Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0736 19:22:22
EUR 34.7868 19:22:22
USD 32.3798 19:22:22
ALTIN ONS $2343.0000 19:22:22

Konu: Vahanın kapısı

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

ezelim5580 ()

Hüsniye Altun takip edin yorumlarını geçmişe dönük okuyun gerekli cevabı bulursunuz @Cancan28

Cancan28 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ezelim5580 ()

Hüsniye Altun takip edin yorumlarını geçmişe dönük okuyun gerekli cevabı bulursunuz @Aydın13

Aydın13 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cancan28 ()

Bana da gelmedi @HÜMANİST_

HÜMANİST_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Habibe35 ()

Benide eklermisiniz

-1BeğenmedimŞikayet

Adanalı_1981 ()

benide ekleyin sayın kaptan

0BeğenmedimŞikayet

KUD51 ()

öyle kaptan da o kişi nedense bana hiç bir bilgi vermiyor.

3BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Takibe aldım sizi ve sizin nezdinizde tekrar edeyim. Ben birini takip ediyorsam o kişiye ulaşmak için bir ekip var. Lütfen uyanık ve araştırmacı olun.

Ayrıca bana ulaşanlardan tekrar tekrar ricamdır. Lütfen ulaşmaya çalışanlara yardım edin. Bir zamanlar siz de bu durumdaydınız ve bunu asla unutmayın. Ben rakamı öğrendim kalanlar naparsa yapsın demeyin

Aydın13 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Ons bazlı makul sayılabilecek bankalar var aslında arkadaşım

murat08 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

murat08 ()

Alım satım işlemini nasıl yapalim bankalar insan gibi makas koymuyor ki :( başka bir mecra var mı

1BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Günlük alım satım için durumunuz müsait ise yani tabutta roveşata atabiliyorsanız alım satım resitallerim hizmetinizdedir. Trend olarak dipten alıp tepeden satmak istiyorsanız minimum 22,58 i beklerim ben olsam ve ben sizi tutuyorum arkadaşım

1beyazsiyah11 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aydın13 ()

Bana mesaj gelmedi @HÜMANİST_

0BeğenmedimŞikayet

1beyazsiyah11 ()

Hocam nerden parça alımına baslamayı onerirsiniz

1BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

onun sırrı 24,20 de olacak arkadaşım. bu turda değil. bir dahaki turda kanalın dibi 24,20 olmalı ki büyük bir tepeye gidebilelim. Kanalın dibine göre kanalın tepesi ortaya çıkıyor. Aynı şekilde kanalın tepesi ile de bir sonraki turun dibi ortaya çıkıyor. birisi dik açıyla diğeri çapraz açıyla. allah utandırmasın şimdiye kadar tıkır tıkır işliyor t hü

Shadowhas için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Shadowhas ()

Üstadim böyle 2 tur daha olacak diyorsun sonra ne olacak? Büyük bir düşüş mü var yoksa yükseliş mi?

1BeğenmedimŞikayet

catalan ()

Bol ve bereketli haftalar
K A P T A N.. Ben seni tutuyorum..

1BeğenmedimŞikayet

hllrsln03 ()

Hocam Nereye kadar düşer ons?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum