değil suan hocam ama grafik oraya giderse ooo beklerim ben :))

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Aman ha 33 k deme selaleciler dolar siteye :)) 33 k da short vardi 44 te short vardi hepsini silip süpürdü:)) 73 de dayanamadı; )) btc artarken elimde 8 short işlem vardi hepsini sattim

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hocam kapat da gelsin diyeceğimde terste çok insan var tobo olsun sonra ikili tepe olsun :) ben 33k da alim yaparim :))

0BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

oyle gorunuyo dostum... tam muamma###grafikkk

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Shortu kapatırsam gelir inanki ; ))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

56k benim beklendim ama gelmiyordu :)))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Bi inceleyeyim sn hocam 4 s tobo terse saymazsak olur zaten yamuk yumuk bi tobo var tam net değil 67 bin geçmezse 56 bin daha çekici duruyur şimdilik

0BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

insallah dostummm###

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Takipteyim kardesim piyasa yavasken longlamaya devam ederim :)

gazi45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

grafikte sag omuz olusursa o kaldi 74444###ammma belli degil... spek yapay zeka durumu degistirebilir###19.30 ve 23.00 takip... izliycezzz###

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Attim şimdi 67 gecerse 74 yolu var gibi gibi :)) 68k cikartip aşagi cakarsalar da ben hiç sasirmam. Formasyonlari bilerek bozuyorlar :)

gazi45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

olay budur###losss... yarin onemli...70 ustu ve alti olabilir###ilginc pazartesi bizi bekliyo###

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@ntmen_× hocam suan ki goruntude bunlar var :))

Btc de kâr cepteyse iyidir :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum