Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0976 02:34:26
EUR 37.6378 02:34:26
USD 34.2677 02:34:26
ALTIN ONS $2643.8200 02:34:26

Konu: Düşmeyen mesajlar

Önce sizden olanı eleştirin sonra kendinizi eleştirin sonra gelin beni eleştirin...

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Engelliydi etiket yapinca görsun diye engelini actim

Esadcan1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Esadcan1 ()

Kardeş kendisine bile Hayri olmayip işi gücü eleştiri ve insanları sebepsiz yere engelleyen bazı insanları kaale alıp konuşma ve hiç muhatap olmadan engelle gözünü seveyim

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Burada olmaya calisacagim elimden geldigi kadar da gordugumu paylasmaya cLisacagim

Limon353574 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Limon353574 ()

Grafik çalışan arkadaşlar yarın saat 16:00 da Powelin sunumu var... aşağıda beklediğiniz düzeltmelere yada yukarıda yeni tepelere agrasif hareketler yapabilir.. sunum saati ile ABD açılış saatide hemen hemene kesişiyor

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hayirli geceler dilerim

Minel_Hafsa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Minel_Hafsa ()

Bakın bu zamana kadar gördüğüm ve okuduğum olumsuz yorumları kırmadan dökmeden kim olursa olsun düzeltmeye çalıştım. Ancak benim burda her yorumu okumaya zamanım olmuyor. 24 saat içinde benim buraya harcadığım maksimum zaman 1 saattir. Bazı günler hiç de sayfaya girmem. O nedenle kim ne yazmış, ne yapmış vaakif olamıyorum.

Sayfayı daha fazla meşgul etmek istemiyorum. Hayırlı geceler dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Evet tutarsızlıktan bahsettim. Beni veya @_Gümüşçü_ kerim kardeşimi eleştirenlerin

Yüce analizci sayın @HÜMANİST_ arkadaşa tek bir eleştirisinin olmamasının tutarsızlığından bahsettim.

Minel_Hafsa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Minel_Hafsa ()

Burada anlatılan olayda söz ile davranış arasında tutarsizliktan bahsedilmiş. Temel sorun belki de budur

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Bu sayfa böyle maalesef konforla gitsin boş ver bende zamanında çok yetişmeye çalıştım olmuyor...
Biz analizimizi yapalım, takdiri takipçilere bırakalım:))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Eyvallah abi. insanlar gerçekten garip. Sözde adil ve dürüst olduklarını söylüyorlar. Burada kargaşa istemediklerini söylüyorlar ama en büyük kargaşa sebebini sessizlikle izliyorlar.

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Anlamış değilim.

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Güzel paylaşım hocam:)
Anlayana...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum